Papara uluslararası seçim panelinde Endeavor Girişimi seçildi

Papara

İçindekiler

Dünyanın en prestijli girişim ve girişimci ağlarından Endeavor, 13-15 Temmuz 2020 tarihleri arasında düzenlediği Uluslararası Seçim Paneli’nde altı yeni girişim ve girişimciyi seçti. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Uluslararası Seçim Paneli’nde seçilen altı girişimden birisi olarak biz de Endeavor ağına katıldık!

Yılda ortalama sekiz defa düzenlenen Uluslararası Seçim Paneli’nin amacı, Endeavor’un kaynaklarını kullanmaya hak kazanan aday girişim ve girişimcileri açıklamak. Dünyanın en geniş girişimci ağlarının arasında olan Endeavor, girişimcileri ve girişimleri kendi bölgelerindeki girişimcilik faaliyetlerine en fazla katkıda bulunabilecek ve en fazla kişiye istihdam sağlayabilecek şirketler arasından seçiyor.

Üç gün süren ve online olarak gerçekleştirilen Uluslararası Seçim Paneli’nin konukları arasında Francisco Alvarez-Demalde (Riverwood Capital Kurucu Ortağı, Endeavor Global Elçisi), Shari Loessberg (Öğretim Görevlisi, MIT Sloan School of Management) ve Elaine Coughan (Atlantic Bridge Kurucu Ortağı, Endeavor İrlanda Kurul Üyesi) gibi önemli isimler bulunuyordu. Üç gün boyunca Zoom üzerinden yapılan paneller, toplantılar ve özel görüşmeler sonunda beş yeni girişimci seçildi. Papara dışında Meksika’dan Yalo, Güney Afrika’dan Aerobotics, Tunus’tan Yassir ve Vietnam’dan ELSA, Endeavor girişimci ağına katılan şirketler oldu.

Haberler