Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Hakkında Senden Gelebilecek Soruları Burada Topladık

Papara Hakkında Senden Gelebilecek Soruları Burada Topladık

. Okuma süresi: 3 dk

Papara’da eşsiz bir deneyim yaşaman ve finansal özgürlüğün tadını çıkarman önceliğimizdir. Bunun için tüm işlemlerini sorunsuz ve anında gerçekleştirmeni sağlayarak gelenekselleşmiş bankacılık tecrübelerinden seni kurtarıyoruz. Paparalı olarak sen de finansal özgürlüğün tadını çıkarıyorsun. Tabii, zaman zaman Papara’nın özelliklerinden bilmediğin noktalar olabiliyor. Biz de bunu düşünerek aklına takılabilecek soruları senin için araştırdık ve yazımızda topladık. Aşağıda paylaştığımız bu bilgilerden yararlanabilirsin.

1. Papara hesabına nasıl para yatırır/çekersin?

Papara’da para transferi işlemleri çok kolay ve avantajlıdır. Dilediğin an 7/24 hesabına para çekebilir ya da yatırabilirsin.

Para çekmek için papara.com adresinden ya da Papara uygulamasından hesabına giriş yapıp, banka hesabını ekleyip işlemini tamamlarsın. Ayrıca, Papara Black Card sahibi olup, ATM’lerden 7/24 paranı çekebilirsin.

Para yatırmak için papara.com adresinden ya da Papara uygulamasından hesabına giriş yapıp, işlemlerini 7/24 istediğin zaman gerçekleştirirsin. İşlemlerin sırasında sorun yaşamamak için Papara numaranı doğru girdiğinden de emin olmalısın. Ayrıca, Papara hesabı ile gerçekleştireceğin para transferleri hakkında daha fazla bilgiye Youtube kanalımızdaki videolardan ulaşabilirsin.

2. Papara Black Card’ını nasıl talep eder ve kargo takibini yaparsın?

Tüm dünyada kullanabileceğin, ATM’lerden para yatırabileceğin/çekebileceğin ismine özel hazırlanan Papara Black Card’ı talep etmek çok kolay. Üstelik aidat ya da ek ücret derdi yok!

Papara hesabına papara.com adresinden ya da uygulamasından giriş yapıp, Card menüsünde yer alan Black Card İste seçeneğinden talebini kolayca oluşturabilirsin.

Talebini oluşturduktan sonra kartın 10 iş günü içerisinde adresine gönderilir. Papara Black Card gönderin AGT kargo ile yapılır. Kargon yola çıktığında durumunu öğrenmek için takibini buradan yapabilirsin.

3. Cashback Programında harcadıkça nasıl kazanırsın?

Sonsuz koşullara bağlı, özgürce harcayamadığın puancıklara Papara’da yer yok. Anlaşmalı markalarda yapacağın harcamalarda Papara Cashback Programı ile anında nakit kazanırsın. Üstelik koşulsuz ve şartsız!

Papara Cashback Programı ile harcadıkça kazandığın nakit hesabına anında yatar. Ayrıca, “Ay Sonunda Al” seçeneği ile ayın son günü kazançlarını toplu olarak da alabilirsin. Eğer kazancını ay sonunda toplu olarak almak istersen Papara.com adresinde ya da uygulamasında yer alan “Cashback Ayarları” bölümünden “Ay Sonunda Al” seçeneğini seçebilirsin.

Papara Cashback Programı hakkında daha fazla bilgiye ve anlaşmalı markalara buradan ulaşabilirsin.

4. Döviz hesabını nasıl açarsın? Döviz alım/satım işlemleri nasıl gerçekleştirirsin?

Papara’da Türk Lirası hesabı dışında ücretsiz olarak Dolar ve Euro hesabı da açabilirsin. Oluşturduğun döviz hesabınla, Papara’nın anlık bulduğu en iyi kurlar ile alım/satım işlemi yaparsın. Döviz hesaplarından diğer Papara kullanıcılarına 7/24 ücretsiz para gönderebilir veya döviz bakiyeni Papara hesabında kayıtlı olan banka hesabına ücretsiz transfer edebilirsin.

Döviz işlemlerinde alım/satım yapmak için takip edeceğin adımlara aşağıdan ulaşabilirsin.

  • Ana sayfadan döviz hesabını seç
  • Dolar alım/satım yapmak için Papara Dolar hesabını, Euro alım/satım yapmak için ise Papara Euro hesabını seç
  • Döviz hesabına geçtiğinde, ana sayfada yer alan Al/Sat butonunu seç
  • Alım/Satım yapmak istediğin tutarı gir

İşte tüm işlemler bu kadar! Bu bilgilerin yardımcı olacağını umarız. Aklına takılan farklı bir konu olduğunda bize destek@papara.com ya da 0850 340 0 340 telefon numarasından her zaman ulaşabilirsin.