Papara Lite Card nedir? Papara Lite Card nereden alınır?

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Son zamanlarda sen de sosyal medyada Papara Lite Card akımı ile karşılışıyosundur. Papara Lite Card’ların bu kadar popüler olmasının sebebi, 4 farklı renk seçeneğiyle rengarenk bir dünya sunması. Pembe Kart, Mavi Kart, Yeşil Kart ve Sarı Kart… Peki Papara Lite Card’ı ne kadar iyi tanıyorsun? Bu yazımızda Papara Lite Card’ın pembe kart, mavi kart, sarı kart ve yeşil kart detaylarından Papara Card’ı nereden alabileceğine kadar öğrenmen gereken her şeyi senin için derledik. İşte Pembe Kart, Mavi Kart, Yeşil Kart ve Sarı Kart seçenekleri ile Papara Lite Card!

Papara Lite Card nedir?

Papara Lite Card, kart veya aidat ücreti olmayan bir ön ödemeli karttır. Seni asla borçlandırmaz. İhtiyaçlarına özel olarak hazırlanan kartların en renklisi olan Papara Lite Card’ı diğer Papara Card’lardan ayıran bazı özellikler var. Papara’nın tüm Card’larının cazip işlevleri olsa da Papara Lite Card’ın 4 farklı renk seçeneğine sahip olması, onu ayrı bir noktaya koyuyor. Pembe Kart, Gri Kart, Yeşil Kart ve Sarı Kart olmak üzere dört farklı renkte sunulan Papara Lite Card’ı anlaşmalı satış noktalarından alıp anında kullanmaya başlayabilirsin. İster Papara Pembe Kart ister Gri, Yeşil veya Sarı Kart al, Papara Lite Card’ın avantajları ve kullanım kolaylığı cezbedici.

Papara Lite Card satış noktaları

Tüm ATM’lerden para yatırabileceğin Papara Lite Card’ı anlaşmalı satış noktalarından kolayca satın alabilirsin. Papara Lite Card aslında tıpkı diğer Papara Card’lar gibi ücretsizdir. Anlaşmalı satış noktalarından 5 TL karşılığında satın alabileceğin Papara Lite Card’ı Papara hesabında aktive ettiğinde ödediğin 5 TL anında iade edilir, sonuç olarak herhangi bir ücret ödememiş olursun. Papara Lite Card alabileceğin anlaşmalı satış noktaları ise şunlar;

 • D&R
 • Hepsiburada
 • Teknosa
 • n11.com
 • Kidega
 • istegelsin
 • Trendyol
 • CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online’dır.
Eğer öğrenciysen Papara Lite Card alabileceğin satış noktalarından Papara Edu Card da alabilirsin. Yine ödediğin 5 TL, kartın hesabın aktive edildiğinde iade edilir.

Lite Card hesapta nasıl aktive edilir?

Paparalılara kolaylıklar sunmayı benimseyen Papara’nın Lite Card’ı da birkaç adımda kullanıma hazır hale gelecek şekilde tasarlandı. Papara Lite Card’ı aktive etmek için izlemen gereken adımlar şunlar:

 • Papara hesabına giriş yap
 • Papara Card menüsünden Yeni Kart Ekle seçeneğine dokun
 • Lite Card Tanımla’yı seç
 • Bilgilerini gir ve Aktive Et butonuna dokun.

Hepsi bu kadar! Papara Lite Card’ın ışık hızında hesabına tanımlandı. Papara hesabına para yatırıp Lite Card’ını kullanmaya başlayabilirsin. Papara Lite Card’ın ile yapacağın harcamalarda Cashback ile anında nakit kazanabileceğini de hatırlatırız. Papara hesabına nasıl para yatıracağını bilmiyorsan, yazımızı tamamladıktan sonra ilgili içeriğimizi okuyarak hesabına para yatırma seçeneklerini öğrenebilirsin.

Kazandıran ve mutlu alışverişler!

Lite Card ile neler yapabilirsin?

Papara Card’ların sunduğu imkanların müdavimiysen sana iyi haberimiz var. Diğer Papara Card’lar gibi Lite Card da dünyanın her yerinde ve internette kullanabileceğin bir kart. Yönetimi oldukça kolay olan Papara Lite Card’ın sunduğu kolaylıklardan birkaçı şunlar;

 • Harcadıkça anında nakit kazandıran Cashback
 • Abonelik takibi ve yönetimi
 • Harcama bölüştürme
 • Temassız özelliğini açıp/kapatma
 • Karta limit tanımlama
 • Harcamaları aylık özet ve ayrıntılı grafiklerden kolayca görüntüleme

Ve daha fazlası…

Diğer Papara Card çeşitleri neler?

İhtiyacına yönelik olarak seçim yapabileceğin bir sürü Papara Card ile finansal işlemlerin hiç olmadığı kadar hızlı. Papara Lite Card, Papara Black Card, Papara Sanal Kart, Papara Batman Card, Hayalet Sanal Kart, Edu Card, Hediye Kartı ve şu an kapalı beta olarak sunulan Papara Metal Card olmak üzere altı çeşit Papara Card mevcut. Lite Card’ı anlattığımıza göre biraz da diğer kartlardan bahsedelim.

Papara Black Card, ismine özel olarak hazırlanır. Papara Black Card’ı kullanabilmen için sözleşmeli hesap sahibi olman gerekir. Sınırsız limit ve işlemler için hesabını kolay ve ücretsiz olarak sözleşmeli hesaba yükseltebilirsin.

Papara Sanal Kart online harcamaların için tasarlandı. İlki ücretsiz olmak üzere her ay 10 adet Sanal Kart oluşturabilirsin. Sanal Kart’ın kardeşi Hayalet Sanal Kart ise güvenliğinden emin olmadığın internet alışverişleri için biçilmiş bir kaftan. Hayalet Sanal Kart’ı bir kere kullandıktan sonra senin hiçbir aksiyon almana gerek olmadan kart otomatik olarak yok olur. Böylece kart bilgilerinin kaydedilmesi veya çalınması gibi endişelerin olmaz.

Papara Batman Card, en karizmatik kartlardan biridir. Tıpkı Lite Card gibi Batman Card'ı da anlaşmalı satış noktalarından kolayca alabilirsin.

Hediye Kartı ile Paparalı olup olmaması önemli olmaksızın istediğin kişiye anında Hediye Kartı gönderebiliyorsun. Sevdiklerine doyasıya hediye göndermen için tasarlanan bu kartta sadece marka veya kategori seçtikten sonra limit belirlemen gerekiyor. 1 yıl kullanım süresi olan Hediye Kart ile belirlenen bakiye kadar harcama yapılabilir.

Paslanmaz çeliğin dayanıklılığı ve Premium avantajların cazibesi ile Papara Metal Card ise henüz kapalı beta durumunda. İlerleyen günlerde tüm Paparalıların kullanımına açılması planlanıyor.

Edu Card, hem öğrencilerin hem de velilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Harçlığı teknoloji ile dönüştüren Edu Card, öğrencilerin erken yaşta birer finansal okuryazar olmasını sağlarken, kartla harcama yapma kolaylığı sunuyor. Veliler de öğrencilerine dilediği an ücretsiz olarak Papara hesaplarından harçlık gönderip, harcamaları takip edebiliyor.

Paparalı olmak çok kolay, üstelik Papara Lite Card’la daha hızlı!

Gereksinimlerine özel Papara Lite Card, ücretsiz temin edebileceğin ve temin eder etmez kullanmaya başlayabileceğin bir kart. Çeşit çeşit renk ve Cashback, temassız ödeme ve internet üzerinden alışveriş gibi özellikler taşıyan Papara Lite Card’a herhangi bir Papara Lite Card satış noktasından hemen sahip olabilirsin. Yepyeni bir finans deneyimi için Papara hesabını şimdi ücretsiz oluştur, senin için hazırladığımız hizmetlerimizi keşfetmeye başla. Hesabını oluşturmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

PaparaCashback