Papara Lite Card satış noktaları

Papara

İçindekiler

Papara'nın ayrıcalıklı, yenilikçi ve özgürlüklerle dolu dünyasında finansal işlemlerini en iyi deneyimle gerçekleştirirken, kendine uygun olan Papara Card'a da kolayca sahip olursun. Normal bir kredi ya da banka kartından çok daha farklı bir hizmet sunan Papara Card'lar ile daha önce tecrübe edemediğin bir deneyim yaşar, bütçeni bilir, harcadıkça da kazançlı çıkarsın. Nasıl mı? Detaylar yazımızın devamında.

Papara Card ile neler yapabilirsin?

Yönetimi tamamen senin elinde olan Papara Card'ların limitini sen belirler, internet harcamalarına açıp/kapatır, ATM’lerden para çekip/yatırır, aboneliklerini takip eder, harcamalarını ayrıntılı grafiklerle kategori bazlı görüntüler ve Cashback ile yaptığın harcamalardan anında nakit kazanırsın. Tüm bunlar sadece özet! Sen de Papara Card kullanmaya başladığında bahsettiğimiz ayrıcalıkların neler olduğunu daha iyi anlayacaksın. Şimdi "Papara Card nereden alınır?" diyorsan hemen anlatalım. Papara Black Card'ı Papara uygulaman ya da papara.com adresinden talep edebilir, internet harcamaların için de ışık hızında ücretsiz Sanal Kart ya da Hayalet Kart oluşturabilirsin. 4 farklı renk seçeneğine sahip Papara Lite Card'ı kullanmak istersen de satış noktalarından anında alabilirsin.

Artboard-2-copy-2_2x-2

Papara Lite Card nedir?

Papara Lite Card, tüm dünyada ve internette kullanabileceğin bir ön ödemeli karttır. 4 farklı renk seçeneğine sahip Papara Lite Card’ını satış noktalarından 5 TL karşılığında alabilirsin. Endişelenme! Papara hesabına giriş yapıp Papara Lite Card’ını aktif hale getirdiğinde, ödediğin 5 TL hesabına anında iade edilir. Sonuç olarak hiçbir ücret ödememiş olursun. Kartını aktif etmek için öncelikle Papara hesabına giriş yapmalı, daha sonra Papara Card sayfasından Yeni Kart Ekle > Lite Card Tanımla adımların takip etmeli ve Lite Card’ının bilgilerini girip, Aktive Et butonuna dokunarak işlemini tamamlamalısın.

Papara Lite Card’lardan aylık kart ücreti alınmaz. Ancak bir yıl içerisinde en fazla iki tane ücretsiz kart alabileceğini unutma.

Papara Lite Card nereden alınır?

Temassız özelliği olan ve tüm ATM’lerden para yatırabileceğin Papara Lite Card’ını anlaşmalı satış noktalarından kolayca alabilirsin. Papara Lite Card’ı alabileceğin satış noktaları şunlardır;

  • D&R
  • Hepsiburada
  • Teknosa
  • n11.com
  • Kidega
  • İstegelsin
  • Trendyol
  • CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir.

Sana en yakın satış noktasına gidip Papara Lite Card’ını alıp, kullanmaya başlayabilirsin.

Hangi Papara Card’ı seçersen seç, memnun kalacağına eminiz! Papara hesabını saniyeler içinde kolayca oluşturabilirsin. 12 milyonu aşkın Paparalının arasına katılmak için şimdi aşağıdaki butona tıkla.

Papara