Papara ile kolayca ödeme al, işini bir adım öteye taşı

Papara

İçindekiler

Finansal hayatını sunduğu çözüm ve ürünlerle yepyeni bir boyuta taşıyan Papara, kurumsal ürünlerine ek, küçük ve bağımsız işletmeler için de harika çözümler sunuyor. Eğer sen de geleneksel ödeme yöntemlerinden yorulduysan ve üstelik bağımsız bir çalışansan Papara’nın ödeme alma çözümleri ile hemen tanışmalısın. Çünkü Papara’da çağa uygun, harika seçenekler var. Üstelik hem senin hem de müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak cinsten. Bu çözümlerin neler olduğunu hemen anlatalım. Böylece sen de kullan, kolayca ödeme al ve işlerini büyüt.

Papara hesabını ücretsiz POS cihazına dönüştür!

Papara hesabın ile ödeme almak için bir POS cihazına ya da bankaların sunduğu yüksek ücretli herhangi bir alternatife ihtiyacın yok! Başlangıç, sabit ya da aylık ücret gibi sorunlarla uğraşmadan, Bireysel Ticari hesaba başvurarak müşterilerinden kolayca ödeme alabilirsin. Müşterilerinle Papara numaranı paylaşabilir ya da saniyeler içinde ücretsiz kendi QR kodunu oluşturabilirsin. Biliyorsun, Papara’da para transferleri saniyeler içinde gerçekleştiği için, Papara hesabın ile kimseyi bekletmeden ödemeler hesabına geçer. Müşterinin Papara hesabında yeteri kadar tutar yoksa da endişelenmeye gerek yok, çünkü Papara hesabına bağlı olan başka bir banka hesabı ya da kredi kartı üzerinden ödemesini gerçekleştirebilir. Papara ile ödeme alma, tüm Papara işlemlerinde olduğu gibi 7/24 gerçekleştirilebilir.

Bireysel Ticari hesabın faydalarını bir de bağımsız çalışanlardan dinleyelim: Aralarında kafe sahipleri, kuaförler, taksi şoförleri, seyyar satıcılar, bakkal dükkanlarının bulunduğu Bireysel Ticari hesap kullanıcıları, farklı senaryolar için farklı avantajları şöyle paylaşıyorlar:

  • "Gün içinde dükkanda çok sıra olabiliyor. Papara sayesinde müşterilerim bekleme derdinden kurtuldu. Ödeme almak için tutarı söylemem yeterli oluyor."

-Mehmet, Bakkal

  • "Müşterilerim genellikle kartla ödeme yapmayı tercih ediyorlar. Papara ile ödeme almaya başlayarak komisyon maliyetimi azalttım."

-Erol, Kafe sahibi

Bireysel Ticari hesaba geçmek tamamen ücretsiz!

Papara’da Bireysel Ticari hesabın avantajları oldukça fazla. Bireysel Ticari hesaba geçerken, başlangıçta hiçbir kurulum ücreti ödemezsin. Üstelik hesap aidatı gibi geleneksel sistemlerden alışageldiğin ek ücretler de Papara Bireysel Ticari hesapta yok! Tüm bunların yanı sıra, Papara Bireysel Ticari hesabın ile aldığın ödemelerdeki komisyon ücreti de oldukça düşüktür.

Papara Bireysel Ticari hesap ile aldığın ödemelerde;

  • Maksimum beş farklı kişiden aldığın ilk 5000 TL’lik ödemeden hiçbir işlem ya da ticari kullanım ücreti kesilmez.
  • 5000 TL sınırını geçmediğin takdirde, ödeme aldığın ilk 10 kişiden gelen ödemelerden hiçbir işlem ya da ticari kullanım ücreti kesilmez.

Bu iki avantajlı limit kuralını aştığında ise, her ödeme alma işleminden %3,40 ticari kullanım ücreti uygulanır. Üstelik 5000 TL’lik ya da 10 kişilik ödeme alma limitini aştığın anda Papara seni bilgilendirir.

Bireysel Ticari hesaba geçmek için tek yapman gereken saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluşturmak. Sadece işletmen için değil, günlük finansal hayatında da pek çok yenilikçi çözüm sunan Papara, bireysel finans yönetimine yeni bir soluk getirecek. Sen de zaman kaybetme ve aşağıdaki butona dokun!

Buton-kucuk


Papara