Milli Piyango Papara’da!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Artık Papara hesabın üzerinden Milli Piyango kupon kodu alabileceksin. Fatura ödemelerinden İstanbulkart’a bakiye yüklemeye kadar her bir ödeme işlemini hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir şekilde gerçekleştirebildiğin Papara hesabından Milli Piyango kupon kodu da alabileceksin. Papara hesabından Milli Piyango kupon kodunu nasıl alacağını öğrenmek istersen, ihtiyacın olan tüm bilgiler bu yazımızda. İşte Papara’dan Milli Piyango kupon kodu nasıl alınır, Milli Piyango Kupon kodu nasıl kullanılır, Milli Piyango kazancı nereye yatar gibi cevabını aradığın tüm soruların yanıtları.

Papara’da Milli Piyango kupon kodu nasıl alınır?

Papara hesabından kolayca Milli Piyango kupon kodu alabilirsin. Takip etmen gereken adımlar şu şekilde;

 • Papara hesabına giriş yap
 • Ödemeler menüsünden Milli Piyango’yu seç
 • 25 TL, 50 TL, 100 TL ve 250 TL’lik kuponlardan sana uygun olanı seç ve işlemini onayla.

İşlemin başarı ile gerçekleştikten sonra işlem özeti bilgin ekranına anında yansır. İşlem özeti bilgi ekranında gözüken kupon kodunu dilersen üzerine dokunarak kopyalayabilirsin. Veya kupon kodun Papara hesabında tanımlı e-posta adresine gönderilir, oradan kolayca ulaşabilirsin.

İşlemin tamamlandıktan sonra Milli Piyango kupon kodunu Milli Piyango'nun web sitesinde aktive etmen gerekir. Eğer üyeliğin yoksa www.millipiyangoonline.com adresi üzerinden üyeliğini oluşturabilirsin. Milli Piyango'nun web sitesinde Hesabım>Bonus ve Kuponlarım adımlarını takip ederek kupon kodunu aktive edebilirsin. Daha sonra dilediğin gibi şans oyunları oynayabilir ve Milli Piyango bileti satın alabilirsin. Unutma! Aldığın kuponlar sadece Çılgın Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu oyunları ve Milli Piyango biletlerinde geçerlidir.

Milli Piyango kupon kodu almak Papara’da ücretsiz!

Papara hesabın üzerinden gerçekleştireceğin Milli Piyango ödeme işlemlerin tamamen ücretsizdir. Kupon kodu alma veya kupon kodunu aktive etme işlemlerin için ücret ödemezsin. Sadece alacağın kupon kodu miktarı için ödeme yaparsın. Örneğin 25 TL’lik bir kupon kodu alacaksan kupon kodunu aktifleştirdiğinde Milli Piyango hesabındaki bakiyen aynı kalır ve 25 TL olur.

Yaş sınırlaması var mı?

Papara hesabın üzerinden Milli Piyango kupon kodu alabilmen için 18 yaşından büyük olman gerekmektedir.

Milli Piyango kupon kodu nereden aktive edilir?

Eğer bir Milli Piyango kupon kodu aldıysan, kuponunu Milli Piyango’nun kendi uygulaması veya web sitesinden aktive edebilirsin.

Milli Piyango kazancın nereye yatar?

Kazancın Milli Piyango’daki online hesabına yansır, oradan görüntüleyebilirsin. Kazandığın ikramiyeyi banka hesabına çekerek alabilirsin. Banka hesabına yansıyan tutarı ise Papara hesabına ücretsiz bir şekilde dilediğin an gönderip harcamalarında kullanabilirsin.

Tek bir yerden tüm finans işlemleri

Paparalılar her bir finans işlemini keyifli bir deneyimle gerçekleştirebilirken nereye, ne kadar harcama yaptığını da takip ediyor, hesabını biliyor. Papara Card’larını ise dünyanın her yerinde ve internette kullanıp Cashback ile birçok marka ve kategoride yaptıkları harcamalarda anında nakit kazanarak bütçelerine katkı sağlıyor.

Şimdi sen de ücretsiz Papara hesabını saniyeler içinde oluşturarak yepyeni bir finans deneyimi ile tanışabilirsin. İşte Papara’da sana sunduğumuz hizmetlerden birkaçı;

 • 7/24 ücretsiz para transferi
 • Dünyanın her yerinde ve internette geçerli ücretsiz Papara Card’lar
 • Harcadıkça anında nakit kazandıran Cashback
 • Harcamaların hesaplaşılmasını sağlayan Bölüştür özelliği
 • Bağış özelliği
 • Oyun & e-pin, İstanbulkart, Milli Piyango ve fatura ödeme kolaylığı
 • Platform üyeliklerinin takibi ve yönetimini sağlayan Abonelikler özelliği
 • Tüm harcamaları tek bir ekranda gösteren Aylık Özet
 • Sevdiklerine armağan edebileceğin Hediye Kartı
 • Tek kullanımlık Hayalet Sanal Kart

Ve çok daha fazlası…

Papara’nın teknolojik ve yenilikçi hizmetlerinden faydalanmak için hala geç değil. Şimdi aşağıdaki butona tıkla, aramıza katıl.

Papara