Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara ile fatura ödemek çok kolay!

Papara ile fatura ödemek çok kolay!

. Okuma süresi: 3 dk

Günlük finansal işlerini büyük bir kolaylıkla gerçekleştirebilmen için en kullanıcı dostu özelliklerle geliştirdiğimiz Papara, fatura öderken de işini en hızlı şekilde halledebileceğin biçimde tasarlandı. Fatura ödemek için fatura ödeme merkezlerini, ATM’yi ya da ödeme yapacağın kurumun web sitesini ziyaret etmene gerek kalmadan, uygulamamızdan veya web sitemizden fatura ödemelerini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsin. Üstelik “Otomatik Ödeme Talimatı” ile düzenli ödeme, “Son Gün” özelliği ile de fatura takip etme gibi birçok kolaylıklardan faydalanarak!

Papara ile fatura ödemelerini saniyeler içinde yapabilirsin

Papara’ya uygulamadan veya web siteden girdiğin an aradığın her şeyi kolayca bulabilmen için pek çok kısayol ekledik. Fatura ödemelerin için, “Ödemeler” menüsünden aradığın tüm kategorilere anında ulaşabilirsin. Doğalgaz, elektrik, su, telefon, televizyon ve internet faturalarını ödemek için farklı bölümlere ayırdığımız ödemeler menüsünden aynı zamanda İstanbulkart’ına ödeme talimatı verebilir, belirli kurumlara bağış yapabilir ve en sevdiğin oyunlar için e-pin yüklemesi yapabilirsin.

Papara ile elektrik faturası ödeme

Elektrik faturanı Papara ile ödemek için uygulamadan veya web siteden Papara hesabına giriş yaparak “Ödemeler” menüsündeki “Elektrik” bölümünden bağlı olduğun kurumu seçip, abone numaranı girmelisin. Eğer elektrik faturanı otomatik ödemek istersen de "Otomatik Ödeme Talimatı" özelliğini kullanabilirsin. Üstelik bütün bu işlemler için asla ücret ödemezsin.

Papara ile telefon faturası ödeme

Papara ile Vodafone ve Turkcell fatura ödemelerini sadece birkaç adımda ücretsiz olarak yapabilirsin. Papara ile internetten Vodafone ve Turkcell faturalarını ödemek için Papara hesabına ister web sitemizden ister uygulamamızdan giriş yapmalı ve “Ödemeler” menüsünden “Cep Telefonu” seçeneğini seçmelisin. Daha sonra ise kullandığın operatörünü seçip, telefon numaranı tuşlayarak fatura ödemeni anında yapabilirsin.

Papara ile su faturası ödeme

Su faturası ödemelerini Papara üzerinden yapmak için Papara uygulamasına ya da web sitesine öncelikle giriş yapmalısın. “Ödemeler” menüsündeki “Su” bölümünden bağlı olduğun kurumu seçerek abone numaranı girip, işlemini hizmet ücreti ödemeden anında gerçekleştirebilirsin.

Papara ile doğalgaz faturası ödeme

Papara ile doğalgaz faturanı ödemek için Papara hesabına uygulama ya da web sitesi üzerinden giriş yapıp, “Ödemeler” menüsündeki “Doğalgaz” bölümünden bağlı olduğun kurumu seçip, abone numaranı girerek anında ödemeni yapabilirsin. Üstelik işlem ücreti ödemeden!

Papara ile otomatik fatura ödeme talimatı ver, hiçbir fatura ödemeni geciktirme

Otomatik ödeme talimatı vermek için yapman gerekenler ise şöyle: uygulama ya da web sitemizden Papara hesabınla giriş yapmalısın. Ödemeler menüsünden ödeme yapmak istediğin kurumu seçmeli ve fatura bilgilerini girmelisin. Kesilmiş bir faturan varsa, fatura tutarını da görüntüleyebilirsin, yine bu aşamada "Ödeme Talimatı Ver" butonuna dokunarak kolayca ödeme talimatı oluşturabilirsin.

Otomatik ödeme talimatı verdiğin faturaların, fatura kesim tarihinde hesabında yeterli bakiye olması durumunda ücretsiz olarak ödeneceğini unutma! Hesabında yeterli bakiye yoksa, fatura ödemen gerçekleşemez. Ancak her iki günde bir hesap bakiyen kontrol edilir ve eğer yeterli bakiye varsa faturan otomatik olarak ödenir.

Papara’da fatura ödemelerinden çok daha fazlasını bulabilirsin!

Paparalıların tüm finansal işlemlerini en kolay şekilde gerçekleştirebilecekleri şekilde tasarladığımız uygulamamız ve web sitemiz üzerinden fatura ödemelerinin yanı sıra oyun ve e-pin yüklemeleri, İstanbulkart yüklemeleri, hatta Pronet ve Oriflame ödemelerini bile kolayca gerçekleştirebilirsin. Papara ile sadece birkaç adımda kolayca gerçekleştirebileceğin ödemelerin tümünü görmek için Papara hesabına uygulamamızdan ya da web sitemizden giriş yaparak “Ödemeler” menüsünü inceleyebilirsin. Bütün bu işlemlerin ücretsiz olduğunu ve Papara’da işlem ücreti ödemediğini unutma!

Paparanın hızlı ve kolaylıklarla dolu finansal özgürlük dünyasına hâlâ katılmadıysan saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup tüm finansal işlemlerini kolaylıkla yapabilirsin, üstelik hiçbir hesap açma ücreti, kart ücreti, ya da işlem ücreti ödemeden! Hemen bir Papara hesabı oluşturmak için tıkla.