Papara hesabına banka/kredi kartıyla nasıl para transferi yapabilirsin?

Papara

İçindekiler

Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

Geleneksel yöntemlerin uğraştırıcı prosedürlerini ortadan kaldırarak yenilikçi ürün ve hizmetlerle 11 milyondan fazla Paparalıya ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmaya devam ediyoruz. Biliyorsun, Papara’da kısıtlamalara yer yok! Onun yerine özgür, hızlı, kolay ve güvenilir işlem yapmak var. Tam da bu sebepten ötürü yepyeni özelliğimizi devreye aldık ve tanımlı bir banka ya da kredi kartın ile para transferi yapma ihtiyacına çözüm ürettik.

Papara’ya karttan para transferi nasıl yapılır?

Paparalı, seninle bu güzel haberi paylaştığımıza göre sıra Papara hesabına banka/kredi kartıyla para transferini nasıl yapacağını keşfetmeye geldi. Aşağıdaki adımları takip ederek işlemini tahmin edeceğinden de hızlı tamamlayabilirsin.

  • Ana sayfadaki ‘Yatır’ butonuna dokun, ‘Banka/kredi kartı’ seçeneğini seç.
  • Hesabına tanımlı bir kart yoksa yenisini ekle, kart numarası girmekle uğraşmamak için kartını taratabilirsin.
  • Kartını seç, yatırmak istediğin tutarı gir ve onayla. Bu yöntemle tek seferde en az 10 TL yatırabilirsin ve %2 işlem ücreti uygulanır.

Kartının internet alışverişlerine açık olması gerektiğini unutma!

Papara hesabına para yatırmak da çekmek de çok kolay. Dilediğin an 7/24 hesabından para çekebilir ya da yatırabilirsin. Banka/kredi kartı ile para transferi dışında para çekmek ve para yatırmak için farklı seçeneklere de sahipsin. Yapman gerekenler ise şöyle:

  • Para çekmek için papara.com adresinden ya da Papara uygulamasından hesabına giriş yapıp, kendine ait banka hesabından IBAN numarası ile para çekebilir veya Papara Black Card’ınla tüm ATM’lerden 7/24 işlemini tamamlayabilirsin.
  • Eğer hesabına para yatıracaksan, bunun için birçok seçeneğe sahipsin. İster kendine ait banka hesabından, ister kartsız işlemle, ister Papara Lite Card veya Papara Black Card ile tüm ATM’lerden ya da CarrefourSA kasaları, TeknoSA ve PTT şubelerinden hesabına kolayca para yatırabilirsin.

Kendine ait banka hesabından para yatırmayı tercih edersen, Papara IBAN numaranı doğru girdiğinden ve Papara numaranı açıklama kısmına yazdığından emin olmayı unutma!

Papara’da işlemleri nasıl gerçekleştireceğini öğrenmek istersen daha fazla bilgi için YouTube kanalımızdaki videolara ulaşabilirsin.

Papara'da daha neler var?

7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemeleri, oyun & e-pin ödemeleri, harcama bölüştürme, kurumlara anında bağış yapabilme, sevdiklerine armağan edebileceğin Hediye Kartı, İstanbulkart’a bakiye yükleme, internet harcamalarında güvenle kullanılan Hayalet Sanal Kart ve dünyanın her yerinde borçlanmadan harcama yapmanı sağlayan Papara Card ile her zaman yanındayız.

Ve tabii ki harcadıkça kazandıran Cashback programını da unutmuyoruz. Program dahilindeki marka ve kategorilerden yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit kazanabilir, kazandığın nakdi ister anında harcar, istersen de hesabında biriktirerek ay sonunda toplu alabilirsin.

Hâlâ Paparalı değil misin? Papara tamamen ücretsiz!

Papara’nın sunduğu finansal özgürlük deneyimine hâlâ geçmedin mi? Papara, her para transferini keyifle, endişelenmeden yapman için tasarlandı ve senin de bunu deneyimlemeni çok isteriz.

Şimdi ücretsiz hesabını saniyeler içinde oluşturarak daha fazlasını keşfedebilir, tüm finansal işlemlerini kolaylıkla yapabilirsin.

Papara