Metal Card çekilişi başlıyor

Papara

İçindekiler

Dilediğin kişiye Hediye Kartı armağan et, Metal Card çekilişine katıl. 01.10.2022 ile 31.10.2022 tarihleri arasında düzenlenecek çekiliş ile Metal Card kazanan 10 Papara kullanıcısından biri ol.

Papara Metal Card

Türkiye’nin ilk metal kartı, 18 gram paslanmaz çelikten üretilen Metal Card kusursuz detaylara sahip. Plastik kartlara göre daha dayanıklı, uzun ömürlü ve çevre dostu.

Çekilişe katılarak 1.000 TL değerindeki, aylık kart ücreti ve aylık kart aidatı olmayan Metal Card'a ücretsiz sahip olabilirsin.

Hediye Kart’ı nasıl oluşturursun?

Papara hesabına giriş yap > Ödemeler’e dokun > Hediye Kartı seç > Hediye Kartı’nın geçerli olacağı markayı belirle > armağan etmek istediğin kişiyi seç > 50 TL ve üzerinde tutar gir ve işlemini onayla.

Hepsi bu kadar. Hediye Kartı'nı oluşturup göndererek çekilişe katılmaya hak kazandın.

Papara Metal Card çekilişi katılım şartları ve koşulları

  • Çekiliş 01.10.2022 tarihinde başlayıp 31.10.2022 tarihinde sona erecektir.
  • Çekilişe onaylı ve sözleşmeli hesabı olan Papara kullanıcıları katılabilmektedir.
  • Çekilişe katılmak için 50 TL ve üzeri değerinde Hediye Kartı oluşturup armağan etmen gerekir. Hediye Kartı’nı dilediğin kişiye armağan edebilirsin.
  • Çekiliş için katılım hakkın göndereceğin Hediye Kartı’nın 50 TL'lik katları ile artar. Örneğin 100 TL değerinde bir Hediye Kartı oluşturursan çekilişe iki kere katılmış sayılırsın. Ya da 150 TL değerinde Hediye Kartı oluşturursan çekilişe 3 kere katılmış sayılırsın.
  • Papara hesabına sadece armağan edilen Hediye Kartı’nın ücreti yansır, işlem ücreti ödemezsin.
  • Çekiliş ile bir kişi birden fazla kez Papara Metal Card kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler çekiliş kazanına aittir.

Çekilişe kimler katılamaz?

Bu çekiliş Papara Elektronik Para A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.09.2022 tarihli ve E-40453693-255.01.02-E.24877 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün yasal prosedürlerine göre çekilişe aşağıdaki kişilerin katılım hakkı yoktur.

  • Papara ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanlarının bu çekilişe katılma hakkı yoktur.
  • 18 yaşının altında olan Papara kullanıcılarının bu çekilişe katılma hakkı yoktur.

Sonuçlar nereden duyurulacak?

Çekiliş, Milli Piyango İdaresi denetiminde 22.11.2022 tarihinde saat 11.00’da gerçekleşecektir. Çekilişin sonuçları 25.11.2022  tarihinde Takvim gazetesinde duyurulacak ayrıca Papara’nın sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşılacaktır.

Aramıza katıl

Papara’nın hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finans dünyasını yakından tanımak ve Papara Metal Card çekilişine katılmak için hesabını hemen oluşturabilirsin.

Papara