Papara Card satış noktaları

Papara

İçindekiler

Bu yazıyı 23 Mayıs 2023 tarihinde güncelledik. Bir süre önce tüm kartları Papara Card olarak adlandırmaya başladık. Black Card - Lite Card ayrımını ortadan kaldırdık. Bunun yerine beş farklı renk seçeneğiyle sunulan Papara Card'ları kullanıma sunduk. Bu yazıdaki tüm ayrıntıları da bu çerçevede güncelledik.

Papara'nın ayrıcalıklı, yenilikçi ve özgürlüklerle dolu dünyasında finansal işlemlerini en iyi deneyimle gerçekleştirirken, kendine uygun olan Papara Card'a da kolayca sahip olursun. Normal bir kredi ya da banka kartından çok daha farklı bir hizmet sunan Papara Card'lar ile daha önce tecrübe edemediğin bir deneyim yaşar, bütçeni bilir, harcadıkça da kazançlı çıkarsın. Nasıl mı? Detaylar yazımızın devamında.

Papara Card ile neler yapabilirsin?

Yönetimi tamamen senin elinde olan Papara Card'ların limitini sen belirler, internet harcamalarına açıp/kapatır, ATM’lerden para çekip/yatırır, aboneliklerini takip eder, harcamalarını ayrıntılı grafiklerle kategori bazlı görüntüler ve Cashback ile yaptığın harcamalardan anında nakit kazanırsın. Tüm bunlar sadece özet! Sen de Papara Card kullanmaya başladığında bahsettiğimiz ayrıcalıkların neler olduğunu daha iyi anlayacaksın. Şimdi "Papara Card nereden alınır?" diyorsan hemen anlatalım. Beş renk seçeneğiyle sunulan Papar Card'lar içinden dilediğin Papara Card'ı Papara uygulaman ya da papara.com adresinden talep edebilir veya satış noktalarından satın alabilirsin.

Artboard-2-copy-2_2x-2

Papara Card nedir?

Papara Card, tüm dünyada ve internette kullanabileceğin bir ön ödemeli karttır. 5 farklı renk seçeneğine sahip Papara Card’ını satış noktalarından 5 TL karşılığında alabilir veya Papara mobil uygulamanı kullanarak isteyebilirsin.. Endişelenme! İlk kartında, Papara hesabına giriş yapıp Papara Card’ını aktif hâle getirdiğinde, ödediğin 5 TL hesabına anında iade edilir. Sonuç olarak hiçbir ücret ödememiş olursun. Kartını aktif etmek için öncelikle Papara hesabına giriş yapmalı, daha sonra Papara Card sayfasından Yeni Kart > Papara Card İste/Tanımla adımların takip etmeli ve Papara Card’ının bilgilerini girip, Aktive Et butonuna dokunarak işlemini tamamlamalısın.

Papara Card’lardan aylık kart ücreti alınmaz. Ancak bir yıl içerisinde en fazla iki tane ücretsiz kart alabileceğini unutma.

Papara Card nereden alınır?

Temassız özelliği olan ve tüm ATM’lerden para yatırabileceğin Papara Card’ını anlaşmalı satış noktalarından kolayca alabilirsin. Papara Card’ı alabileceğin satış noktaları şunlardır;

  • D&R
  • Hepsiburada
  • Teknosa
  • n11.com
  • Kidega
  • İstegelsin
  • Trendyol
  • CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir.

Sana en yakın satış noktasına gidip Papara Card’ını alıp, kullanmaya başlayabilirsin.

Hangi Papara Card’ı seçersen seç, memnun kalacağına eminiz! Papara hesabını saniyeler içinde kolayca oluşturabilirsin. Milyonlarca Paparalının arasına katılmak için şimdi aşağıdaki butona tıkla.

Papara