Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Cashback Nedir? Nasıl Çalışır?

Papara Cashback Nedir? Nasıl Çalışır?

. Okuma süresi: 4 dk

İhtiyaçlarının ötesinde sunduğu ürün ve hizmetlerle finansal hayatını bambaşka boyutlara taşıyan Papara’nın eşi benzeri biliyorsun ki yok. İşlem ücreti ve EFT saati gibi çağ dışı kısıtlamaların hiçbirine yer olmayan Papara’da tek bir yerden para transferi, fatura ödeme, bağış yapma, bütçe takibi, harcama bölüştürme, döviz transferi ve aklına gelebilecek tüm finansal işlemleri kolayca gerçekleştirirsin. İnternette ve dünyanın neresinde olduğun farketmeksizin kullanabileceğin havalı Papara Card’lar ile de asla borçlanmadan, harcadıkça kazanabilirsin. Nasıl kazanırım dersen hemen anlatalım ve seni muhteşem özelliğimiz ile tanıştıralım; Cashback!

Cashback nedir?

Cashback, Papara’nın 8.9 milyondan fazla kullanıcısına sunduğu, harcamalarda anında nakit kazandıran bir programdır. Sabit markalarla sabit oranlarda yapılan anlaşmalar sayesinde ışık hızında nakit kazanma fırsatı sunar. Kazanılan tutar anında Papara hesabına geçer.

Cashback, o hep alışık olduğun binlerce şart ve koşulu olan programlara benzemez, takip etmen gereken prosedürlere yer vermez. Papara Cashback’te ihtiyacın olabilecek tüm kategoriler için anlaşmalı markalar vardır. Her ay bu markalardan yaptığın harcamalarda aylık Cashback kazanma hakkın olur. Aylık olarak her marka ve kategorideki haklarının hepsini de anında alabilirsin.

Cashback’ten nasıl faydalanılır?

Cashback ile harcadıkça kazanabilmen için öncelikle Papara hesabının olması gerekir. Paparalı değilsen işte tam zamanı! Buradan saniyeler içinde ücretsiz hesabını oluşturabilir ve yine aynı şekilde dilediğin Papara Card’a ücretsiz sahip olabilirsin. Eğer Papara hesabın varsa, Cashback’ten faydalanabilmek için Onaylı ya da Sözleşmeli hesabının ve bir Papara Card’ının olması gerekir.

Hesabın Onaylı ya da Sözleşmeli ise hangi Papara Card’ı kullandığın farketmez, Cashback’te yer alan tüm markalarda Papara Card’ınla anında harcama yaparak nakit kazanabilirsin.

Anlaşmalı markalar nereden takip edilir?

Cashback’e anlaşmalı olan markaları takip etmek çok kolay. İster papara.com adresimizden, istersen de uygulamamızın Cashback menüsünden anlaşmalı olduğumuz markaları görebilirsin. Ayrıca, blog sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de tüm gelişmelerden haberdar olabilirsin. Şu anda anlaşmalı olduğumuz markalar ise; Eczaneler, Youtube Premium, Netflix, Spotify, Exxen, Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Tıkla Gelsin®, Kahhve.com, Koçtaş, HOP!, Martı, Petlebi, bkmkitap, Armut.com, CarrefourSA, Yolcu360, İstegelsin, Gittigidiyor, n11.com, VOC Coffe Company ve Teknosa’dır.

Cashback ile ne kadar kazanç elde edilir?

Papara Card’ın ile yaptığın harcamalarda anında nakit kazandıran Cashback’te anlaşmalı olunan her markanın ve kategorinin kendi oranı ve bu oranda alabileceğin aylık Cashback hakkın vardır. Her ay, her markada yaptığın harcamalarda anında nakit kazanabilirsin.

Örneğin, anlaşmalı olduğumuz markalar arasında yer alan Netflix harcamanı Papara Card’ın ile yaparak her ay 15 TL kazanabilirsin. Kazandığın tutarın Papara hesabına anında yansıyacağını unutma! Daha fazla bilgi için buradaki sayfayı ziyaret edebilirsin.

Cashback ile kazanılan nakit nasıl toplu alınır?

Cashback’te anlaşmalı olunan markalarda yaptığın Papara Card’lı harcamanı ister anında alabilir istersen de ay sonunda toplu olarak alabilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey, Cashback tercihini Ay Sonunda Al olarak değiştirmek. Eğer kazançlarını toplu olarak almak istersen aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

  • Web sitemiz üzerinden Hesabım -> Ayarlarım -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini işaretleyip onaylayarak,
  • Uygulama üzerinden Sol menü -> Cashback -> Cashback Ayarları sayfasından Ay Sonunda Al seçeneğini açarak değiştirebilirsin.

Ay Sonunda Al tercihini seçtiğinde, kazancını o ayın son günü saat 23:59’da toplu olarak alırsın. Ayrıca uygulamamızın Cashback bölümünden aylık toplam kazancını ve bugüne dek olan toplam kazancını görüntüleye de bilirsin.

Kampanyalardan haberdar olmayı unutma!

Papara’daki gelişmelerden haberdar olmak için web sitemiz ve uygulamamız üzerinden güncel kampanyaları takip edebilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey bildirim izni vermek, Ayarlarım -> Bildirim Ayarları menüsü altından iletişim izni vererek bizden bildirim alabilirsin. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebileceğini, Papara Topluluk’ta ise fikirlerini paylaşabileceğini tekrardan hatırlatırız.

Papara Cashback, COVID-19 sürecinde de kullanıcılarının yanında...

Pandeminin sonuna yaklaşmış olsak da biliyorsun ki tüm dünyada ve ülkemizde mücadele devam ediyor. İzolasyon sürecinde hepimiz az çok bir gelir ve bütçe değişikliği yaşıyoruz. İnternet harcamaları artıyor, yöneldiğimiz ürünler değişiyor. Virüsle mücadele kapsamında dezenfektan ve cerrahi maskelerin herkesin elinin altında olduğu bu dönemde eczane harcamaları ise büyük önem taşıyor. Tüm bu harcamaları daha ekonomik hale getirmek ve Papara olarak sana destek olabilmek için Cashback ile eczane harcamanın yarısını karşılayarak anında nakit kazanacağın bir hizmet sunuyoruz.

Şimdi Paparalı ol, sınır tanımayan, özgürlükle dolu bir dünyayı keşfetmeye başla!