Papara destek hizmetlerine ulaşmak çok kolay!

Papara

İçindekiler

Finansal hayatını son teknolojiyle, kolayca ve özgürce gerçekleştirebilmen için yanında olan Papara, hayatını kolaylaştırdığı kadar bir sorunla karşılaşmaman için de var gücüyle çalışıyor. Tabii ki 9,6 milyondan fazla Paparalı olduğunu düşünürsek, bir sorun yaşayan ya da aklına bir konu takılan kişilerin olması oldukça doğal. Bu nedenle, sorunlarını da para gönderme işlemi kadar hızlı çözebileceğin bir destek ve yardım süreci tasarladık. Yardıma ihtiyacın olduğunda sen de kolayca destek hizmetlerine ulaşabilirsin. "Nereden?" diyorsan hemen anlatalım.

Dilediğin zaman canlı destek al

Papara ile 7/24 yapabileceğin tek şey ücretsiz para transferi değil. Papara canlı destek hattına 0850 340 0 340’dan ulaşarak tüm sorularına cevap alabilir, bir sorunla karşılaştıysan Papara destek ekibinin hızlıca çözmesini sağlayabilirsin. Paparalılardan aldığımız geri bildirimler sayesinde hem destek hizmetlerimizi hem de ürünlerimizi geliştirerek iyileştiriyoruz. İletmek istediğin her şey bizim için önemli; bu nedenle Papara ile ilgili tüm sorunlarında çekinmeden canlı destek alabilirsin.

Örneğin Papara Card’ını kaybettin; hemen papara.com adresine ya da uygulamasına giriş yaparak Papara Card’ını iptal edebilirsin. Yine de aklına takılan bir şey olursa Papara çağrı merkezine telefon yoluyla ulaşabilirsin.

Papara Destek’e e-posta gönderebilirsin

Papara’ya ulaşmanın bir diğer yolu ise e-posta. Bir problemle karşılaştığında ya da cevabını merak ettiğin bir soru olduğunda destek@papara.com mail adresine e-posta göndererek kısa sürede cevap alabilirsin. Eğer telefonla çözülmesi gereken bir sorunun varsa, Papara destek ekibi sana en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Tüm sorunların için ulaşabileceğin Papara destek hattı ve destek@papara.com haricinde, Paparalılar’ın ortak bir soru havuzu oluşturdukları Papara Topluluk’u istediğin an ziyaret edebilir, yeni konu başlıkları oluşturup aradığın soruların cevaplarını bulabilirsin. Bir diğer yol ise senin için hazırlanan Sıkça Sorulan Sorular sayfamız. Buradan uygun kategorilerden aklına takılan soruların yanıtlarına ulaşabilirsin. İstersen de senin için hazırladığımız Papara Nasıl Kullanılır? videolarımızı izleyebilir, kolayca cevap alabilirsin. Papara ile ilgili tüm yenilikleri ve güncel özellikleri ilk öğrenen olmak için ise Papara Blog’u da takip etmeyi unutma!

Papara’da her şey çok hızlı; çünkü banka değil, Papara!

Günlük hayatındaki tüm finansal işlemlerini ışık hızıyla gerçekleştirmeni sağlayan Papara ile hâlâ tanışmadıysan, saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturarak bugüne kadar alıştığın finans deneyiminin ötesine geçebilirsin. Papara’da her şey çok hızlı; Paparalı olmak da buna dahil. Hemen bir Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokun.

Papara