Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Cashback Nedir? Nasıl Çalışır?

Papara Cashback Nedir? Nasıl Çalışır?

. Okuma süresi: 3 dk

Teknoloji şüphesiz ki hayatımıza birçok kolaylık getiriyor. Beğendiğimiz ürünü sadece birkaç sayfaya tıklayarak, dakikalar içinde alabileceğimiz alışveriş sitesine ve bu alışverişleri mümkün kılan birçok kredi kartına sahibiz. Peki ya sonra?

Şişen kredi kartı ekstreleri adeta teknoloji çağının salgını gibi; neredeyse hepimizin hayatında... Kampanyalar, sezon sonu indirimleri, daha üst modeli, göze daha hoş görüneni derken ipin ucu kaçabiliyor. Bankaların sunduğu kredi hizmetleri her ne kadar alışverişleri daha kolay kılsa da bir avantajmış gibi sunulan bu “limitsiz krediler” günün sonunda kullanıcıların kâbusu haline gelebiliyor. Aslında sahip olmadığın parayı harcamanın elbette bir bedeli var.

Peki çözüm ne olabilir? Seni kredi kartlarıyla asla karıştırmaman gereken bir sistemle tanıştırmak istiyoruz; Papara.

Şubesiz ve aidatsız sanal kart

Milyonlarca kullanıcıya sahip Papara, günümüzün en güvenilir, en pratik, dolayısıyla da en popüler yeni nesil finansal çözümlerden biri. Papara, bankacılık anlayışından uzak, tamamen kullanıcı odaklı bir elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşu. Borçlanmaya değil, var olan bakiyeni kullanmana dayalı olarak işleyen bu sistem sayesinde bütçenin kontrolü tamamen sende.

Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden ücretsiz olarak birkaç dakika içinde ücretsiz bir hesap açabilir ve oluşturacağın sanal kartla hesabını hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ya da kendine uygun bir kart edinebilir ve Papara Cashback Programı ile kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcayabilirim diye endişelenmeden, sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazanabilirsin.

Papara Cashback Programı Nedir?

Cashback Programı, Papara’nın kullanıcılarına sunduğu, harcama yapılan oranda anında nakit kazandıran bir hizmet türü. Papara hesabın ya da kartın için aylık/yıllık herhangi bir aidat ödemek zorunda olmadığın ve birçok bankada ücretle gerçekleştirilen havale, para yatırma ve çekme işlemlerinin Papara’da ücretsiz olduğu düşünüldüğünde, Cashback Programı'nın ne kadar karlı olacağı tartışmasız bir gerçek. Zira Papara Cashback Programı ile cebine ekstradan para giriyor.

Papara Hesabı

Cashback Programı Nasıl Çalışır?

Alışverişlerde kampanya süresi, koşul, şart takip etmek zordur. Hangi kampanya ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor? Hangi kampanyada ne kazanmak için ne kadar harcamak gerekiyor? Peki kazandım diyelim nerelerde geçer bu puancıklar? Ekonomik olmaya çalışmak bu kadar zor olmamalı. Papara’nın kullanıcı dostu Cashback Programı, içinden çıkılamaz bir karmaşaya dönen tüm bu kovalama sürecini senin için çözüyor.

Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden Cashback Programı'ndaki anlaşmalı markaları takip edebilirsin. Papara, Hepsiburada, Teknosa, Spotify, Netflix ve İstegelsin gibi alanında öncü birçok marka ile çalışıyor.

Spotify Premium Üyelik Fiyatları 2020 - Papara Spotify Cashback Programı ve Netflix Üyelik Ücretleri ve Papara Netflix Cashback Programı yazılarımızdan da detaylı bilgi alabilirsin.

Yapacağın her alışverişle anında nakit kazanabilir, kazandığın nakdi ister hemen harcayabilir ister ATM’lerden para olarak çekebilir ya da istersen ay sonunda topluca eline geçmesini sağlayabilirsin.

Bu kadar basit mi diyorsun? Çok şey veriyormuş gibi görünürken aslında çok şey alan kredi kartlarından sonra bu şüpheci yaklaşımda haklısın. Evet doğru; Papara'da bu kadar basit.

Papara Cashback

Papara dünyasına girmeye karar verdiğinde anlaşmalı markaların, alışveriş yapmak istediğin kategorilerin sana aylık olarak sunacağı sabit bir Cashback oranı olacak. Cashback Programı'ndan faydalanabilmen için onaylı ya da sözleşmeli bir Papara hesabına sahip olman yeterli. Hangi tür bir Papara Card'a sahip olduğun durumu değiştirmiyor.

Papara Cashback, COVID-19 sürecinde de kullanıcılarının yanında...

Biliyorsun, tüm dünya bir virüsle mücadele ediyor. #Evdekal dediğimiz izolasyon sürecinde hepimiz az çok bir gelir ve bütçe değişikliği yaşıyoruz. İnternet harcamaları artıyor, yöneldiğimiz ürünler değişiyor, virüsle mücadele kapsamında dezenfektan ve cerrahi maskelerin herkesin elinin altında olduğu bu dönemde eczane harcamaları da büyük önem taşıyor. Tüm bu harcamaları daha ekonomik hale getirerek destek olmak için Papara Cashback Programı ile eczane alışverişlerinde %50 anında nakit iade sunuyor.

Seni Papara Cashback Programı'nı ve eğer hala Paparalı değilsen saniyeler içinde ücretsiz hesap açarak Papara’nın sınır tanımayan özgür dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.