Papara nedir? Papara’nın özellikleri, avantajları nelerdir?

Papara

İçindekiler

Papara, online ödeme yöntemlerine, bütçe yönetimine ve gelenekselleşmiş banka sistemlerine yeni bir soluk getirmek üzere tasarlanmış, kullanıcılarına güvenli, ekonomik ve hızlı çözümler getiren finansal bir çözüm.

Pek çok alanda olduğu gibi finansal alanda da her geçen gün teknolojik inovasyonlar ortaya çıkıyor. Dijital hesap zaten yıllardır hayatımızda olan bir şeydi; Papara ise geleneksel bankacılık ve finansal işlemleri daha kolay ve hızlı bir hale getirmek için tasarlandı. Yakın geçmişe kadar para transferi gibi basit işlemler için bile bankalara bağımlıydık. Oysa artık sistem değişti. Çünkü Papara, banka ve kredi kartı mecburiyetlerine son vermek, kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve masrafsız yöntemler sunmak için hayata geçti.

Papara hesabına sahip olan herkes fatura ödemeleri, alışveriş ya da para transferi gibi internet üzerinden yapmak istedikleri işlemleri risklerden uzak, pratik bir şekilde tamamlamanın konforunu yaşıyor.

Papara’nın kredi kartlarından, kalıplaşmış banka kurallarından uzak anlayışı, kullanıcılarının borçlanmadan, sahip oldukları bakiyeyi kullanmalarına olanak sağlıyor. Yani hesabının, işlem trafiğininin kontrolünü tamamen elinde tutuyorsun. Üstelik Papara ekonomik fayda sağlama konusunda, ekstra bir aidat ya da ücret talep etmeyerek, kesinti yapmayarak tüm Paparalı'ları destekliyor.

Kısaca; bu özgür dünyanın kapılarını açmak da sunduğu kolaylıklardan ve fırsatlardan yararlanmak da tamamen ücretsiz.

Gel Papara’yı ve hayatına kazandıracağı avantajları birlikte inceleyelim.

Papara’nın Avantajları Nelerdir?

Hayatı kolaylaştırmak, yük olmak değil yükü azaltan bir çözüm olmak, cevapları bankalarda, kredi kartlarında bulamayan herkese çare olmak Papara’nın temel prensipleri arasında.

Papara’da hesap açmak çok kolay!

Papara uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kısa sürede hesap açarak kullanmaya başlayabilirsin. Aynı şekilde Papara’nın web sitesi üzerinden hesap açmak ve hesabını yönetmek de oldukça kolay.

Zamandan ve mekândan bağımsız 7/24 işlem yapma imkânı!

Banka ya da ATM sıralarında beklemek, yapılan işlemler için ücret ödemek Paparalı'lar için dert olmaktan çıkıyor. Papara hesabın sayesinde 7 gün 24 saat boyunca ücretsiz bir şekilde anında para transferi yapabilir, ödemelerini gerçekleştirebilir ve bütçeni yönetebilirsin.

Aidatlardan, kullanım ücretlerinden, faizlerden, kesintilerden uzak bütçe dostu bir dünya!

Kredi kartlarının ya da banka hesaplarının beraberinde getirdiği ve kullanıcılarının bütçesine yük bindiren hiçbir ödemeyle Papara’da karşılaşmazsın. Borçlanmadan, sahip olduğun bakiyeyi kullanacağın Papara hesabı seni faizlerle şişmiş kart ekstrelerinden ve her türlü kesintiden uzak tutar.

Papara güvenlidir!

Online para transferi yapanların yaşadığı en büyük korkulardan biri kimlik ve hesap bilgilerinin başkalarının eline geçmesi ihtimalidir. Papara internet üzerinden yapacağınız ödemelerde karşı tarafla kişisel bilgilerini asla paylaşmaz. Üçüncü kişilere kimlik bilgilerini vermez.

Papara, T.C. Merkez Bankası denetiminde, 6493 sayılı kanun kapsamında kurulmuş lisanslı bir kuruluştur. Kısaca; Papara’yla paran ve bilgilerin güvende.

ATM’lerden para yatırma ve çekme imkânı...

Papara hesabına herhangi bir banka ATM’sinden para yatırabilir ya da Papara Black Card’ın ile hesabındaki parayı herhangi bir ATM’den çekebilirsin. Elbette bunun için önce bir Papara Card alman gerekiyor. Papara Card edinmek de Papara dünyasındaki tüm işlemler gibi ücretsiz.

Papara ile herkese para göndermek mümkün; işte yapman gerekenler

Para göndermek istediğin kişinin Papara hesabı yoksa, kişinin cep telefonunu girerek “Para göndererek davet et” seçeneğiyle para transferi işlemini yapabilirsin. Daveti alan kişi bir Papara hesabı oluşturduğu an, gönderdiğiniz para hesabına geçecektir. Kişinin hesap açmadığı durumlarda ise transfer işlemini istediğin anda iptal edebilirsin.

Papara Card’larla alışverişlerde temassız ödeme kolaylığı!

Temassız ödeme

Papara hesabına bağlı olarak, ihtiyacın doğrultusunda Papara Black Card ya da Papara Lite Card sahibi olabilirsin. Temassız ödeme teknolojisine sahip Papara Card’ları alışverişlerinde güvenle kullanabilirsin.

Her ay bir sanal kart!

Papara hesabında her ay bir Sanal Kart oluşturabilir, kartlarını harcama yapacağın platformlara göre özelleştirebilirsin. Örneğin Netflix kartım, Spotify kartım gibi... Papara Sanal Kart’ına özel aylık bir limit bulundurabilir, internet alışverişlerini çok daha güvenli hale getirebilirsin.

Cashback ile harcamalarından anında nakit kazan!

Papara kampanyaları

Papara Cashback'te anlaşmalı marka ve kategorilerde yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda anında nakit kazanabilirsin. Kazandığın nakdi ister hesabında biriktirebilir, istersen ay sonunda nakit olarak çekebilirsin. Cashback programındaki marka ve kategoriler Papara  uygulamasında ve web sitesinde her zaman günceldir.

Eğer hala Paparalı değilsen, Papara’nın özgür dünyasından yararlanmaya başlamak için hemen hesap aç.

Papara