Papara ile en iyi aralık ayını sen yaşa!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Her ay olduğu gibi yine Papara’nın kazandıran ve ayrıcalıklı önerileri ile karşındayız. İnanması güç olabilir ama 2021 gerçekten de bitiyor. Tuhaf bir şekilde hızlı geçen bu yılın son ayının keyfini çıkarmak için önünde hâlâ haftalar var. Biz de sana aralık ayını en iyi şekilde yaşaman için keyifli bir liste hazırladık. Hazırsan başlayalım.

Yılbaşı ruhunu evinde yaşa!

Aralık ayı denildiğinde akla ilk gelen şey şüphesiz yılbaşı. Şehri bambaşka bir şekle sokan yılbaşı süslemeleri, kış aylarından hoşlanmayanların bile gözlerini alamayacağı güzellikte. Üstelik artık online alışveriş sayesinde evinde de yılbaşı ruhunu yaşamak için çok çaba harcamana gerek yok. Dekorasyon alışverişlerini güvenle yapabileceğin Koçtaş’ta ödemelerini Papara Card ile yaparak harcamanın %10’unu anında nakit kazanarak evinde yılbaşı ruhunu yaşayabilirsin.

Yılbaşı hediyelerin için kafanı yormaya hiç gerek yok!

Senenin en popüler hediyeleşme günü geliyor ve sen sevdiklerine ne hediye alacağın konusunda kafa karışıklığı mı yaşıyorsun? Papara’nın geliştirdiği Hediye Kartı, seni bu tatsız durumlardan kurtarmak için tasarlandı. Bu yılbaşında seçimi sevdiklerine bırakarak onlara Hediye Kartı armağan etmeye ne dersin? Yapman gereken tek şey harcama limitini ve markayı belirlemek! Böylece sevdiklerin dilediği hediyeyi kendi seçerken sen de “Ne alacağım?” endişesinden kurtulursun.

Keyifli bir hafta sonu: Kahve ve kitap molası zamanı

Yağışlı ve puslu bir hafta sonunda evde kendi kahveni demleyip köşene çekilmek gibisi yok. Yaşam alanında oluşturduğun yılbaşı atmosferi eşliğinde bir hafta sonunda hızlıca okuyup bitirebileceğin bir kitabı da bu denkleme eklediğimizde, ideal bir senaryoya ulaşabiliriz. Uzun zamandır okumak istediğin o kitabı bkmkitap.com’dan Papara Card’ın ile aldığında %15 anında nakit kazanacağını unutma.

Artboard-2_2x-1

Kendini şımartmanın tam zamanı!

Kış mevsiminin resmi olarak başladığı bugünlerde, tadını kaçırabilecek şeylerin başında kuru bir cilt geliyor. Soğuk havalar iyice gelmeden kendini ve cildini şımartmak için birkaç bakım ürünü almak hiç de fena bir fikir değil. Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis, kendini şımartmak için en mantıklı yer. Üstelik Papara Card’ını kullanarak yaptığın Gratis alışverişlerinden anında %10 nakit kazanma fırsatın var.

Gardırobun kışa hazır mı?

Karlı günler geliyor, peki gardırobun buna ne kadar hazır? Kış aylarının en büyük sorunu karlı sokaklar, su birikintileri ve tabii ki soğuk hava. Kış mevsimi ihtiyaçlarını gidermek için gideceğin en iyi adres önerimiz ize Flo. Aradığın ister bir kar botu olsun, ister bir mont, Flo’da istediğin modeli ve markayı bulabilirsin. Üstelik Papara Card ile yaptığın Flo harcamalarından %10 anında nakit kazanma fırsatı ile!

Rotanı çiz

Tatil denince ilk akla gelen deniz, kum ve güneş olsa da, kış tatillerinin ayrı bir ambiyansı var. Kar tatili yapmak için gerekli şartlar oluşmaya başladığına göre, sen de kış tatili rotanı çizip birkaç günlük bir tatile çıkabilirsin. İster yakın mesafe olsun ister uzak, Yolcu360’tan kiralayacağın bir araç ile tatil yolculuğunu en sorunsuz şekilde çözmen mümkün; üstelik Papara Card’ın ile yaptığın Yolcu360 ödemelerinden Cashback ile ayda toplam 250 TL nakit kazanabilirsin.

Farkındalık zamanı: Bağış

Kazandığın paranın bir kısmını gerçek ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak, bu yıl biterken yapabileceğin en iyi şeylerden birisi. Papara Bağış özelliği ile, Türkiye’nin en köklü vakıf ve derneklerine anında, hiçbir komisyon ödemeden bağışlarını ulaştırabilirsin.

Yılın finansal karnesine göz at

2022 yılında daha kontrollü bir finansal deneyim yaşamak için Papara’nın Aylık Özet ekranına göz atarak geçtiğimiz yıl hangi kategorilerde ne kadar harcama yaptığını ayrıntılı olarak inceleyebilirsin. Önümüzdeki yıl için tasarladığın finansal planların hakkında en iyi yol haritasını çıkarmak için Aylık Özet’in sana harika fikirler vereceğinden eminiz.


Hâlâ Papara’nın finansal özgürlük dünyasına katılmadıysan yapman gereken sadece birkaç dakikanı ayırıp ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak. Cashback markaları ile ayda yüzlerce lira tasarruf edip aynı zamanda günün teknolojisinden faydalandığın bir finansal deneyim sadece birkaç tık uzağında. Işık hızında Papara hesabı oluşturmak için hemen aşağıdaki butona dokun!

Buton-kucuk-2

PaparaCashback