Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara ile Kolayca Steam Kodu Almak

Papara ile Kolayca Steam Kodu Almak

. Okuma süresi: 3 dk

Teknolojinin önlenemez gelişiminin yan sonuçlarından biri olarak her geçen gün oyun dünyası birbirinden kaliteli yapımlara kavuşuyor. Eğer bir bilgisayar kullanıcısı isen bu yeni oyunları takip edip oynayabilmek için şu sıralar kullanabileceğiniz en başarılı platform Steam. Steam üzerinden çıkmış ve çıkacak olacak oyunlar hakkında aradığın her bilgiye ve kullanıcı yorumlarına ulaşabiliyor, bu oyunları ve bu oyunların ek indirilebilir içeriklerini satın alıp bilgisayarını indirebiliyor ve Steam Topluluğu özelliği sayesinde dünyanın dört bir yanından kullanıcıların deneyimlerine ve yayınladıkları oyun modifikasyonlarına erişebiliyorsun. Aynı zamanda sık sık büyük indirimlere de ev sahipliği yapan Steam, oyun kütüphaneni birbirinden farklı ve eğlenceli oyunla doldurman için sana pek çok fırsat tanıyor. Bunu yaparken oyun satın alımı gerçekleştirebileceğin pek çok yol var. Bu yolların kredi kart sahibi olmayan veya Steam ile kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar tarafından en sık kullanılanı ise Steam cüzdan kodları. Şimdi Papara hesabın sayesinde istediğin miktardaki Steam cüzdan koduna 7/24 sahip olabilirsin.

İndirimli Steam kodu

1- Papara hesabını oluştur

Öncelikle yapman gereken ücretsiz bir Papara hesabı sahibi olmak. Bunu papara.com üzerinden veya Papara mobil uygulamasından kolayca yapabilirsin.

2-  Steam cüzdan kodu alacağın miktarı Papara hesabına aktar

Sıradaki adım ise Steam cüzdan kodu alımında kullanacağın miktarı Papara hesabına aktarmak. Papara uygulamasının ana sayfasında bulunan ‘Para yatır ya da para iste’ butonunu kullanarak eğer varsa kendi banka hesabından Papara hesabına 7/24 ücretsiz bir şekilde para yatırabilir, eğer bir banka hesabı sahibi değilsen sana en yakın ATM’den, TeknoSA veya PTT şubesinden Papara hesabına para yükleme işlemini kolayca ve ücretsiz bir biçimde gerçekleştirebilirsin.

3- Papara uygulamasının Ödemeler kısmından Steam cüzdan kodunu al

Satın alımda kullanacağın miktarı Papara hesabına aktardıktan sonra yapman gereken Papara mobil uygulamasında ‘Ödemeler’ sekmesine gitmek. Uygulamanın alt barından ‘Ödemeler’ sekmesine dokunup ödemeler sekmesine ulaştıktan sonra listenin aşağısında ‘Oyun & E-pin’ seçeneğini göreceksin. Bu seçeneğe dokun. Açılan listede Papara üzerinden satın alımını yapabileceğin E-pin seçenekleri yer alıyor olacak. En üstte yer alan Steam seçeneğine dokun.

Sayfanın en üstünde yer alan ‘Paket’ kısmından satın almak istediğin cüzdan kodu miktarını seç. Cep telefonu ve e-posta adresini kontrol edip satın almak istediğin cüzdan kodu sayısını da belirttikten sonra ‘Devam Et’ butonuna dokunup sıradaki adıma geçebilirsin. Sıradaki çıkan sayfada bilgilerini son kez kontrol edip onayladıktan sonra Steam cüzdan koduna sahip olacaksın.

Ücretsiz Steam Kodu

4- Satın aldığın Steam cüzdan kodunu Steam hesabınla ilişkilendir

Onayından sonra açılan sayfada sana verilen kod aynı zamanda telefonuna SMS olarak da gönderilecektir. Bu adımdan sonra tek yapman gereken Steam cüzdan kodunu kullanmak. Sana verilen kodu Steam hesabınla ilişkilendirmek için bilgisayarındaki Steam uygulamasını kullanabilirsin. Uygulama penceresinde yukarıda kalan ‘Oyunlar’ sekmesine tıklayıp ardından açılan seçeneklerden ‘Steam Cüzdan Kodu Kullan…’ı seç. Karşına çıkan sayfadaki ‘Steam Cüzdan Kodu’ boşluğuna Papara tarafından sana verilen kodu gir. Büyük/küçük harf duyarlılığı olmayan boşluğa kodunu girip ‘Devam Et’ butonuna tıkladıktan sonra Steam cüzdan kodu miktarın Steam cüzdanına eklenecektir. Ayrıca cüzdan kodunu Steam hesabınla ilişkilendirmek için tarayıcında www.steampowered.com/wallet adresine gidip bu sayfada da aynı işlemi gerçekleştirebilirsin.

Papara Steam Cüzdan Kodu

Papara ile Steam cüzdan kodu alıp kullanmak işte bu kadar kolay! Ayrıca League of Legends hesabına Riot Point(RP), PUBG Mobil hesabına UC Pin yükleyebilir, Zula, Apex Legends, Metin2, Aion, Ikariam veya Point Blank gibi pek çok oyunun, oyun içi satın alımlarında kullanabileceğin E-Pinlere ulaşıp uygulama üzerinden satın alabilirsin.