Yeni sezonda Cashback ile kazanmaya devam: Trendyol ve D&R Cashback’te!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

Şiirlere, şarkılara konu olan, doğayı, güneşi yeniden hatırlatan ve hafif üşütse de keyfimizi yerine getiren akşamlarıyla bildiğimiz baharın gelişini kutlamak istedik, Paparalılar sevdikleri markalarda borçlanmadan harcamaya, harcadıkça anında nakit kazanmaya devam etsin dedik ve...

Cashback markalarını güncelledik!

Yeni mevsimle yenileniyor, yeni sezona yenilenen Cashback markalarıyla başlıyoruz!

Papara Card ile anlaşmalı markalarda yaptığın harcamalarda anında nakit kazandıran Cashback programımızı senin için üç ayda bir güncellemeye ve eklenen yeni markaları, yenilikleri 2023’ün ikinci çeyreğinden itibaren üç ayda bir paylaşmaya başlıyoruz.

Papara Cashback nedir diye soruyorsan “şart, koşul, süre takip etmeden, belirli markalarda, belirli oranlarda yaptığın her harcamada harcadıkça anında nakit kazandığın Papara programıdır” yanıtını vererek seni daha fazlası için bu sayfaya yönlendiriyoruz.

Evet, merakla beklediğin an geldi. Papara Cashback’e gelen yeni markaları, mevcut Cashback programlarının uzatılıp uzatılmadığını, Cashback programlarında yapılan güncellemeleri birazdan öğreneceksin.

Hazırsan, 2023’ün ikinci çeyreğinde, yani nisan, mayıs ve haziran aylarında geçerli olacak Cashback güncellemelerine geçebiliriz. 🥁

Yeni gelenler

Trendyol Papara Cashback’te

2023’ün ikinci çeyreği itibarıyla Trendyol’u Cashback markaları arasına ekledik. Nisan, mayıs ve haziran boyunca Trendyol'da Papara Card'ın ile yapacağın alışverişlerde harcamanın %5'i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺50 kazanabilirsin.

D&R Papara Cashback’te

Kitap, kırtasiye, elektronik ve eğlence severlere müjde: Nisan, mayıs ve haziran aylarında D&R mağazalarında veya dr.com.tr’de yapacağın alışverişlerde harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺50 kazanabilirsin.

Güncellenenler ve devam edenler

2023’ün ikinci çeyreği itibarıyla Netflix, Spotify ve YouTube Premium Cashback programlarında küçük değişikliklerle devam ediyor.

Netflix üyeliğine ₺30 anında nakit

Her ay Papara Card’ınla yapacağın Netflix üyelik harcamanın ₺10’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺30 kazanabilirsin. Bu program Haziran 2023 sonuna kadar devam edecek.

Spotify üyeliğine ₺10 anında nakit

Her ay Papara Card’ınla yapacağın Spotify üyelik harcamanın ₺10’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺10 kazanabilirsin. Bu program Haziran 2023 sonuna kadar devam edecek.

YouTube Premium üyeliğine ₺10 anında nakit

Her ay Papara Card’ınla yapacağın YouTube Premium üyelik harcamanın ₺10’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla ₺10 kazanabilirsin. Bu program Haziran 2023 sonuna kadar devam edecek.

Papara Card yalnızca platform aboneliklerinde değil, ulaşımdan market alışverişine, yeme içmeden oyun harcamalarına harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. Bu markalarda geçerli Cashback programlarının ayrıntılarına Papara Card sayfasından ulaşabilirsin.

  • Fatura ödemelerinden yük alan Enerjisa
  • Alışverişlerin olmazsa olmazı CarrefourSA 🛒
  • 7’den 70’e herkesi giydiren LC Waikiki 👚
  • Whopper®'ın adresi Burger King® 🍔
  • Elektrikli scooter denince akla ilk gelen markalardan biri olan hop 🛴
  • Severek kullandığın Uber 🚗
  • Oyun severlerin yakından takip ettiği Steam ve PlayStation 🎮

Veda ettiklerimiz

Bu çeyrekte veda ettiğimiz markaları da hatırlatmadan geçmeyelim. Bu güncellemeyle NetWork ve Divarese Cashback programları, 31 Mart itibarıyla sona erdi.

Üç aylık güncellemeleri takip et

Cashback programındaki markalara dair yaşanan gelişmeleri, yeni markaları ve veda ettiklerimizi görmek için üç ayda bir Papara Blog’u ziyaret et. Her yeni sezonda yenilenen güncel Cashback markalarına ve oranlara Papara Card sayfasından ve uygulamanda Cashback adımından her zaman ulaşabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Papara hesabın yok mu? Borçlandırmayan harcadığın, harcadıkça anında nakit kazandığın Papara Card’ını isteyebilmek için aşağıdaki butona dokun, saniyeler içinde Papara hesabı aç.