Papara nedir? Papara’nın özellikleri nelerdir?

Papara

İçindekiler

Papara, geleneksel finansal uygulamalara yeni bir soluk getirmek üzere tasarlanmış, rekabetçi ve kullanıcı odaklı çözümlerle kullanıcılarına hızlı, kolay, hesaplı, keyifli finansal deneyimler sunan bir uygulamadır.

Papara hızlı, kolay, hesaplı, keyifli

Bugün 14 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılan Papara, kullanıcılar için finansal bir kolaylaştırıcı olarak konumlanır. Geleneksel bankacılık uygulamalarını teknolojinin gücüyle hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli deneyimlere dönüştüren Papara, Bankalararası Kart Merkezi, Mastercard ve Visa üye kuruluşudur. 6493 sayılı yasa kapsamında kurulmuş bir elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşu olan Papara, 5549 sayılı yasa kapsamında Mali Suçları Araştırma Kurulu yükümlü kuruluşları arasındadır.

Gel, Papara’yı ve Papara'da neler yapabileceğini birlikte inceleyelim.

Papara’da hesap açmak çok kolay!

Papara uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kısa sürede hesap açarak kullanmaya başlayabilirsin. Aynı şekilde Papara’nın web sitesi üzerinden hesap açmak ve hesabını yönetmek de oldukça kolay.

Papara'da neler yapabilirsin?

7/24 ücretsiz para transferinden fatura ödemelerine, aboneliklerinin yönetiminden dünyanın her yerinde temassız alışverişe, sigortadan birikime, birçok finansal işlemini Papara'da gerçekleştirebilirsin.

Seni anlayan, seni anlatan kartı seç

Black, Gray, Rose, Almond ve Teal olmak üzere 5 renk seçeneğiyle sunulan Papara Card'ı ücretsiz isteyebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsin. Tüm dünyada geçerli Papara Card'ını kullanırken kart ücreti, aylık ücret ya da aidat ödemezsin. Cashback sayesinde harcadıkça anında nakit kazanırsın. Harcamalarını arkadaşlarınla bölüştürebilir, tüm ATM'lerden para yatırıp çekebilir, bu işlemi Akbank ATM'lerinde ücretsiz yapabilirsin.

Eğer DC evrenine hayransan, tarzını Batman Card'la yansıtabilirsin. "Daha prestijli bir kart arıyorum" diyorsan, yurt dışında paslanmaz çelikten üretilen Türkiye'nin ilk metal kartı Metal Card'ını satın alabilirsin. İnternet harcamaların için ücretsiz Sanal Kart oluşturabilir, tek kullanımlık alışverişlerinde Hayalet Kart'ı kullanabilirsin. Ayrıca hediye almanın en kolay yolundan yararlanabilir, sevdiklerini onlarca markada özgürce harcayabilecekleri Hediye Kartı armağan edebilirsin.

Cashback ile harcamalarından anında nakit kazan

Papara Cashback'te anlaşmalı marka ve kategorilerde yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda anında nakit kazanabilirsin. Kazandığın nakdi ister hesabında biriktirebilir, istersen ay sonunda nakit olarak çekebilirsin. Cashback programındaki marka ve kategoriler Papara uygulamasında ve web sitesinde her zaman günceldir.

Sigorta satın al

Papara'da tam kapsamlı cep telefonu sigortası ve ekran kırılması sigortası satın alarak telefonunu güvence altına alabilirsin. Türkiye'deki tüm veterinerlerde geçerli Evcil Hayvan Sigortası'yla evcil hayvanlarını da Paparalı yapabilir, onların sağlıklarını Papara güvencesiyle koruyabilirsin. Çok yakında scooter, tamamlayıcı sağlık, seyahat sağlık, eğitim, konut ve deprem sigortası gibi ürünlerden de yararlanabilirsin.

Hayallerine ulaşmak için birikim yapmaya başla

Papara'da birikim yapmak da mümkün. 10 adete kadar Birikim Hesabı açabilir, Birikim Hesabı'nın ismini belirleyebilir, her ay düzenli birikim talimatı verebilirsin.

7/24 ödeme yap, para transfer et,  ATM'den para çek/yatır

Papara  sayesinde 7 gün 24 saat, sıra, EFT saati beklemeden ücretsiz bir şekilde anında para transferi yapabilir, ödemelerini gerçekleştirebilir ve bütçeni yönetebilirsin. Netflix, Spotify, YouTube Premium gibi platform aboneliklerini Papara'dan ödeyebilir, harcadıkça anında nakit kazanabilirsin.

Temassız ödeme

Sivil toplum kuruluşlarına bağış yap

Papara'da çok sayıda sivil toplum kuruluşuna dilediğin tutarda, kendi adına veya başkasının adına bağış yapabilir, bir iyilik hareketinin parçası olabilirsin. Tek seferlik veya aylık düzenli bağış seçeneklerinden birini seçebilirsin.

Küsuratları iyiliğe dönüştür

Eğer hesabındaki Yuvarla özelliğini açarsan, alışverişlerindeki küsuratları bir sonraki TL'ye yuvarlayarak aradaki farkı seçilen sivil toplum kuruluşuna otomatik olarak bağışlayabilirsin. Yuvarla özelliğini dilediğin zaman açabilir veya kapatabilirsin.

İstanbulkart'ına bakiye yükle

Papara'da istasyonlardaki veya duraklardaki yükleme otomatlarında sıra beklemek zorunda kalmadan İstanbulkart'ına kolayca bakiye yükleyebilirsin.

Oyun & Dijital Kod harcaması yap

Steam, PlayStation, PubgMobil, Valorant ve daha onlarca oyun, S Sport Plus, BluTV, TOD gibi platformlar için abonelik ödemelerini Papara'dan kolayca yapabilirsin. Ayrıca Papara'dan Milli Piyango'da sayısal oyunlar oynamak ve Milli Piyango bileti için kolayca kupon kodu alabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara