Papara Checkout® ile tanışın

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı!

Seni Papara Checkout ürünümüz ile tanıştırmak isteriz. Papara Checkout, işletmeler için ödeme almanın, müşteriler için de ödeme yapmanın hızlı, kolay ve güvenilir yoludur.

Papara Checkout nedir?

Papara Checkout, e-ticaret satıcılarının veya online satış yapmak isteyen bireysel ticari hesapların ve diğer işletmelerin internet alışverişlerinde müşterilerinden kolay bir şekilde ödeme almasını sağlayan bir ödeme alma/kabul etme yöntemidir. Papara Checkout ödeme seçeneğini kullanan satıcılar, müşterilerine yeni ve kolay ödeme yapabilecekleri bir seçenek sunar. Müşteriler Papara Checkout ödeme yöntemini kullanarak anında ödeme işlemini tamamlayabilir ve anında iade özelliğinden faydalanabilir. Papara Checkout’un pratik entegrasyonu sayesinde müşteriler hem mobilden hem de web’den ödeme yapabilir.

Papara Checkout nasıl çalışır?

Papara Checkout ile yapılan entegrasyon sayesinde e-satış yapan e-ticaret siteleri, Papara kullanıcısı olsun veya olmasın herkesten kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alır. Müşteriler banka veya kredi kartına ihtiyaç duymadan ve bilgileri girmelerine gerek olmadan kolayca ödeme yapabilir. Müşteriler isterlerse Papara hesaplarından veya Papara hesaplarında ekli olan diğer banka hesapları üzerinden ödeme yapabilirler. Papara Checkout entegrasyonu oldukça kolaydır. Eğer bir online satıcı isen müşterilerine daha iyi bir ödeme deneyimi sunmak için Papara Checkout’u kullanmaya başlayabilirsin. Papara Checkout ile ödeme almaya başlamak için aşağıdaki butona dokunarak başvuruda bulunabilirsin.

Papara Checkout’un sunduğu kolaylıklar nelerdir?

Papara Checkout ödeme yöntemi, satıcılara ve de müşterilere yenilikçi, hızlı ve de kolay bir ödeme hizmeti sunar. Checkout ile ödeme işlemi tercih edildiğinde kullanıcılar hesaplarına giriş yapıp, hesabındaki tutara göre veya kayıtlı olan bankaların kartları ile diledikleri gibi ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kısaca bir pratik ödeme alma yöntemi olan Papara Checkout, hem şirketin hem de ödeme yapan müşterilerin için iyi bir alışveriş deneyimi sağlar.

Kart bilgisi girmeden ödeme imkanı: Papara Checkout entegrasyonu sayesinde müşteriler kart bilgisi girmeden, ödeme işlemini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlar.

Daha iyi bir deneyim, daha çok müşteri: Hızlı ödeme deneyiminden memnun kalan müşteriler, satış dönüşüm ve tıklanma oranında artış yaşanmasını sağlar. Ödeme adımında zorlanan müşterilerin alışverişi yarım bırakma riski ortadan kalkar.

Banka veya kredi kartı olmayan müşterilerin kazanımı: Papara Checkout, banka hesabı olmayan müşterilerin de alışveriş yapabilmesine olanak tanır. Müşteriler, bir banka veya kredi kartları olmasa bile Papara Checkout ile ödeme yapma imkanına sahip olur. Bu sayede hem satıcılar daha fazla müşteri kazanır hem de banka hesabı olmayanlar alışveriş yapma olanağına sahip olur.

Güvenli ödemeler: Papara Checkout ödeme yöntemini tercih eden müşteriler, kart bilgisinin kaydedilmesi gibi bir endişe yaşamaz, işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Papara Checkout, ödeme güvenliği açısından hem satıcıların hem de müşterilerin kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

Para ışık hızında hesapta: Papara Checkout ile yapılan ödemeler satıcının hesabına ışık hızında hesaba geçer.

Papara Checkout kullanman için 7 neden

  • Kartsız ödeme alma, anında iade kolaylığından faydalan
  • Paparalı olsun veya olmasın, tüm müşterilerinden kolayca ödeme al
  • Kart bilgisi girmeden ödeme alma imkanı
  • Papara hesabı ile ödeme seçeneği
  • İstenilen banka hesabıyla ödeme yapma
  • QR kod veya havale ile anında ödeme
  • Satış dönüşüm ve tıklanma oranında artış

Ticari Hesap kullanıcısı ol

Aşağıdaki butona tıklayarak Papara Ticari Hesap kullanıcısı olup işini büyütmeye hemen başlayabilirsin.

Ticari Hesap