Papara Cashback ile tam kapanmada hiç sıkılma!

Papara

İçindekiler

Koronavirüs salgınıyla mücadele amaçlı getirilen 17 günlük tam kapanma başladı. Biliyoruz, evde yapacak şeyler bitmiş gibi geliyor olabilir, ama aşılanmanın hızlanmasıyla eski normale dönmemize çok az kaldığı için sevinebilirsin! Daha güvenli bir yaz mevsimi geçirmemiz için kısa bir süre daha evde durmamız gereken bu süreçte sıkılmaman için Cashback fırsatlarından faydalanabilirsin. İşte Papara Card’ını kullanarak neredeyse yarı fiyatına faydalanabileceğin servislerden bazı karantina önerileri:

Exxen’in gülme krizi garantili dizisi Gibi’yi izle!

Türkiye’nin genç film ve dizi izleme platformu Exxen’in gençler arasında en çok öne çıkan dizisi Gibi, absürt komediyi mükemmel gözlemlerle harmanlıyor. Geçmişte Okan Bayülgen’in programlarından tanıdığımız Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin senaryosunu yazdığı dizi, kısa bölümleriyle gülme krizine girmeni garanti ediyor. Cashback markaları arasına son katılan markalardan Exxen abonelik ücretinin yarısını anında kazanmak istersen, Exxen abonelik ödemeni Papara Card ile yapmayı unutma!

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Exxen Cashback Programı sona erdi. Güncel Cashback programları için Papara Card sayfasını ziyaret edebilirsin.

Netflix’ten etkileyici bir “temizlik” hikayesi: Fatma

Netflix Türkiye’nin 6 bölümlük mini dizisi Fatma, 27 Nisan’da yayımlandı ve anında ülke gündemine oturdu. Burcu Biricik’in Fatma adlı bir temizlikçiyi canlandırdığı Fatma, işlerin bir anda yön değiştirerek bir seri katil hikâyesine dönüşmesini anlatıyor. Burcu Biricik’ten harika bir oyunculuk performansı izleyeceğin Fatma’nın tek kötü yanı, sadece 6 bölüm sürmesi. Üstelik, her ay Papara Card'ın ile yapacağın Netflix üyelik harcamanın 30 TL'si, hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Netflix Cashback programı devam ediyor.

Karantina döneminde hiç sıkılma: Türkiye’nin en çok dinlenen podcastlerinden "O Tarz Mı?" tam senlik!

Boş zamanlarını geçirmek için, gözlerini hiç yormadan yapabileceğin en iyi şeylerden birisi podcast dinlemek. 5 yılı aşkın süredir her hafta mikrofon başına geçen Can Bonomo, Can Temiz, İsmail Türküsev, Can Sungur ve Bengi Apak, dinleyicilerden gelen sorunları çözme vaadiyle yola çıkıp işleri daha da karmaşık hâle getiriyorlar. Tahmin edersin ki, sonuç kaotik bir komedi şovuna dönüşüyor. Bu uzun kapanma süreci, O Tarz Mı’ya başlamak için ideal bir zaman gibi duruyor. En iyi podcast dinleme deneyimini sunan Spotify, Papara Cashback programı kapsamındaki markalarından biri. Her ay Papara Card'ın ile yapacağın Spotify üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Spotify Cashback programı devam ediyor.

Forma girmek için YouTube sana yeter!

Yaz aylarının yaklaşması, pek çoğumuz için en iyi spor motivasyonu. Spor salonları ya da koşu parkurlarına gidemediğimiz bu kapanma dönemini evde yapabileceğin harika egzersizlerle değerlendirebilirsin. Eğer spora yeni başlıyorsan, Fit Kültür YouTube kanalının Yeni Başlayanlar için Evde Spor videosuyla yola koyulabilirsin.

Biraz daha zorlayıcı bir şeyler arıyorsan, Ağırsağlam YouTube kanalında ekipmanlı ya da ekipmansız yapabileceğin tüm evde spor rutinlerini bulabilirsin. Kesinlikle ekipmana ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan, spor ekipmanı alışverişlerini Gittigidiyor ve n11.com’dan yaparak %5 nakit kazanabileceğini unutma!

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Gittigidiyor ve n11.com Cashback programları sona erdi. 

YouTube’dan spor videoları izlerken en sinir bozucu şey, şüphesiz araya giren reklamlar. YouTube Premium’a geçerek tüm reklamlardan kurtulabilir, videolara kaldığın yerden istediğin zaman devam edebilirsin. Netflix ve Spotify Premium’da olduğu gibi, YouTube Premium'da da Cashback ile anında nakit kazanabilirsin. Her ay Papara Card'ın ile yapacağın YouTube Premium üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Birbirinden farklı kutu oyunlarıyla her gün yeni bir maceraya açıl!

Ekranlardan uzak bir kapanma istiyorsan, eğlenceyi kutu oyunlarında bulabilirsin. Bkmkitap’ta Monopoly, Uno, Tabu, Dixit, Jenga gibi kutu oyunlarının hepsini bulabilir, ailenle keyifli vakit geçirebilirsin. Kutu oyunları hakkında daha fazla bilgi almak için, birbirinden eğlenceli oyunları incelediğimiz yazımıza göz atabilirsin. Unutma, Bkmkitap’ta yapacağın harcamaların %15’ini, anında nakit olarak kazanarak ayda 15 TL’lik tasarruf edebilirsin!

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Bkmkitap Cashback programı sona erdi.

Hâlâ Paparalı değilsen, sadece birkaç tık ile anında ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup Cashback fırsatlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsin. Saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak ve finansal özgürlüğün tadını çıkarmak için aşağıdaki butona dokun.

Cashback