Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Lite Card satış noktaları

Papara Lite Card satış noktaları

. Okuma süresi: 2 dk

Piyasadaki en havalı kart olarak bilinen Papara Card, her ihtiyaca yönelik farklı çeşitleriyle milyonlarca Paparalı’nın hayatını kolaylaştırıyor. Kart denince aklına banka kartı ya da kredi kartı geliyor olabilir, ama Papara Card ne banka kartı, ne de kredi kartı; Papara Card, çağın gerekliliklerine en uygun özellikleri sana sunan bir kart. Papara Card, anında ücretsiz hesap oluşturup, sana en uygun Papara Card’ı seçerek hemen kullanmaya başlayabileceğin bir kart türüdür. Üstelik kart aidatı veya borçlanma derdi de yok!

Papara Card ile neler yapabilirsin?

Dijital çağın hızına ayak uydurabilen bambaşka bir hesap türü olarak oluşturduğumuz Papara, hemen hemen her şeyi uygulama üzerinden kolayca ve son derece hızlı bir şekilde halledebileceğin şekilde tasarlandı, ama tabii ki bütün dünyanın dijital teknolojilere bizim kadar hızlı adapte olmasını beklemiyoruz. Papara Card da tam bu noktada Paparalılar’ın hayatlarını kolaylaştırmaya başlıyor. Papara Card ile mağazalarda ödeme yapabilir, ATM’lerden para çekebilir, Papara Card’lılara özel olarak sürekli genişlettiğimiz Cashback’te anlaşmalı olunan birçok markada yapacağın harcamalarda anında nakit kazanabilirsin. Bireysel kullanıma yönelik olarak tasarladığımız 3 farklı Papara Card bulunuyor; adresine teslim edeceğimiz, ismine özel hazırlanan Papara Black Card, Papara Card satış noktalarından alabileceğin Papara Lite Card ve anında ücretsiz olarak oluşturup, internet alışverişlerinde güvenli bir şekilde hemen kullanabileceğin Papara Sanal Kart. Üstelik tüm Papara Card’lar, sonsuza kadar ücretsiz!

Papara Lite Card nedir?

Papara Lite Card, satış noktalarından alarak 50.000 TL’ye kadar harcama yapabileceğin bir karttır. Lite Card’ını satış noktalarından 5 TL karşılığında satın alabilirsin. Endişelenme! Papara hesabına giriş yapıp Papara Lite Card’ını aktif hale getirdiğinde, ödediğin 5 TL hesabına anında iade edilir. Böylece sonuç olarak hiçbir ücret ödememiş olursun. Kartını aktif etmek için öncelikle Papara hesabına giriş yapmalı, daha sonra Papara Card sayfasından Yeni Kart Ekle > Lite Card Tanımla seçeneğine tıklamalı ve Lite Card’ının bilgilerini girip, Aktive Et butonuna tıklayarak işlemini tamamlaman yeterli.

Papara Lite Card’lardan aylık kart ücreti alınmaz. Ancak bir yıl içerisinde en fazla iki tane ücretsiz kart alabileceğini unutma.

Papara Lite Card nereden alınır?

Tüm dünyada geçerli, temassız özelliği olan ve tüm ATM’lerden para yatırabileceğin Papara Lite Card’ını belirli satış noktalarından kolayca alabilirsin. Papara Lite Card’ı alabileceğin satış noktaları ise D&R, Teknosa, Hepsiburada, Gittigidiyor, Kidega, n11.com, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir. Sana en yakın satış noktasına gidip Papara Lite Card’ını alıp, kullanmaya başlayabilirsin.

Hangi Papara Card’ı seçersen seç, memnun kalacağına eminiz! Hemen bir Papara hesabı oluşturup kendine en uygun Papara Card’ı seçmek için tıkla!