Papara, GameX 2022 Fuarında seni bekliyor!

Papara

İçindekiler

Gamer Paparalılar, toplanın! Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX başlıyor. Bu eğlence ve oyun dolu fuarda biz de olacağız. 4 gün boyunca sürecek ve farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak GameX fuarında Cosplay turnuvalarından Drone & Robot yarışlarına kadar birbirinden eğlenceli yarışmalar ve e-spor mücadeleleri seni bekliyor.

Ve Papara’nın sürprizleri de GameX 2022’de seninle olacak. Papara hesabından yapacağın Oyun & E-pin harcamalarına %20’ye varan indirimler, Papara SuperMassive Blaze forması kazanma şansı bulabilirsin.

GameX Fuarı

Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı Gamex, birbirinden popüler dijital oyunların oynandığı ve yarışmaların düzenlendiği bir organizasyon. GameX fuarında turnuvalarda mücadele edebilir, Geek Bazar’da alışveriş yapabilir veya düzenlenen konferanslara ve eğlenceli etkinliklere katılabilirsin. Eğer gerçek bir oyun seversen, GameX fuarı tam sana göre. GameX fuarına katılmak için biletini Biletino.com adresinden kolayca satın alabilirsin.

GameX etkinliği nerede, ne zaman gerçekleşecek?

19 Mayıs günü saat 10.00’da başlayacak GameX, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek ve 4 gün boyunca devam edecek. Fuar 22 Mayıs saat 17:00’da bitecek.

GameX 2022 etkinlikleri neler?

E-spor turnuvalarının yapılacağı fuarda birbirinden eğlenceli etkinlikler var. Bu etkinliklere ek, Papara standında saat başı düzenlenecek e-spor mücadeleleri seni bekliyor. Papara’nın standına gelip mücadele edebileceğin oyunlar Counter - Strike Go, Rocket League, PUBG, Zula, Fifa ve PES olacak.

GameX fuarında bulabileceğin diğer etkinlikler ise şunlar;

Cosplay yarışması

Geek Bazaar

Drone & Robot yarışları

Indie game alanı

B2B alanı

Konferanslar

Sanal Gerçeklik

Atölye çalışmaları

GameX 2022’de Papara’nın sürprizleri

GameX etkinliği boyunca Papara standında yapılacak e-spor mücadelelerinde kazananlar Papara SuperMassive Blaze formasına sahip olacak. Papara standında ayrıca ödüllü PUBG ve Zula turnuvaları gerçekleşecek. Papara‘nın standında bulabileceğin diğer sürprizler ve etkinlikler ise şunlar;

  • 21 Mayıs Cumartesi günü Nilay Fer etkinliğe gelerek Cosplay makyajı yapacak.
  • 22 Mayıs Pazar günü Burakoyunda (Burak Şahin)  alanda olacak.
  • 22 Mayıs Pazar günü Papara Supermassive Blaze Valorant ekibi etkinliğe katılacak ve söyleşi gerçekleştirecek.

Zula harcamalarına özel Cashback

GameX etkinliği boyunca (19 Mayıs - 22 Mayıs) Zula'da Papara ile Öde seçeneğine özel Cashback olacak. Sen de Zula'da ödeme yöntemi olarak Papara ile Öde seçeneğini tercih ederek Cashback ile anında nakit kazanabilirsin.

19 Mayıs - 22 Mayıs tarihlerinde Zula'da Papara ile Öde seçeneği ile yapılan harcamalarda Cashback ile anında %10 nakit kazanabilirsin. 100 TL'ye kadar olan harcamandan kazanabileceğin toplam tutar 10 TL'dir.

Papara’da Oyun & E-pin harcamalarına etkinlik boyunca %20 indirim

Paparalı gamerlara müjdemizi verelim. GameX etkinliği boyunca Papara hesabın üzerinden yapacağın Oyun & E-pin harcamalarında %20 indirim seni bekliyor.

Detaylar 👇

  • Papara hesabından gerçekleştireceğin Oyun & E-pin harcamalarında GameX etkinliği boyunca %20’ye varan indirim 19 Mayıs ile 22 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak.
  • İndirimden faydalanmak için Papara hesabın üzerinden Oyun & E-pin harcaması yapman gerekir.
  • Sadece Papara hesabı ile yapılan ödemelerde indirim geçerlidir. Papara Card ile yapılan harcamalarda indirim olmaz.
  • Oyun & E-pin menüsü içerisinde yer alan Steam ve Playstation harcamalarında indirim geçerli değildir. Papara Card’ın ile yapacağın Steam ve Playstation harcamalarında Cashback ile anında nakit kazanabileceğini unutma.
  • Oyun & E-pin kategorisi içerisinde yer alan Razer Gold Pin harcamasında %20 indirim geçerli değildir.
  • Playstation, Steam ve Razer Gold Pin harcaması dışında Oyun & E-pin kategorisi içerisinde yer alan tüm seçeneklerde harcama yaparak %20’ye varan indirimlerden faydalanabilirsin.
  • Her bir hizmet için alacağın indirim oranının farklı olacağını bildiririz.

Papara SuperMassive Blaze forma çekilişi devam ediyor

GameX fuarında mücadelelere katılıp Papara SuperMassive Blaze forması kazanabileceğini söyledik. Buna ek, bu ay da devam eden Papara SuperMassive Blaze forması çekilişimizi hatırlatmak isteriz.

Papara hesabında Oyun & E-pin menüsü içerisinden yapacağın bir harcama ile otomatik olarak Papara SuperMassive Blaze forması çekilişine de katılabilirsin. Detaylar için ilgili içeriğimize buradan ulaşabilirsin.

Papara standı sorularını yanıtlamak için bekliyor

Etkinliğe katılırsan standımızı ziyaret etmeyi unutma. Ekibimiz, Papara hakkında merak ettiklerini yanıtlamak ve seninle tanışmak için orada olacak! Şimdi sen de etkinliğe katılmadan hemen önce Papara hesabını ücretsiz oluştur ve Papara’nın sunduğu birçok kolaylıktan faydalan.

7/24 ücretsiz para transferi, İstanbulkart’a bakiye yükleme, Papara Card ile harcarken Cashback ile anında nakit kazanma, Oyun & E-pin harcamaları ve çok daha fazlasını tek bir hesap üzerinden en iyi deneyimle gerçekleştirebilmek için hemen aramıza katıl. Papara hesabını oluşturmak için aşağıdaki butona tıkla.

Keşfet