Papara Card ailesinin yeni üyesi: Joker Card

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

Bugün seni Papara Card ailesinin yeni üyesi Joker Card’la tanıştırıyoruz. Bugünden itibaren, kaosun temsilcisi, Gotham şehrinin anti-kahramanı, korkunun vücut bulmuş hâli Joker’den ilham alan tasarımıyla sınırlı sayıda üretilen, tıpkı diğer Papara Card’lar gibi asla borçlandırmayan, harcadıkça kazandıran Joker Card'a sahip olabilirsin.

Hatırlarsan, Temmuz 2022’de seni heyecanlandıran özel tasarımlı bir kartı tanıtmış, Papara olarak DC evrenine Batman Card’la giriş yapmıştık. Bugün ise Koleksiyon Kart olarak tanımladığımız bu Papara Card’lar arasına Batman’in baş rakibi Joker’i ekliyor, Joker Card ile DC hayranlarına kendilerini yansıtabilecekleri yepyeni bir yol sunuyoruz.

Yazımızın devamında “Joker Card nedir?”, “Joker Card nereden alınır?”, “Joker Card ile neler yapabilirim?” gibi sorularına yanıt bulabileceksin.

Joker Card nedir?

Joker Card, diğer Papara Card’lar gibi ön ödemeli bir karttır. Dünyanın her yerinde ve internette geçerli Joker Card’ınla dilediğin yerde alışveriş yapabilir, Cashback markalarında yaptığın harcamalarında anında nakit kazanabilir ve tüm bunları yaparken borçlanmazsın. Üstelik Joker Card’ı kullanmak için aylık bir aidat veya düzenli kart ücreti ödemen gerekmez.

Koleksiyon Kart nedir?

Koleksiyon Kart, Papara’nın sınırlı sayıda ürettiği, özel tasarıma sahip, lisansı ürünleri kapsayan kart ürünlerinin genel adıdır. Batman Card ile başlayan Koleksiyon Kart heyecanı, DC evreninden başka bir karakterden ilham alan Joker Card ile devam ediyor.

Yoğun ilgi gören Koleksiyon Kartlarımıza daha çok Paparalının erişebilmesi için yalnızca 2 Koleksiyon Kart alabileceğini hatırlatmak isteriz.

Joker Card nereden alınır?

Joker Card, DC tarafından lisanslı, özel tasarımlı ve sınırlı sayıda üretilen bir karttır. Bu sebeple, tek seferlik ₺75 kart ücretini ödeyerek Joker Card’a sahip olabilirsin. Joker Card’a sahip olmak için Papara’da aşağıdaki adımları izleyebilirsin.

 • Papara’ya giriş yap ve Papara Card sekmesine dokun.
 • Yeni Kart butonuna dokun.
 • Ekranın üstünde sıralanan Papara Card’lardan Koleksiyon Kart’a dokun.
 • Joker’i seç ve Koleksiyon Kart İste/Tanımla butonuna dokun.
 • Koleksiyon Kart Satın Al butonuna dokun.
 • Joker Card'ı seç.
 • Joker Card’ının gönderilmesini istediğin adresi seç.
 • Başvuru Onayı adımında Onayla butonuna dokun.

Hepsi bu kadar!

Onayının ardından Joker Card siparişin alınır ve kart ücreti Papara hesabındaki tutardan çekilir. Joker Card’ın seçtiğin adrese ücretsiz olarak gönderilir. Kartını sana ulaştırabilmemiz için adresinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin ol.

Kartının gelmesini beklerken senin için oluşturduğumuz Sanal Kart’ını kullanarak hemen alışveriş yapmaya ve Cashback ile anında nakit kazanmaya başlayabilirsin.

Joker Card’ı Papara hesabına nasıl tanımlarsın?

Adresine teslim edilen Joker Card’ını Papara hesabına saniyeler içinde tanımlayarak mağaza veya online harcamalarında kullanmaya başlayabilirsin. Aşağıdaki adımları takip ederek Joker Card’ını Papara hesabına tanımlayabilirsin.

 • Papara’ya giriş yap ve Papara Card sekmesine dokun.
 • Yeni Kart butonuna dokun.
 • Ekranın üstünde sıralanan Papara Card’lardan Koleksiyon Kart’a dokun.
 • Koleksiyon Kart İste / Tanımla butonuna dokun. Sonraki adımda Koleksiyon Kart Tanımla butonuna dokun.
 • Joker Card’ının bilgilerini ilgili alanlara gir ve Aktive Et butonuna dokun.

Bu işlemlerin ardından Joker Card’ın için bir şifre belirleyebilir ve kartını yönetmeye başlayabilirsin. Temassız özelliğini veya internet harcamalarını dilediğin zaman açıp kapatabilirsin. Unutma, bir mağazada veya restoranda yapacağın ilk temassız harcamanda işlemini şifre girerek gerçekleştirmen gerekir. Sonraki harcamalarında temassız ödeme kolaylığından yararlanabilirsin.

Joker Card ile neler yapabilirsin?

Joker Card, diğer Papara Card’ların özelliklerini taşır. Dünyanın her yerinde ödeme ve alışveriş yapabileceğin Joker Card’la yaptığın harcamaları ayrıntılı grafikler üzerinden harcama kalemlerine göre takip edebilirsin. Joker Card’la yaptığın harcamaları yakınlarınla bölüştürebilirsin. Netflix, Spotify, YouTube Premium gibi abonelik ödemelerini de Joker Card’ınla yapabilir, Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanabilirsin.

Yuvarla özelliğini açarak harcamalarındaki küsuratları dilediğin sivil toplum kuruluşuna düzenli olarak bağışlayabilirsin. Kart limitini belirleyebilir, temassız özelliğini veya internet harcamalarını dilediğin zaman kapatabilir veya açabilirsin. Olur da kartını kaybedersen endişelenmene gerek kalmaz, saniyeler içinde Joker Card’ını kullanıma kapatabilirsin.

Seni anlatan Papara Card’ı seç

Papara’da Joker Card’ın yanı sıra seni anlayan, seni anlatan farklı kart seçenekleri de var. Üstelik birden fazla Papara Card’a sahip olabilirsin.

Papara Card: Black, Gray, Rose, Almond ve Teal olmak üzere 5 renk seçeneğiyle sunulan Papara Card, seni anlayan, renkleriyle seni anlatan bir karttır. Dilediğin renkteki Papara Card’a Papara’dan, e-ticaret platformlarından veya sana en yakın anlaşmalı mağazadan sahip olabilirsin.

Batman Card: Papara’nın Koleksiyon Kart serisinin ilk kartı olan Batman Card, tıpkı Joker Card gibi, Papara Card’ların özelliklerini taşır. Sınırlı sayıda üretilen Batman Card, özel tasarımıyla dikkat çeker.

Batman Card ile tanışmaya hazır mısın? - Papara
Batman Card, Papara Card’ların yeni üyesi. Batman Card asla borçlandırmaz, harcadıkça kazandırır. Batman Card satış noktalarını şimdi öğren.

Metal Card: Papara’nın en prestijli kartı Metal Card, ismine özel olarak yurt dışında paslanmaz çelikten üretilir ve lazer kesimle işlenir. Metal Card aynı zamanda Türkiye’nin ilk ön ödemeli metal kartıdır.

Papara Metal Card’ı artık satın alabilirsin
Prestijli bir kart olan Metal Card, Papara tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk metal kartıdır. Artık sen de Metal Card sahibi olabilirsin!

Voice Card: Papara’nın başta görme engelli kullanıcılar olmak üzere POS cihazlarında ödeme yaparken zorluk yaşayan herkes için geliştirdiği finansal kapsayıcılık ürünü Voice Card, dünyanın ilk sesli kartıdır. Voice Card kullanıcıları, ödeme yaparken tutarı ve ödeme sürecine dair ayrıntıları ses teknolojisiyle duyar.

Dünyanın ilk sesli kartı Voice Card ile tanış
“Papara sesi duydu” diyerek geliştirdiğimiz dünyanın ilk sesli kartı Voice Card, görme engelliler için POS ödemelerini güvenli hâle getiriyor.

Edu Card: 13-18 yaş arasındaki kullanıcılara finansal okuryazarlığı öğretirken ebeveynlere gönül rahatlığı sunan Edu Card, harçlığa dijital bir boyut kazandırır.

Papara Sanal Kart: İnternet harcamalarında güvenliği elden bırakmamak için oluşturabileceğin Sanal Kart’la saniyeler içinde online alışverişe başlayabilirsin.

Hayalet Sanal Kart: Güvenliğinden emin olmadığın online alışveriş platformlarında kullanabilmen için geliştirilen Hayalet Sanal Kart, tek seferlik harcamaların için oldukça güvenli bir seçenek. Hayalet Kart, ödemen tamamlandığında kapanır ve böylece kart bilgilerinin güvenliğinden endişe etmene gerek kalmaz.

Hediye Kartı: Papara'da onlarca marka arasından birini seçerek dilediğin tutarda oluşturabileceğin Hediye Kartı, sevdiklerine sürpriz yapmanın en yenilikçi ve özgür yoludur.

Paparalı ol

Geleneksel finansal uygulamalar karşısında kullanıcı deneyimini odağına alan Papara'nın geliştirdiği hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli finansal çözümler için saniyeler içinde Paparalı olabilirsin. Aşağıdaki butona dokun, Papara hesabını aç, senin dilinden konuşan kart seçenekleri, özellikler ve çözümlerle tanış.

HaberlerPapara