Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Cashback nedir? Nasıl çalışır?

Papara Cashback nedir? Nasıl çalışır?

. Okuma süresi: 3 dk

İhtiyaçlarının ötesinde sunduğu ürün ve hizmetlerle finansal hayatını bambaşka boyutlara taşıyan Papara’nın eşi benzeri biliyorsun ki yok. İşlem ücreti ve EFT saati gibi çağ dışı kısıtlamaların hiçbirine yer olmayan Papara’da 7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödeme, bağış, bütçe takibi, harcama bölüştürme ve aklına gelebilecek tüm finansal işlemleri kolayca gerçekleştirirsin. İnternette ve dünyanın neresinde olduğun farketmeksizin kullanabileceğin havalı Papara Card’lar ile de asla borçlanmadan, harcadıkça kazanırsın. "Nasıl kazanırım?" dersen hemen anlatalım ve seni muhteşem Cashback ile tanıştıralım!

Cashback nedir?

Cashback, Papara Card ile birçok marka ve kategoride yapılan harcamalarda anında nakit kazandıran ve bütçeye destek olan bir programdır. Kazanılan tutar, ışık hızından bile hızlı Papara hesabına geçer. Cashback, o hep alışık olduğun binlerce şart ve koşulu olan programlara benzemez; takip etmen gereken prosedürlere yer vermez. Papara Cashback’te ihtiyacın olabilecek tüm kategoriler için anlaşmalı markalar vardır. Her ay bu markalardan yaptığın harcamalarda Cashback kazanma hakkın olur. Aylık olarak her marka ve kategorideki haklarının hepsini anında alabilirsin.

Cashback’ten nasıl faydalanılır?

Cashback ile harcadıkça kazanabilmen için öncelikle Papara hesabının olması gerekir. Paparalı değilsen işte tam zamanı! Buradan saniyeler içinde ücretsiz hesabını oluşturabilir ve yine aynı şekilde dilediğin Papara Card’a ücretsiz sahip olabilirsin. Eğer Papara hesabın varsa, Cashback ile kazanabilmen için Onaylı ya da Sözleşmeli hesabının ve bir Papara Card’ının olması gerekir.

Hesabın Onaylı ya da Sözleşmeli ise Cashback’te yer alan tüm markalarda Papara Card’ınla anında harcama yaparak nakit kazanabilirsin.

Anlaşmalı markalar nereden takip edilir?

Cashback'te hangi markalardan nakit kazanacağını takip etmek çok kolay. İster papara.com adresimizden, istersen de uygulamamızın Cashback menüsünden anlaşmalı olduğumuz markaları görebilirsin. Ayrıca blog sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek gelişmelerden de haberdar olabilirsin. Şu anda Papara Card ile yaptığın ödemelerde Netflix, Youtube Premium, Spotify, AppGallery, BurgerKing®, Popeyes®, Arby’s®, Tıkla Gelsin®, Gratis, Exxen, HOP!, Koçtaş, bkmkitap, Flo Online, CarrefourSA, Yolcu360, İste Gelsin, Gittigidiyor, n11.com, VOI Coffee Company, Kahhve.com, Beklemesen ve Teknosa'da harcadıkça bütçene destek olabilirsin. İstanbul, İzmir ve Ankara'daki taksi yolculuklarında geçerli Papara QR ile yapacağın ödemelerde ise yine Cashback ile harcamanın %30'unu anında nakit kazanabilirsin.

Artboard-2-copy-2_2x-3

Cashback ile ne kadar kazanç elde edilir?

Papara Cashback’te anlaşmalı olunan her markanın ve kategorinin kendi oranı ve bu oranda kazanabileceğin aylık Cashback hakkın vardır. Her ay, her markada yaptığın harcamalarda anında nakit kazanabilirsin.

Cashback ile kazanılan nakit nasıl toplu alınır?

Papara Card ile Cashback'te kazandığın tutarı ister anında, istersen de ay sonunda toplu olarak alabilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey Cashback tercihini Ay Sonunda Al olarak değiştirmek. Eğer kazançlarını toplu olarak almak istersen aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

  • Web sitemiz üzerinden Hesabım -> Ayarlarım -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini işaretleyip onaylayarak
  • Uygulama üzerinden Sol menü -> Cashback -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini açarak değiştirebilirsin.

Ay Sonunda Al tercihini seçtiğinde, kazancını o ayın son günü saat 23:59’da toplu olarak alırsın. Ayrıca uygulamamızın Cashback bölümünden ve Aylık Özet ekranından aylık toplam kazancını ve bugüne dek olan toplam kazancını görüntüleye de bilirsin.

Gelişmelerden haberdar olmayı unutma!

Papara’daki gelişmelerden haberdar olmak için web sitemiz ve uygulamamız üzerinden güncel kampanyaları takip edebilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey bildirim izni vermek, Ayarlarım -> Bildirim Ayarları menüsü altından iletişim izni vererek bizden bildirim alabilirsin. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebileceğini, Papara Topluluk’ta ise fikirlerini paylaşabileceğini tekrardan hatırlatırız.

Şimdi Paparalı ol, sınır tanımayan, özgürlükle dolu bir dünyayı keşfetmeye başla!

Buton-kucuk-8