Papara ile para çekme ve para yatırma işlemleri çok kolay

Papara

İçindekiler

Masraflı, takibi zor ve zaman alan tüm finansal işlemler, Papara ile bütçe dostu, basit ve güvenli hâle geliyor. Tıpkı para çekme ve para yatırma işlemlerinde olduğu gibi. 7 gün 24 saat istediğin an, istediğin yerde en kaliteli hizmeti bulacağın Papara hesabın ve tüm dünyada ve internete ücretsiz kullanabileceğin Papara Card’ınla, finansal işlemlerini sadece birkaç adımda, ücretsiz olarak gerçekleştirmenin keyfi bir başka. Üstelik bu işlemler kadar, Paparalı olmak da çok kolay ve kazançlı. Hadi gel özgürlükler ve kolaylıklar dünyası Papara’da para çekme ve para yatırma işlemleri nasıl gerçekleşiyor, bir göz atalım.

İstediğin an, istediğin yerde para çek

Papara’yla para çekmenin alternatif yolları var. Böylece ihtiyacına en uygun olanı seçebilir, hızlı ve kolayca işlemini tamamlayabilirsin. Örneğin, uygulamamız üzerinden Papara hesabına giriş yaparak sahip olduğun herhangi bir banka hesabını ekleyebilir ve bu hesaba göndereceğin nakdi ATM’lerden çekebilirsin.

Papara hesabına banka hesabını eklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsin 👇

Hesabına giriş yap,  Hesabım > Banka Hesaplarım seçeneğine dokun. Daha sonra kendine ait olan banka hesabının IBAN bilgilerini gir ve işlemini tamamla. Başkasına ait bir banka hesabına kendi Papara hesabına kaydedemeyeceğini unutma!

Bir diğer alternatifimiz olan Papara Card ile para çekme de oldukça basit ve keyifli. Çünkü Papara Card avantajlarını beraberinde getiriyor. Dünyanın her yerinde geçerli olan Papara Card’la Papara hesabındaki parayı istediğin herhangi bir ATM’den 7/24 çekebilirsin.

Papara Card’ın yoksa, Papara hesabın üzerinden ücretsiz olarak kart başvurusu yapabilir, adresine gönderilecek kartı yine ücretsiz bir şekilde teslim alabilirsin. Papara Card avantajları bu kadarla bitmiyor, daha fazla ayrıntı için papara.com adresini ziyaret edebilirsin.

Tüm işlemler gibi para yatırmak da çok kolay

Papara Card’ın yanında mı değil, yakınlarda PTT var, ATM mi yok, yoksa tam tersi mi ya da banka hesabında para var ama Papara hesabında mı yok? Hiçbiri sorun değil; çünkü hepsi için bir çözümümüz var. Papara'da para yatırma işlemi için de tek bir seçeneğe mahrum değilsin. Şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edebileceğin tam altı farklı seçenekle, hem de oldukça basit bir şekilde para yatırma işlemlerini ışık hızında gerçekleştirebilirsin. Bunlar neler diye merak ediyorsan:

1- PTT'den Papara hesabına para yatırabilirsin

Herhangi bir PTT şubesine giderek Papara hesabına para yatırman mümkün. Öncelikle Papara hesabına girerek, “Yatır” butonuna dokun ve ardından PTT’den para yatırma seçeneğini seç. PTT personeliyle cep telefonunu ve yatırmak istediğin miktarı paylaş. İşte bu kadar basit.

2- Hesabına Teknosa’dan para yatırabilirsin

Tıpkı PTT şubelerindeki gibi hızlı ve kolay para yatırma işlemini Teknosa mağazalarından da gerçekleştirebilirsin. Herhangi bir Teknosa şubesine gidip, şubede bulunan görevliye cep telefon numaranı ve hesabına yatırmak istediğin tutarı söylemen yeterli.

3- CarrefourSA’lardan hesabına para yatırabilirsin

CarrefourSA şubelerinden hesabına para yatırmak sadece birkaç saniyeni alır. Kasadaki görevliye cep telefon numaranı ve yatırmak istediğin miktarı söylemekten başka yapacağın hiçbir işlem yok! Cashback ile CarrefourSA’dan yapacağın harcamalarının %5’ini anında nakit kazanacağını unutmadan hatırlatalım.  

4- Papara hesabına banka havalesiyle para yatırabilirsin

Banka havalesiyle Papara hesabına para yatırmak da oldukça kolay. Bunun için hesabındaki “Yatır” butonuna dokunduktan sonra bu kez “Havale/EFT ile yatır” seçeneğini tercih etmelisin. Karşına çıkan bankaların içinden kullanacağın bankaya dokun, IBAN’ı kopyala ve işlem yapacağın banka hesabından Papara hesabına istediğin miktarı gönder. Sadece birkaç dokunuşla Papara hesabına nakit yatırdın bile!

5- ATM'den kartsız işlemle Papara hesabına para yatırabilirsin

Kartsız işlem yapma özgürlüğünün bazen hayat kurtardığını biliyoruz. Bu yüzden her Paparalı’nın bu özgürlükten faydalanabilmesini önemsiyoruz. Hadi o zaman bu sefer kartsız işlemle para yatıralım.

Papara hesabındaki “Yatır” butonunun ardından “kartsız işlemle nakit yatır” seçeneğini dokunduğunda önce TC kimlik numaranı doğrular, sonra bir IBAN no alır ve kullanacağın bankayı seçersin. Şimdi ATM’nin kartsız işlem menüsünden bu IBAN’ı ve TC kimlik numaranı girerek işlemini tamamlayabilirsin.

6 – Papara Card’ınla hesabına para yatırabilirsin

Papara Card sahibiysen, 7/24 dilediğin ATM’den hesabına ücretsiz olarak para yatırabilirsin. Geriye tüm dünyada geçerli olan Papara Card’ların tadını çıkarman kalıyor.

Eğer hâlâ ailemizin bir üyesi değilsen, seni Papara’nın avantajlı, kazançlı ve keyifli dünyasını keşfetmek için papara.com adresine ya da uygulamamıza bekliyoruz!

Papara