Papara ile CarrefourSA iş birliği başladı!

Papara

İçindekiler

Finansal bütün ihtiyaçların için yanında olan Papara'da saniyeler içinde ücretsiz hesabını oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsin. Hesabına ne zaman istersen kolayca para yatırabilir ve sana en uygun Papara Card’ı seçebilirsin. Üstelik Papara ve CarrefourSA’nın iş birliğiyle artık tüm CarrefourSA’lardan Papara hesabına para yatırabileceksin.

CarrefourSA’ya git, Papara hesabına kolayca para yatır!

Papara hesabına para yatırmak için birçok seçeneğin var. Bunlardan biri ise Papara’nın yaptığı yeni işbirliğiyle CarrefourSA kasalarından Papara hesabına direkt para yatırmak. Papara hesabına diğer yollarla nasıl para yatıracağını öğrenmek istersen buradaki yazımıza göz atabilirsin.  

CarrefourSA kasalarından Papara hesabına para yatırma işlemini nasıl gerçekleştireceğini merak ediyorsan hemen anlatalım. Sana en yakın CarrefourSA’ya gidip, kasalardaki görevliye Papara hesabında kayıtlı olan telefon numaranı ve yatırmak istediğin tutarı söylemen yeterli. Unutma, kasalardan Papara hesabına sadece nakit para ile para yatırabilirsin. Üstelik CarrefourSA’lardan hesabına para yatırma işlemini ilk 3 ay ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin!

Papara Card’lar CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Online Marketi’nde seni bekliyor!

Temassız ödeme özelliğine ve 5 farklı renk seçeneğine sahip olan Papara Card’ını artık tüm CarrefourSA marketlerinden, carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market'ten kolayca alabilirsin. Kartını aktif ettikten sonra, kartı alırken ödediğin tutar anında hesabına iade edilir. Yani ücret ödememiş olursun.

Papara Card'ını kullanmak için öncelikle bir Papara hesabının olması gerektiğini de hatırlatırız. Eğer hesabın yoksa buradan saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını oluşturabilir ve sonrasında Papara Card’ını kullanmaya başlayabilirsin. Tüm bu işlemler için ise asla uğraşman gerekmez.

Unutma! Papara’da senin için birçok kolaylık ve avantaj var. Tüm finansal işlemlerini Papara ile gerçekleştirebilir ve Papara Card’larla harcadıkça anında nakit kazanabilirsin.

CarrefourSA'da %5 Cashback

Ayrıca Papara Card'ınla CarrefourSA'larda yaptığın toplam 500 TL'ye kadar olan harcamanın  %5 hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

💡
Bu yazı 4 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara