Onaylı ve sözleşmeli hesaba geçmenin avantajları

Papara

İçindekiler

Papara, bireysel ekonominin kontrolünü elinde tutman için finansal özgürlükler dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyor. Bu dünyaya nasıl gireceğin konusunda ise ipler tamamen senin elinde. Çünkü her bir Paparalının istekleri doğrultusunda kendine en uygun yolu seçme özgürlüğüne sahip olmasını oldukça önemsiyoruz. Bu yüzden de ailemize katılan herkesin aradığını bulacağına emin olduğumuz hesap türlerimiz ve Papara Card’larımız var.

Şimdi sana Papara’daki bu hesap türlerinin neler olduğundan bahsederek bilgi vermek istiyoruz. Böylece hangisinin ihtiyaçlarını karşılayacağını öğrenerek kararını verebilirsin.

Onaysız hesap

Onaysız hesaplarda bakiye limiti olur ve hesabında bulundurabileceğin tutar en fazla 1.250 TL’dir. Gelen para ve nakit para yatırma limitin de yine aynı tutardır. Aylık para alma limitin ise 15 adettir. Hesabını yükseltmek ve limitleri ortadan kaldırmak istersen kolayca Onaylı ya da Sözleşmeli hesaba geçebilirsin. Korkma! Bu işlemler asla seni uğraştırmaz; aksine tahmin edemeyeceğin kadar kolay ve ücretsizdir.

Onaylı hesap

Onaylı hesaba geçmek gözüne büyük bir işlem gibi görünmesin. Çünkü bunun için birçok farklı seçeneğin var ve hepsi oldukça kolay. Papara hesabı açtıktan sonra Hesabını Onayla butonuna dokunarak işlemi başlatabilir, daha sonra onaylı hesaba geçerek olanaklarından faydalanabilirsin. Adım adım onaylı hesaba nasıl geçeceğini öğrenmek için YouTube kanalımızda senin için hazırladığımız videolara göz atabilirsin.

Onaylı hesaba geçtiğinde 1.250 TL olan bakiye limitin sınırsız olur. Anlaşmalı satış noktalarından Papara Lite Card alıp kullanmaya başlayabilir ya da internet harcamaların için Sanal Kart veya tek kullanımlık Hayalet Sanal Kart oluşturabilirsin. Papara Card ile yapacağın birçok marka ve kategoride Cashback ile anında nakit kazanabileceğini de hatırlatalım.

Sözleşmeli hesap

En geniş imkanların sunulduğu hesap türüdür ve sınırlar yoktur. Sözleşmeli hesaba geçmenin ise iki farklı yolu vardır. Bu yöntemlerden senin için uygun olanı seçip, işlemini tamamlayarak sözleşmeli hesap sahibi olabilirsin.

Onaysız hesaptan sözleşmeli hesaba geçiş

Eğer onaysız hesap sahibiysen ve sözleşmeli hesaba geçmek istiyorsan NFC destekli cihazlarda yeni kimlik kartını kullanarak işlemini tamamlaman gerekir. İşlemini nasıl tamamlayacağını aşağıda hazırladığımız videoyu izleyerek öğrenebilirsin.

Onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçiş

Hesabın onaylı, ama daha fazla işlem ve yüksek limitler için sözleşmeli hesaba mı geçmek istiyorsun? Tek yapman gerken Papara Card'a başvurmak. Papara Card'ın adresine teslim edilir, kartını hesabında aktif ettiğinde sözleşmeli hesap sürecin tamamlanmış olur. Sözleşmeli hesaba geçtiğinde,

  • Sadece Paparalılara değil, başkasının IBAN'ına da 7/24 ücretsiz para gönderebilirsin.
  • Hesabına nakit yatırma tutarın ayda 25.000 TL olur. Hesabına anlaşmalı noktalardan veya ATM'den kartsız işlemle, hesabına tanımlı kredi/banka kartıyla ya da Papara Card'ın kolayca para yatırabilirsin.
  • Papara Card'ın ile ATM'lerden para çekebilirsin. Limitin, günde en fazla 20.000 TL, ayda ise 50.000 TL'dir.
  • İşletme sahibiysen, bireysel ticari hesaba başvurabilir ve kartla ödeme alabilirsin.
  • Onaylı hesapta olduğu gibi Papara Black Card'ın ya da diğer tüm Papara Card'ların ile yaptığın harcamalarda Cashback ile anında nakit kazanabilirsin.
Onaylı ve sözleşmeli hesap ücretleri ve limitleri konusunda daha fazla detayı buradan öğrenebilirsin. 

Kazançlı ve özgür bir bütçe yönetimi için Papara!

Paparalılar, Papara’nın finansal özgürlük demek olduğunu biliyor ve bunun keyfini sürüyor. Peki ya sen? Eğer hâlâ ailemize katılmadıysan web sitemize girerek ya da uygulamamızı indirerek saniyeler içinde Paparalı olabilirsin. Mecburiyetten kullanmak zorunda kaldığın hesaplara ve kartlara veda et. Papara dünyasında saniyeler içinde ücretsiz katıl, yepyeni bir finans deneyimi yaşa.

Papara