Papara ile CarrefourSA iş birliği başladı!

Papara

İçindekiler

Finansal bütün ihtiyaçların için yanında olan Papara ile saniyeler içinde ücretsiz hesabını oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsin. Ayrıca 3 farklı kart seçeneği ile sana kolaylıklar sunan Papara'da, ismine özel hazırlanan ve adresine gönderilen Papara Black Card’a, anında ücretsiz oluşturabileceğin Papara Sanal Kart’a veya belirli satış noktalarından alabileceğin Papara Lite Card’a da sahip olman çok kolay!

Hesabına ne zaman istersen kolayca para yatırabilir ve sana en uygun Papara Card’ı seçebilirsin. Üstelik Papara ve CarrefourSA’nın iş birliği ile artık tüm CarrefourSA’lardan Papara hesabına para yatırabilecek ve Papara Lite Card alabileceksin.

CarrefourSA’ya git, Papara hesabına kolayca para yatır!

Papara hesabına para yatırmak için birçok seçeneğin var. Bunlardan biri ise Papara’nın yaptığı yeni iş birliği ile CarrefourSA kasalarından Papara hesabına direkt para yatırmak. Papara hesabına diğer yollarla nasıl para yatıracağını öğrenmek istersen buradaki yazımıza göz atabilirsin.  

CarrefourSA kasalarından Papara hesabına para yatırma işlemini nasıl gerçekleştireceğini merak ediyorsan hemen anlatalım. Sana en yakın CarrefourSA’ya gidip, kasalardaki görevliye Papara hesabında kayıtlı olan telefon numaranı ve yatırmak istediğin tutarı söylemen yeterli. Unutma, kasalardan Papara hesabına sadece nakit para ile para yatırabilirsin. Üstelik CarrefourSA’lardan hesabına para yatırma işlemini ilk 3 ay ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin!

Papara Lite Card’lar CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Online Marketi’nde seni bekliyor!

Temassız ödeme özelliğine ve 4 farklı renk seçeneğine sahip olan Papara Lite Card’ını artık tüm CarrefourSA marketlerinden, carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market’lerinden kolayca alabilirsin. Papara Lite Card’ın üzerinde bulunan barkodu kasalarda okutup, 5 TL karşılığında alabilirsin. Kartını aktif ettikten sonra ödediğin tutar anında hesabına iade edilir. Yani ücret ödememiş olursun.

Papara Lite Card'ını kullanmak için öncelikle bir Papara hesabının olması gerektiğini de hatırlatırız. Eğer hesabın yoksa buradan saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını oluşturabilir ve sonrasında Papara Lite Card’ını kullanmaya başlayabilirsin. Tüm bu işlemler için ise asla uğraşman gerekmez.

Unutma! Papara’da senin için birçok kolaylık ve avantaj var. Tüm finansal işlemlerini Papara ile gerçekleştirebilir ve Papara Card’larla harcadıkça anında nakit kazanabilirsin.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

Papara