Papara Checkout ile kolayca ödeme al

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Seni Papara Checkout ürünümüz ile tanıştırmak isteriz. Papara Checkout, işletmeler için ödeme almanın, müşteriler için de ödeme yapmanın en hızlı, kolay ve güvenilir yoludur. Bildiğin gibi Papara’da sadece bireysel kullanıcılar için değil; bağımsız çalışanlar, bireysel satıcılar ve işletmeler için de kurumsal çözümler var. Bunlardan biri de ödeme alma ve yapma işlemlerinde hayatını kolaylaştıracak Papara Checkout. Belki henüz bu ürünümüzü keşfetmemiş ya da sadece adını duymuş olabilirsin. O yüzden sana Papara Checkout’u, Papara Checkout’un avantajlarını biraz daha yakından anlatmak isteriz.

İşte ödeme almanın en kolay yolu Papara Checkout hakkında bilmen gereken her şey.

Checkout nedir?

Checkout, online alışverişlerde kart bilgisi girmeden, sadece üyelik bilgileri ile ödeme işlemini tamamlamak demektir. Checkout’u bir Sanal POS olarak da düşünebilirsin. Online alışverişinin ödeme adımında, Checkout’u seçerek ödeme işlemin hızlı bir şekilde tamamlanır, bilgilerini doldurmak zorunda kalmazsın. Checkout kısaca online alışverişlerinde tercih edebileceğin bir alternatif ödeme yöntemidir.

Papara Checkout nedir?

Papara Checkout, e-ticaret satıcılarının veya online satış yapmak isteyen bireysel ticari hesapların ve diğer işletmelerin internet alışverişlerinde müşterilerinden kolay bir şekilde ödeme almasını sağlayan bir ödeme alma/kabul etme yöntemidir. Papara Checkout ödeme seçeneğini kullanan satıcılar, müşterilerine yeni ve kolay ödeme yapabilecekleri bir seçenek sunar. Müşteriler Papara Checkout ödeme yöntemini kullanarak anında ödeme işlemini tamamlayabilir ve anında iade özelliğinden faydalanabilir. Papara Checkout’un pratik entegrasyonu sayesinde müşteriler hem mobilden hem de web’den ödeme yapabilir.

Papara Checkout nasıl çalışır?

Papara Checkout ile yapılan entegrasyon sayesinde e-satış yapan e-ticaret siteleri, Papara kullanıcısı olsun veya olmasın herkesten kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alır. Müşteriler banka veya kredi kartına ihtiyaç duymadan ve bilgileri girmelerine gerek olmadan kolayca ödeme yapabilir. Müşteriler isterlerse Papara hesaplarından veya Papara hesaplarında ekli olan diğer banka hesapları üzerinden ödeme yapabilirler. Papara Checkout entegrasyonu oldukça kolaydır. Eğer bir online satıcı isen müşterilerine daha iyi bir ödeme deneyimi sunmak için Papara Checkout’u kullanmaya başlayabilirsin. Papara Checkout ile ödeme almaya başlamak için aşağıdaki butona dokunarak başvuruda bulunabilirsin.

Papara Checkout’un sunduğu kolaylıklar nelerdir?

Papara Checkout ödeme yöntemi, satıcılara ve de müşterilere yenilikçi, hızlı ve de kolay bir ödeme hizmeti sunar. Checkout ile ödeme işlemi tercih edildiğinde kullanıcılar hesaplarına giriş yapıp, hesabındaki tutara göre veya kayıtlı olan bankaların kartları ile diledikleri gibi ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kısaca bir pratik ödeme alma yöntemi olan Papara Checkout, hem şirketin hem de ödeme yapan müşterilerin için iyi bir alışveriş deneyimi sağlar. Şimdi gel, Papara Checkout’un sunduğu avantajları birlikte inceleyelim.

Kart bilgisi girmeden ödeme imkanı: Papara Checkout entegrasyonu sayesinde müşteriler kart bilgisi girmeden, ödeme işlemini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlar.

Daha iyi bir deneyim, daha çok müşteri: Hızlı ödeme deneyiminden memnun kalan müşteriler, satış dönüşüm ve tıklanma oranında artış yaşanmasını sağlar. Ödeme adımında zorlanan müşterilerin alışverişi yarım bırakma riski ortadan kalkar.

Banka veya kredi kartı olmayan müşterilerin kazanımı: Papara Checkout, banka hesabı olmayan müşterilerin de alışveriş yapabilmesine olanak tanır. Müşteriler, bir banka veya kredi kartları olmasa bile Papara Checkout ile ödeme yapma imkanına sahip olur. Bu sayede hem satıcılar daha fazla müşteri kazanır hem de banka hesabı olmayanlar alışveriş yapma olanağına sahip olur.

Güvenli ödemeler: Papara Checkout ödeme yöntemini tercih eden müşteriler, kart bilgisinin kaydedilmesi gibi bir endişe yaşamaz, işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Papara Checkout, ödeme güvenliği açısından hem satıcıların hem de müşterilerin kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

Para ışık hızında hesapta: Papara Checkout ile yapılan ödemeler satıcının hesabına ışık hızında hesaba geçer.

Papara Checkout kullanman için 7 neden

  • Kartsız ödeme alma, anında iade kolaylığından faydalan
  • Paparalı olsun veya olmasın, tüm müşterilerinden kolayca ödeme al
  • Kart bilgisi girmeden ödeme alma imkanı
  • Papara hesabı ile ödeme seçeneği
  • İstenilen banka hesabıyla ödeme yapma
  • QR kod veya havale ile anında ödeme
  • Satış dönüşüm ve tıklanma oranında artış

Kurumsal ürünlerimizin tümünü keşfet


Papara’da ihtiyacına uygun, aradığın tüm ödeme çözümlerine ulaşman mümkün. Çünkü her bir ürünümüz yenilikçi ve teknolojik hizmetlerden oluşuyor. Papara Checkout ile tanıştın, şimdi ise kısaca diğer kurumsal ürünlerimizden bahsedelim.

Papara MassPayment

Ödeme dağıtma hizmetidir. Papara MassPayment ile müşterilerine ya da iş ortaklarına 7/24 hızlı, güvenli ve kolay ödeme dağıtabilirsin.

Papara CorporateCard

Kurumsal harcamaları kontrol altına almanı ve işlemleri tek bir yerden yönetmeni sağlayan kurumsal hesabına bağlı bir karttır. Papara CorporateCard’ı çalışanlarına dağıtarak harcamaları takip eder ve kartı dilediğin gibi yönetebilirsin.

Hediye Kartı

Bireysel kullanıcıların sevdiklerine hediye olarak gönderebildiği bu kart, kurumsal şirketler için de faydalı bir hizmet sunuyor. Şirketler Papara Hediye Kartı’nı çalışanlarına göndererek ödüllendirebilir veya müşterilerine ve iş ortaklarına armağan olarak gönderebilir.

Daha ayrıntılı bilgi almak istersen buradaki sayfaya göz atabilirsin.

Yeni, hızlı ve keyifli bir deneyim için Papara

Papara’da bireysel ya da kurumsal kullanıcı olman fark etmez. Her bir finans işlemin için teknolojik ürün ve hizmetler vardır. Sen de daha iyi bir finans deneyimi yaşamak istersen aramıza hemen katılabilirsin. Papara hesabı oluşturmak ışık hızında ve ücretsizdir. Şimdi zaman kaybetmeden aşağıdaki butona dokun ve Papara hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluştur.

Papara