Milli Piyango Papara’da

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

Güzel bir haber ile karşındayız. Papara'nın kolaylıklar dünyasına Milli Piyango da dahil oldu. Artık Papara uygulamana girip tek dokunuşla Milli Piyango kupon kodu alabilirsin.

Papara'da Milli Piyango kupon kodu almak işlemi ücretsizdir. Sadece alacağın kupon kodu miktarı için ödeme yaparsın. Örneğin 25 TL’lik bir kupon kodu alacaksan kupon kodunu aktifleştirdiğinde Milli Piyango hesabındaki bakiyen 25 TL olur. Papara'dan Milli Piyango kupon kodu alırken Cashback ile anında %5 nakit kazanırsın.

Papara hesabından yapacağın Milli Piyango kupon kodu satın alma işleminin %5'i hesabına anında nakit olarak geçer. Milli Piyango kupon kodu satın alma işleminden en fazla 100 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek.

Milli Piyango kupon kodu almak çok kolay

Papara hesabına gir, Ödemeler menüsünden Milli Piyango’yu seç, dilediğin kuponu al ve işlemi onayla. Milli piyango kupon kodunu aktive etmeyi unutma.

İlgili içerik: Milli Piyango kupon kodu nasıl alınır ve nasıl kullanılır?

Kazancın Milli Piyango’daki online hesabına yansır. Kazandığın ikramiyeyi banka hesabına çekerek alabilirsin. Banka hesabına yansıyan tutarı ise Papara hesabına ücretsiz bir şekilde dilediğin an gönderip harcamalarında kullanabilirsin.

💡
Papara hesabın üzerinden Milli Piyango kupon kodu alabilmen için 18 yaşından büyük olman gerekmektedir.

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finans işlemleri

Dünyanın her yerinde ve internette güvenle kullanabildiğin Papara Card’lar, anında nakit kazandıran Cashback, 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödeme, harcamaları paylaştırmanı kolaylaştıran Bölüştür, Bağış ve Yuvarla, tek dokunuşla platform üyeliklerini yönetebildiğin Abonelikler ve çok daha fazlası Papara'da!

Henüz Papara hesabın yoksa aşağıdaki butona tıkla, aramıza katıl.

Papara