Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Hesabına Para Yatırmanın 4 Farklı Yolu

Papara Hesabına Para Yatırmanın 4 Farklı Yolu

. Okuma süresi: 2 dk

Sana finansal özgürlük ve kolaylık sunan Papara, hesabına para yatırma işlemlerin için de birçok seçenek sunuyor. Eskisi gibi işlem ücretlerini, mesai sonrası gerçekleştirdiğin havaleyi ya da kullandığın karta göre ATM bulamamayı dert etmene gerek yok. Çünkü, Papara’da, para yatırmak için tercih edebileceğin birçok seçenek var. Bu olanaklar sayesinde de hesabına kolayca para yatırırsın, işlemlerin de ışık hızında gerçekleşir.

Peki, Papara hesabına para yatırabileceğin seçenekler neler?

1- Papara hesabına PTT’den para yatırmak

Hesabına para yatırmak için Papara’nın sunduğu çözüm yollarından biri PTT’dir. Yakınında bulunan bir PTT şubesine giderek, hesabına para yatırabilirsin. Bunun için yapman gereken adımlar ise oldukça basit! Hemen aşağıdaki videomuzu izle, Papara hesabına PTT’den nasıl para yatıracağını kolayca öğren.


2- Papara hesabına bankadan havale göndermek

Hesabına para yatırmanın bir diğer yolu ise havale yapmaktır. Papara hesabına, kullandığın herhangi bir banka hesabından anında havale yapabilirsin. Bu işlem oldukça kolaydır ve paran ışık hızında hesabına geçer. Unutma, sadece kendi banka hesabından Papara hesabına para gönderebilirsin. Eğer başka birinden havale yapmak istiyorsan, o kişinin de Papara hesabı oluşturması ve Papara hesabından para göndermesi gerekir. Papara’dan banka havalesi ile nasıl para göndereceğini adım adım takip etmek için aşağıdaki videomuzu izle.

3- Papara ile ATM’den kartsız işlem gerçekleştirmek

Hesabına para yatırman gereken durumlarda yanında kartının olmaması da bir sorun değil.  Para yatırmak için seçtiğin bankanın ATM’sinden kart kullanmadan hesabına para yatırabilirsin. Para yatırman için takip etmen gereken adımlar ise çok kolay. Aşağıdaki videomuzu izleyerek, kartsız işlemle ATM’den Papara hesabına nasıl para yatıracağını ayrıntılı olarak gör.


4- Papara Card ile ATM’den para yatırmak

Papara Card’ına para yüklemek için kısıtlamalarla uğraşmana gerek yok. Dilediğin ATM’den Papara Card’ın ile hesabına 7/24 kolayca para yatırabilirsin. Üstelik her ay ilk 500 TL’ye kadar yaptığın para yatırma işlemleri de ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Tek yapman gereken herhangi bir ATM’ye gidip, Papara Card’ına yatırmak istediğin tutarı girmek.

Gördüğün gibi Papara’da hesabına para yatırmak için birçok seçeneğin var. Eğer, Papara hesabın veya kartın yoksa hemen bir hesap açıp finansal özgürlükle tanışabilir, dilediğin Papara Card’ını da kullanmaya başlayabilirsin.

Ayrıca, Cashback'ten yararlanarak harcadıkça anında nakit kazanabilirsin.