Papara ile güvenli ve kazançlı yolculuk yap

Papara

İçindekiler

Sosyal mesafeye dikkat ettiğimiz ve teması mümkün olduğunca azalttığımız bu tedbirli günlerde zaman zaman dışarı çıkmamız gerekebiliyor ya da hava almak isteyebiliyoruz. Tedbir almaya özen gösterirken dışarı çıkıp, toplu taşıma kullandığımızda maalesef mesafemizi ayarlamak bizim kontrolümüzde olmuyor. Biz de bunu düşünerek güvenli yolculuklar için sana birkaç öneri hazırladık. Üstelik önerilerimiz güvenli olduğu kadar Cashback ile anında nakit kazanabileceğin fırsatları da içeriyor!

Taksi yolculuklarında QR kod ile hızlı ve güvenli ödeme yap

Şehir içi ulaşımda sosyal mesafe kurallarına uyabileceğin en mantıklı seçenek taksiler. Taksilerde POS makinesi kullanıp, Papara Card’ınla ödemelerini temassız olarak anında gerçekleştirebilirsin. Pandemi önlemleri nedeniyle sürücü ve yolcu koltuğunun arasında paravan bulunan taksilerde ödemeni temassız yapabilmenin en kolay ve güvenli yolu ise QR kod. İstanbul’da artık 1.350 takside Papara QR kod ile ödeme seçeneği var. Böylece taksilerde mesafeni koruyarak nakit yolculuklarında bile temas etmeden Papara QR kod ile güvenli ve hızlı ödeme yapabilirsin.

Ayrıca Uber'de kartlı yolculukların için ödeme yöntemine Papara Card’ını ekleyebilir veya teması önlemek için Papara QR kodun geçerli olduğu nakit Uber yolculuklarında anında ödeme yapabilirsin. Ayrıca her ay Uber yolculuğunda Papara Card'ın ile yapacağın 75 TL'ye kadar harcamanın %20'si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin.

Şehirler arası yolculuklarında araç kirala, ayda 250 TL’ye kadar nakit kazan

Araç kiralamayı teknolojinin kolaylığıyla buluşturan Yolcu360, Türkiye’nin neredeyse tüm illeri ve popüler beldelerinde araç kiralamaya olanak sağlıyor. Uçak bileti almaktan bile kolay bir sürece sahip olan Yolcu360, şehirlerarası yolculuk yaparken toplu ulaşım kullanmak istemeyenler için ideal bir servis sağlıyor. Üstelik Papara Card’ınla yaptığın Yolcu360 ödemelerinden Cashback ile ayda 250 TL’ye kadar nakit kazanabilirsin. Ödemelerinin %8’ini anında kazanabileceğin Yolcu360’la, hesaplı ve tedbirli bir yolculuk seni bekliyor!

💡
Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellendi. Yolcu360 Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback programlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsin. 

Kısa mesafeleri kat etmenin en eğlenceli yolu: E- Scooter

Şehir içi kısa mesafe yolculuklarını scooter kullanarak eğlenceli bir hâle getirebilirsin. Scooter'lar aynı zamanda yorulmadan seyahat etmenin en hesaplı yollarından biri. İstanbul, İzmir, Ankara, Yalova, Bursa, Mersin, Gaziantep ve Eskişehir’de şehrin en çok ziyaret edilen noktalarında Martı’yı kullanabilir ve ödemeni Papara Card’ın ile yaparak yolculuğunun %5’ini anında nakit olarak kazanabilirsin. Ayrıca Ankara, İzmir ve İstanbul'da hop ile yapacağın scooter yolculuklarında da her ay Papara Card'ın ile yapacağın toplam 100 TL'ye kadar harcamanın %25'i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

💡
Bu yazı 6 Ocak 2023 tarihinde güncellendi. Martı Cashback programı sona ermiştir. hop Cashback programı ise devam ediyor. Güncel Cashback programlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsin.

Papara Card’ınla yapacağın harcamalardan kazançlı çık!

Papara Card'ların temassız ödeme özelliği sayesinde hijyen kurallarına dikkat edebilirsin. Üstelik sayısı her geçen gün daha da artan QR kodla ödeme noktalarının tümünde Papara ile temassız ödeme de gerçekleştirebilirsin. Unutma! Papara güvenli, hızlı, kolay ve kazandıran özellikleriyle hep yanında.

Paparalı ol

Ücretsiz hesap açıp, Papara’nın eşsiz özelliklerinden faydalanmak için aşağıdaki butona dokun.

Cashback