Papara ile eski bayramların ruhunu yakala!

Papara

İçindekiler

Büyük ailelerin topluca bir araya geldiği nadir ve güzel zamanlardan Ramazan Bayramı, bu yıl da pandemi nedeniyle biraz ayrı geçecek. Ancak unutma, her şey sonraki bayramlarda büyüklerini sağlıklı bir şekilde bulabilmen için. 17 günlük kapanma döneminin de bayramdan sonra biteceğini düşünürsek, bu zamanları evde geçireceğimiz son kaliteli zamanlar olarak görerek konuya biraz daha iyimser yaklaşabilirsin. Paparalı isen, bu bayram ruhunu sevdiklerinden uzakta da olsan iyi geçirmen için bazı önerilerimiz var!

💡
❗ Yazıya başlamadan önce tak kulaklığını ve senin için hazırladığımız playlisti aç. Tamam, şimdi okumaya devam edebilirsin.

Spotify kullanıcıları için hazırladığımız farklı temalardaki çalma listelerine son eklediğimiz Ramazan Bayramı özel listemiz, Netflix’te çıkacağın nostalji turunu destekler nitelikte! Bayram coşkuna neşe katman için hazırladığımız Spotify listesini dinleyerek enerjini yükseltebilirsin. Barış Manço, Cici Kızlar, Sezen Aksu gibi isimlerin bayram ruhuna uygun şarkılarını dinlemeye hemen başlayabilirsin.

Üstelik, Spotify'da üyeliğinin 10 TL'si bizden. Her ay Papara Card'ın ile yapacağın Spotify üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Bayram denince akla ilk gelen şey: Bayram şekeri!

Her ne kadar eski bayramlar gibi kalabalık buluşmaları göremeyecek olsak da, Ramazan Bayramı denince akla ilk gelen şey hâlâ daha birbirinden lezzetli şeker ve çikolatalar. Bu bayramda da eski bayramlarda olduğu kadar olmasa da bu geleneği sürdürmek için bayram şekeri alışverişlerini Papara Card’ın ile CarrefourSA’da yaparak anında %5 Cashback kazanabilirsin!

Bayram bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırman çok kolay!

Ramazan Bayramı’nın en güzel yanlarından birisi, ihtiyaç sahiplerine yapılan maddi yardımlar. Gelirin her ne olursa olsun, ihtiyaç sahipleriyle paylaşabileceğin küçük miktarlar bile bir araya gelip birilerinin hayatlarını değiştirebiliyor. Papara bağış özelliğini kullanarak, yapacağın Ramazan yardımlarının gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşacağından emin olabilirsin. İhtiyaç Haritası, Darüşşafaka Cemiyeti, Tohum Otizm Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gibi binlerce kişinin hayatına dokunan kuruluşlara bağış yapabileceğin Papara Bağış özelliğine düzenli olarak yeni dernek ve kuruluşlar ekleniyor. Papara ile saniyeler içinde bağış yapmak için, Papara’ya giriş yapıp Ödemeler bölümündeki Bağış seçeneğine dokunman yeterli.

Netflix ile nostalji turuna çık!

Bayramlarda duymaya en çok alışık olduğumuz cümlelerden birisi “Nerede o eski bayramlar”, bugüne kadar belki pek çoğumuza bir şey ifade etmiyordu, ama gerçekten de salgının olmadığı bayramları özlemle anıyoruz. Eski bayramlarda tüm yayın akışlarını bayram ruhuna göre düzenleyen televizyonları hatırlarsın; Netflix ile kendi nostaljik bayram yayın akışını kendin oluşturmaman için hiçbir sebep yok. Netflix kataloğuna yeni eklenen efsanevi tiyatro oyunu Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?, nostalji turuna çıkmak için iyi bir ilk durak. Ardından Hayalet Avcıları, Geleceğe Dönüş ve Maske gibi popüler 90’lar filmleriyle çocukluğuna harika bir yolculuk yapabilirsin! Üstelik, her ay Papara Card'ınla yapacağın Netflix üyelik harcamanın 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Bu içeriği 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Netflix, Spotify ve CarrefourSA Cashback programları devam ediyor.

Paparalı ol

Hâlâ Paparalı değilsen, Papara’nın finansal özgürlük ve Cashback fırsatlarıyla dolu dünyasına katılmamak için hiçbir sebebin yok! Hiçbir ücret ödemeden saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokun.

Cashback