Papara kullanmaya yeni başlayanlar için 5 ipucu

Papara

İçindekiler

Finansal ihtiyaçlarını olabilecek en güvenli ve özgür bir şekilde karşılayabildiğin Papara’nın klasik bir banka hesabı ya da kredi kartından çok daha yenilikçi ve kolay çözümler sunduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Bu yazıda, Papara’nın finansal özgürlük dünyasının tüm avantajlarına kolayca ayak uydurabilmen için beş ipucu paylaşacağız.

1- Ücretsiz Papara hesabını oluştur, Papara Card’ını seç, hemen kullanmaya başla!

Bu yazıda bahsedeceğimiz özelliklerin pek çoğundan faydalanmak için öncelikle bir Papara hesabının olması gerekiyor. Papara hesabını saniyeler içinde ücretsiz olarak buradan oluşturabilirsin. Paparalı olur olmaz, işe hemen hesabını onaylayıp kendine en uygun Papara Card’ı seçerek başlayabilirsin. Böylece hem son derece havalı bir kartın olur, hem de Cashback gibi harika özelliklerden faydalanabilirsin.

2- Para transferi hiç bu kadar kolay olmamıştı

Papara’nın en temel özelliği, saniyeler içinde para transferi yapmaya olanak sağlaması. Üstelik ister IBAN numarasına, ister telefon numarasına. Papara uygulaması üzerinden 7/24 telefon rehberinden isim seçerek anında para gönderebilirsin. Ayrıca, paraya ihtiyacın olduğu acil durumlarda da Para İste özelliğini kullanarak para isteyebilirsin: tabii ki hiçbir işlem ücreti ya da komisyon ödemeden.

3- Papara ile harcadıkça kazanırsın. Gerçekten!

Harcadıkça kazanma fikrine daha önce bazı kredi kartlarının ödül programlarından aşina olabilirsin. Evet, pek çok kredi kartı harcadıkça kazandırıyor olabilir ama kazandırdıkları şey para değil, puan. Üstelik her yerde harcanamayan, sonsuz koşul ve şartlara bağlı puanlar... Papara’da ise Cashback ile anlaşmalı sabit markalarından yaptığın harcamalardan anında gerçek nakit kazanırsın. Bu kazandığın nakit, Papara hesabına ışık hızında anında geçer. İster paranı nakit olarak çeker istersen de diğer harcamalarında dilediğin gibi kullanabilirsin. Cashback ile koşulsuz şartsız anında nakit kazanmak için tek yapman gereken ise harcamalarında Papara Card’ını kullanmak.

4- Papara’da her şeyin bir kısa yolu var

Papara'yı tüm işlemlerini hızlıca gerçekleştirebileceğin şekilde tasarladık. Yapmak istediğin işlem ister fatura ödemek olsun, ister İstanbulkart bakiye yüklemesi, istersen favori oyunun için Dijital Kod (E-Pin) satın almak! Papara uygulamasının sağ alt köşesinde bulunan Ödemeler sekmesiyle, aklına gelebilecek hemen hemen her alanda hiç vakit kaybetmeden ödeme yapabilirsin. Ayrıca, toplu ödediğin bir ücreti anında ücretsiz olarak yakınlarınla paylaşacağın Bölüştür özelliğini kullanabilir ve tüm harcamalarını senin için hazırlanan detaylı grafiklerle takip ederek hesabını bilirsin. Döviz alım/satım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsin. Papara’yı finansal bir süper uygulama hâline getirmek için tüm ekibimiz var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Yeniliklerden haberdar olmak için Papara Blog’u takipte kalmayı unutma!

5- Temassız ödemeden bile hızlı: QR kod

Papara’nın son zamanlarda en çok tercih edilen özelliklerinden birisi de QR kod ile ödeme alıp gönderebilme. Geleceğin en hızlı ve havalı ödeme yöntemi olacağını düşündüğümüz QR kod ile ödeme özelliğine Papara mobil uygulamasının alt kısmındaki kısa yollardan kolayca ulaşabilirsin. Sonrasında yapman gereken tek şey, kodu okutup ödemeyi yapmak.

Paparalı olmak her şeyden daha kolay!

Finansal özgürlük arayanların favorisi Papara’yı her geçen gün daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Hâlâ Paparalı değilsen yapman gereken çok kolay. Saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup finansal özgürlüğün tadını çıkarmaya başlayabilirsin!

Papara