Papara hesabına para yatırmanın 4 farklı yolu

Papara

İçindekiler

Hesaba para yatırmak dendiğinde hepimizin aklına hemen hemen aynı şey geliyordur. Bankaya gidip sıra beklemek ve ATM’den para yatırmak en popüler para yatırma yöntemleri olabilir. Ancak Papara, diğer her alanda olduğu gibi para yatırma işlemini de son derece kolay bir hâle getiriyor. Yani Papara hesabına para yatırmak için tek seçeneğin ATM’ler değil. “Papara hesabına nasıl para yatırılır?” diye düşünüyorsan, Papara’ya para yatırabileceğin farklı yolları gördüğünde her şeyin ne kadar kolay olduğuna sen de şaşıracaksın. İşte Papara hesabına para yatırmanın 4 farklı yolu.

Papara hesabına başka bir bankadan para transferi yapabilirsin

Eğer kullandığın tek hesap Papara değilse ve Papara’nın avantajlarından faydalanmak istiyorsan yapman gerekenler çok kolay. Üstelik banka hesabının uygulamasına bile ihtiyaç duymadan! Başka bir banka hesabından Papara hesabına para yatırmak için Papara uygulamasını aç, Yatır sekmesine dokun, Havale/EFT menüsünü seç ve saniyeler içinde Papara hesabına ücretsiz para transferi yap! Unutma; para gönderdiğin banka hesabı ve Papara hesabı aynı senin üzerine kayıtlı olmalı! Papara hesabına banka hesabından havale yapma adımlarını aşağıdaki videodan izleyebilirsin.

PTT, CarrefourSA ve TeknoSA’lardan Papara hesabına para yatırabilirsin

Başka bir bankada hesabın yoksa Papara hesabına para yatırmanın en kolay yolu hemen hemen her yerde karşılaşabileceğin PTT, TeknoSA ve CarrefourSA mağazaları. Herhangi bir PTT, TeknoSA ya da CarrefourSA’dan Papara hesabına para yatırmak için tek yapman gereken şey, gişe ya da kasa görevlisine cep telefonu numaranı söylemen. Bu üç noktadan Papara hesabına saniyeler içinde para yatırabilirsin. Papara hesabına CarrefourSA ve TeknoSA’dan para yatırırken hiçbir ek ücret ödemezsin.

Papara hesabına ATM’den kartsız işlemle para yatırabilirsin

Papara’da seçenekler bitmiyor! Papara hesabına para yatırman gerektiğinde işlemini kartsız bir şekilde ATM’lerden de kolayca gerçekleştirebilirsin. ATM’lerden kartsız işlemle hesabına para yatırmak için takip etmen gereken adımlar ise şu şekilde;

  1. Papara hesabına giriş yap, Para Yükle sayfasından ATM’den Kartsız İşlemle seçeneğine dokun.
  2. Hangi bankanın ATM’sinden para yatırmak istediğini seç.
  3. Uygulama sana seçtiğin banka için bir IBAN numarası gösterecek
  4. Seçtiğin bankanın herhangi bir ATM’sine gidip kartsız işlem menüsünden bu IBAN numarasına kullanarak para yatırma işlemini kolayca tamamla.

Papara hesabına Papara Card’ın ile ATM’den para yatırabilirsin

Papara hesabına ATM’den para yatırmak için Papara Card’ını da kullanabilirsin. Aynı şekilde, 7 gün 24 saat, herhangi bir para yatırma özellikli ATM’de Papara Card’ınla giriş yaparak istediğin miktarı anında Papara hesabına yatırabilirsin. ‘Nasıl yaparım?’ diyorsan işte adımlar;

  1. İstediğin bir ATM’ye git, kartını tak ve şifreni gir.
  2. Para yükleme menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir.
  3. İşlemi onayla.

İşte bu kadar basit!

Papara ile finansal hayatını kolaylaştır!

Hâlâ Paparalı değilsen saniyeler içinde finansal özgürlük dünyasına katılabilirsin. 7/24 ücretsiz para transferi, hızlı sanal kart oluşturma imkanı, ücretsiz Papara Card, Cashback fırsatları ve daha fazlasından faydalanmak için tek yapman gereken hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak. Saniyeler içinde Paparalı olmak için tıkla!

Papara