Papara ile acil durumlarda kolayca para iste

Papara

İçindekiler

Gündelik yaşantımızda bazen kısa bir sürede acil para bulmamız veya para göndermemiz gerekebilir. Bu tür anları birçoğumuz yaşamıştır. Mesela, markettesin ve cüzdanını evde unuttun. Böyle bir durumda Papara ile sevdiklerinden anında para isteyebilirsin.

Bu tür tatsız zamanlarda hemen telefonumuz üzerinden para talebi veya gönderim işlemlerini gerçekleştirip sorunu çözmek isteriz. Ancak, geleneksel bankaların getirdiği kısıtlamalar işlemlerimizi kolayca gerçekleştirmemize olanak tanımaz, bu da durumu daha stresli hâle sokar. Farklı bankalar arasındaki işlem ücreti, EFT saatleri, doğru ATM’yi bulamamak bu kısıtlamaların başında geliyor. Neyse ki burada amacımız olumsuz şeylerden bahsedip kimseyi üzmek değil.

Artık, klasik bankacılık döneminde değiliz; ışık hızında para göndermenin 7/24 mümkün olduğu harika bir zamandayız. Papara ile banka hesabı olmayan veya hesapları farklı bankalarda olan kişilere bile istediğin an 7/24 anında para gönderebilirsin! Tabii ki aynı şekilde birinden para isterken de banka hesabının olmasına gerek yok.

Papara ile anında para isteyebilirsin, üstelik banka hesabın bile olmadan!

Birisinden borç para isterken en çok tedirgin olduğun konulardan birisi bankalar arası transfer işlem ücreti ve hızlı olmaması mı? Papara ile bu gibi sorunları dert etmene hiç gerek yok. Daha da iyisi, banka hesabına bile ihtiyacın yok; tek ihtiyacın bir Papara hesabı. Papara hesabın yoksa saniyeler içinde Papara hesabı oluşturarak telefon rehberinde kayıtlı herhangi birinden aşağıdaki adımları takip ederek anında para isteyebilirsin.

  • Papara uygulaması içindeki Para Transferi sekmesine git
  • Para İste seçeneğine dokun
  • Rehberinden para isteyeceğin kişiyi seç
  • Kısa notunu ekle ve işlemi onayla.

İşte bu kadar basit!

Papara ile para gönderme

Papara ile hesabı olmayan kişilere bile para gönderebilirsin!

Diyelim ki birinin acil paraya ihtiyacı var, yardımcı olmak istiyorsun ama karşındaki kişinin para kabul edebileceği bir hesabı yok veya daha da kötüsü hesabı var fakat EFT saatlerinin dışındasınız. Üzülmene hiç gerek yok; Papara ile banka hesabı ya da Papara hesabı olmayan kişilere bile saniyeler içinde anında para gönderebilirsin. Yapman gereken şey çok basit: Papara uygulamasındaki para transferi bölümününden Para Gönder’i seç, rehberden para göndereceğin kişiyi bul, göndermek istediğin tutarı belirle. Hepsi bu kadar. Üstelik para göndereceğin kişinin Paparalı olmasına bile gerek yok.

Papara hesabı olmayan kişilere para transferi yaptığında, alıcıya özel oluşturulmuş bir Papara hesabı oluşturma bağlantısı gönderilir. Para gönderdiğin kişi Papara hesabını oluşturduğu anda işlem gerçekleşir. “Gönderdiğim para uzay boşluğunda kaybolur mu?” diye düşünmene hiç gerek yok; para göndererek Papara’ya davet ettiğin kişi Papara hesabı oluşturmasa bile paran güvende. Papara uygulaması ya da web sitesinden Bekleyen İşlemler kısmına girerek para transferi işlemini iptal edebilirsin.

Paparalı ol

Hâlâ Paparalı değilsen hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi yaşamak için aramıza katılabilirsin. 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemeleri, oyun & dijital kod ve istanbulkart ödemeleri, harcadıkça kazandıran Cashback ve daha birçok teknolojik ürün ve hizmet için aşağıdaki butona tıkla. Ücretsiz Papara hesabını şimdi oluştur.

Papara