Papara MassPayment® ile tanışın

Papara

İçindekiler

Papara'nın üye iş yerleri için sunduğu yenilikçi hizmetlerinden Papara MassPayment®, özellikle kalabalık müşteri portföyü olan Ticari Hesap kullanıcıları için birçok fayda sunuyor.

Papara MassPayment® nedir?

Papara MassPayment® hızlı ve güvenli bir şekilde binlerce kişiye ödeme dağıtabileceğiniz, üye iş yerleri için geliştirilen ticari bir üründür. Papara MassPayment®, Papara MassPayment API ile otomatik olarak ya da Ticari Hesap portalından dosya yükleyerek binlerce kişiye tek tıkla ödeme dağıtmanın kolay yoludur.

Tek tıkla binlerce kişiye para gönderin

Papara MassPayment® ile iş ortaklarınız için 7/24 hızlı ve güvenli ödeme dağıtabilir, tek tıkla aynı anda binlerce kişiye para gönderebilirsin. Papara MassPayment API ve üye iş yeri portalını kullanarak işinizi her geçen gün bir kat daha büyütebilirsin.

IBAN'a MassPayment ile kolaylığı yaşayın

Papara MassPayment®'ın sunduğu IBAN’a MassPayment özelliği ile Paparalı olmayan müşterilerinize ve iş ortaklarınıza anında ödeme dağıtabilirsin.

Ödemeler çok hızlı, çok kolay

Ödeme yapacağınız Papara hesabına ait cep telefonu, e-posta adresi ya da Papara Numarası bilgilerinden biri ile hızlı ve kolay ödeme dağıtabilirsin.

Papara MassPayment® ile nasıl ödeme dağıtılır?

İster Papara MassPayment API ile otomatik olarak, ister Ticari Hesap portalından dosya yükleyerek binlerce kişiye tek tıkla ödeme dağıtılabilir.

Papara MassPayment ile ödeme dağıtmak için aşağıdaki adımları izleyin:

-Ticari hesabınıza girin.

-Papara MassPayment API ile otomatik olarak ya da Ticari Hesap portalındaki “Ödeme Dağıt” sekmesinden kişi veya kişilerin Papara Numarası, cep telefonu numarası veya T.C. Kimlik Numarası bilgilerini girin. Oluşturduğunuz Excel dosyasını sisteme yükleyin.

-Para göndermek istediğiniz kişiler Papara kullanıcısı değilse, işletmeniz adına Papara hesabı açma daveti göndereceğiz. Kişi, Papara hesabını oluşturduktan sonra gönderdiğiniz parayı hesabında görebilir.

Ticari Hesap kullanıcısı ol

Aşağıdaki butona tıklayarak Papara Ticari Hesap kullanıcısı olup işini büyütmeye hemen başlayabilirsin.

Ticari Hesap