Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Milyonlarca Papara kullanıcısından ödeme alabileceğin Papara Checkout ile tanış!

Milyonlarca Papara kullanıcısından ödeme alabileceğin Papara Checkout ile tanış!

. Okuma süresi: 2 dk

‘Finansal Özgürlük’ biliyorsun ki Papara’nın temel değer teklifidir. Çünkü Papara, hem bireysel kullanıcıların hem de kurumsal iş ortaklarının bütün finansal işlemlerini özgürce, zaman kaybetmeden ve basit bir şekilde gerçekleştirmesini hedefler. Bütün bu hizmetleri de sana hızlı ve kolay erişilebilir ürünlerle sunar.

Para transferi yapmak istediğinde uygulama içerisinde kaybolmanı engelleyerek işlemini saniyeler içinde gerçekleştirmeni sağlar. Üstelik tüm bu işlemler için zaman kısıtlaması derdin olmaz ve ücret ödemezsin. Fatura ödeme, harcamalarını takip etme, İstanbulKart’ına ödeme yapma, QR ile ödeme ve diğer özelliklerden de aynı şekilde faydalanmanı sağlar. Kısaca seni kısıtlamalardan kurtarır ve finansal anlamda özgür bir birey yapar.

Bir tek bireysel anlamda değil, kurumsal çözümler için de Papara her zaman yanında! Geleneksel ödeme yöntemlerine yeni çözümler getiren Papara Kurumsal ile ilgili olarak Papara Mass Payment’ı ve Papara Corporate Card’ı diğer yazılarımızda anlatmıştık. Bu yazımızda ise Papara Checkout ile nasıl ödeme alabileceğini seninle paylaşmak isteriz.

Papara Checkout nasıl çalışır?

Papara Checkout, genel olarak e-ticaret sitelerinin, oyun firmalarının ve kripto para borsalarının ödeme aldıkları bir yöntemdir. Papara Checkout ile yapılan entegrasyon sayesinde Papara kullanıcılardan hızlı ve kolay bir şekilde ödeme alırsın. Diğer banka hesaplarından farklı olarak Papara kullanıcılarından firman için ödeme alman gerektiğinde bir karta bile ihtiyaç duymazsın. Çünkü Paparalılar banka veya kredi kartı olmadan da kendi Papara hesapları ile kolayca ödeme yapabilirler. Ayrıca, Papara hesaplarında ekli olan diğer banka hesapları ile de pratik bir şekilde ödeme yapabilirler. Firman için ödeme yöntemi olarak Papara ödeme seçeneğini ekleyerek tüm bu kolaylıklardan hızlı bir şekilde faydalanabilirsin.

Papara ile ödeme işlemi tercih edildiğinde kullanıcılar direkt hesaplarına giriş yapıp, hesabındaki tutara göre veya kayıtlı olan bankaların kartları ile diledikleri gibi ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kısaca pratik ödeme alma yöntemi olan Papara Checkout hem firman hem de ödeme yapan kullanıcın için kolaylık sağlar. Çünkü ödeme işlemleri için Paparalılar kart veya sanal kart kullanmadan ve kart kayıt işlemleri için vakit kaybetmeden doğrudan Papara hesaplarındaki bakiyeyi kullanabilirler. Ayrıca Papara Checkout ile aldığın bu ödemeleri anında kurumsal hesabına geçirir ve istediğin banka hesabına gönderebilirsin.

Ödeme almanın en kolay yolu Checkout’a başvur!

Binance, BTCTürk, Paribu gibi alanında önce birçok kripto para borsalarının, Zula, Bynogame gibi oyun firmalarının ve bağış ödemelerinde TEGV’in tercih ettiği Checkout’u sen de kullanmaya başlayabilir ve 5.9 milyonu aşan Papara kullanıcısından hızlı ve basit bir şekilde ödeme alabilirsin. Bunun için yapman gereken ise oldukça basit. Papara Checkout’a buradan kolayca başvurup, mobil veya webden ödeme almaya başlayabilirsin.