Papara Cashback nedir? Nasıl çalışır?

Papara

İçindekiler

İhtiyaçlarının ötesinde sunduğu ürün ve hizmetlerle finansal hayatını bambaşka boyutlara taşıyan Papara’nın eşi benzeri biliyorsun ki yok. İşlem ücreti ve EFT saati gibi çağ dışı kısıtlamaların hiçbirine yer olmayan Papara’da 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödeme, bağış, bütçe takibi, harcama bölüştürme ve aklına gelebilecek tüm finansal işlemleri kolayca gerçekleştirirsin. İnternette ve dünyanın neresinde olduğun fark etmeksizin kullanabileceğin havalı Papara Card’lar ile de asla borçlanmadan, harcadıkça kazanırsın. "Nasıl kazanırım?" dersen hemen anlatalım ve seni muhteşem Cashback ile tanıştıralım!

Cashback nedir?

Cashback, Papara Card ile birçok marka ve kategoride yapılan harcamalarda anında nakit kazandıran ve bütçeye destek olan bir programdır. Kazanılan tutar, ışık hızından bile hızlı Papara hesabına geçer. Cashback, o hep alışık olduğun binlerce şart ve koşulu olan programlara benzemez; takip etmen gereken prosedürlere yer vermez. Papara Cashback’te ihtiyacın olabilecek tüm kategoriler için anlaşmalı markalar vardır. Her ay bu markalardan yaptığın harcamalarda Cashback kazanma hakkın olur. Aylık olarak her marka ve kategorideki haklarının hepsini anında alabilirsin.

Cashback’ten nasıl faydalanılır?

Cashback ile harcadıkça kazanabilmen için öncelikle Papara hesabının olması gerekir. Papara hesabın yoksa yazımızın sonundaki butona tıklayarak hesabını saniyeler içinde ücretsiz olarak oluşturabilirsin.

Hesabını oluşturdun, Cashback ile nakit kazanabilmen için geriye iki adım kaldı.

1- Onaysız hesaptan onaylı veya sözleşmeli hesaba geçmelisin.

İster onaylı hesaba, istersen de sözleşmeli hesaba kolayca geçebilirsin. Seçim tamamen senin. Eğer onaysız hesap sahibiysen, hem Cashback ile kazanmak hem de yüksek limitler ve işlemler için onaylı veya sözleşmeli hesaba geçmeni öneririz. Tüm bu işlemler tamamen ücretsizdir. Onaylı ve sözleşmeli hesaba nasıl geçeceğini Cashback yazımızı okuduktan sonra aşağıdaki ilgili içerik üzerinden öğrenebilirsin.

İlgili içerik: Onaylı ve sözleşmeli hesaba geçmenin avantajları

2- Cashback ile kazanmak için Papara Card'a ihtiyacın var.

Papara'da birbirinden güzel ve ihtiyacına uygun birçok kart seçeneği var. Dilersen  5 farklı renk seçeneğiyle sunulan Papara Card'lardan birine ücretsiz sahip olabilirsin. İnternet harcamaların için de Sanal Kart ve Hayalet Sanal Kart kullanabilirsin. Papara Card'ların yönetimi ve kullanımı çok kolaydır, oldukça da güvenlidir. Papara Card'lar hakkında detaylı bilgi için buradaki yazımıza göz atabilirsin.

Hesabın zaten onaylı veya sözleşmeli mi? Ee o zaman ne duruyorsun? Cashback’te yer alan tüm markalarda Papara Card’ınla harcama yaparak anında nakit kazanmaya başlayabilirsin.

Anlaşmalı markalar nereden takip edilir?

Cashback'te hangi markalardan nakit kazanacağını takip etmek çok kolay. Papara.com adresimizden veya uygulamamızın Cashback menüsünden anlaşmalı olduğumuz güncel markaları görebilirsin. Blog sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Gratis, Exxen, Koçtaş, Flo Online, İstegelsin, Gittigidiyor, N11.com, Kahhve.com Cashback programları sona erdi. Güncel Cashback programları için Papara Card sayfasını ziyaret edebilirsin.

Papara Cashback'te harcadıkça nakit kazanacağın markalar ise Netflix, Youtube Premium, Spotify, Uber, Gratis, Exxen, HOP!, Koçtaş, Flo Online, CarrefourSA, Yolcu360, İste Gelsin, Gittigidiyor, n11.com, Kahhve.com, Zorlu World uygulamasından otopark ödemeleri, Papara QR'ın geçerli olduğu taksiler, VOI Coffee Company, Beklemesen ve Teknosa'dır.

Kahhve.com ve Zorlu Mobil World uygulamasında Cashback ile nakit kazanmak için ödemeni 'Papara ile öde' seçeneğini kullanarak tamamlaman gerekir.
İstanbul, İzmir ve Ankara'daki taksi yolculuklarında geçerli olan Cashback programında ise ödemeni Papara QR kod ile gerçekleştirmen gerekir. Papara QR kodun geçerli olduğu taksilerde gerçekleştirdiğin Papara QR'lı ödemelerinde anında %30 nakit kazanırsın.

Cashback ile ne kadar kazanç elde edilir?

Papara Cashback’te anlaşmalı olunan her markanın ve kategorinin kendi oranı ve bu oranda kazanabileceğin aylık Cashback hakkın vardır. Her ay, her markada yaptığın harcamalarda anında nakit kazanabilirsin.

Cashback ile kazanılan nakit nasıl toplu alınır?

Papara Card ile Cashback'te kazandığın tutarı ister anında, istersen de ay sonunda toplu olarak alabilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey Cashback tercihini Ay Sonunda Al olarak değiştirmek. Eğer kazançlarını toplu olarak almak istersen aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

  • Web sitemiz üzerinden Hesabım -> Ayarlarım -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini işaretleyip onaylayarak
  • Uygulama üzerinden Sol menü -> Cashback -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini açarak değiştirebilirsin.

Ay Sonunda Al tercihini seçtiğinde, kazancını o ayın son günü saat 23:59’da toplu olarak alırsın. Ayrıca uygulamamızın Cashback bölümünden ve Aylık Özet ekranından aylık toplam kazancını ve bugüne dek olan toplam kazancını görüntüleye de bilirsin.

Borçlanma, kazan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Hemen Dene

Gelişmelerden haberdar olmayı unutma!

Papara’daki gelişmelerden haberdar olmak için web sitemiz ve uygulamamız üzerinden güncel kampanyaları takip edebilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey bildirim izni vermektir. Ayarlarım -> Bildirim Ayarları menüsü altından iletişim izni vererek bizden bildirim alabilirsin. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebileceğini, Papara Topluluk’ta ise fikirlerini paylaşabileceğini tekrardan hatırlatırız.

Şimdi Paparalı ol, sınır tanımayan, özgürlükle dolu bir dünyayı keşfetmeye başla!

PaparaCashback