Papara Cashback ile sonbaharın tadını çıkarabileceğin 6 Spotify listesi

Papara

İçindekiler

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Spotify üyelik harcamanın 10 TL'si bizden. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Biliyorsun ki sonbahar, müzik dinlemenin eşsiz huzur verdiği anların başında gelir. Çünkü, mevsimsel değişimler ruh halini etkiler. Böyle zamanlarda kendine yönelip müzik dinlemek istersin. Şanslısın ki moduna göre dilediğin parçaya erişebileceğin, devasa arşivi olan Spotify var. Her ay belirli tutar ödediğin abonelik ücretiyle birlikte istediğin parçayı dinler, moduna özel şarkı listesi de oluşturabilirsin. Ödediğin ücret için ise endişelenmene hiç gerek yok. Çünkü, Papara Cashback ile her ay Papara Card'ın ile yapacağın Spotify üyelik harcamanın 10 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Yani, Paparalılar hem keyifli zaman geçirir hem de harcadıkça kazanır. Eğer, Papara’nın Cashback programı hakkında bilgin yoksa veya daha fazla yararlanabileceğin fırsatlardan haberdar değilsen buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin.

Bu yazımızda ise, sonbahar ayları gelmişken Spotify’da dinleyip, yüzde yüz verim alabileceğin harika müzik listeleri önereceğiz.

1- Jazz for Autumn

The North Sea Trio'dan Bill Parker'a, The Groove Trio'dan Coleman Hawkins Quartet'e, sonbahar ruhunu yakalayan caz şarkılara kulak vermek istersen bu liste tam sana göre.

2- Autumn Piano

"Fazlasına gerek yok, bana yalnızca piyano yeter" diyorsan uzun yürüyüşlere, evde geçireceğin sakin saatlere Autumn Piano eşlik edebilir.

3- Güz

Lizzy McAlpine, FINNEAS, Hozier, Joy Crookes ve Tamino gibi, listelerin vazgeçilmez isimlerinden oluşturulan bu listenin yanına battaniye ve sıcak içecekler öneriyoruz.

4- Fall Alternative

Popüler müzik pek bana göre değil diyenlerdensen, şimdilik içerisinde 302 şarkının bulunduğu Fall Alternative dinleme listesi, sonbahar aylarında ruhunu doyurmak için tam ihtiyacın olan şey olabilir. Fleet Foxes, José Gonzales, Bon Iver ve Florence + The Machine gibi şarkıcı ve grupların en sevilen şarkılarını içeren Fall Alternative listesini dinlemek için tıkla.

5- Autumn Study Sessions LoFi

Bir şeyler okurken, ders çalışırken ya da bir iş üzerinde çalışırken en çok tercih edilen müzik türlerinden bir diğeri ise şüphesiz Lo-Fi. Sonbaharın hafif serin havasında maksimum konsantrasyonu yakalayabileceğini düşündüğümüz Autumn Study Sessions LoFi listesi, daha çok sözsüz müzikleri içerisinde barındırıyor. Bu harika “arkada çalsın” listesini dinlemek için tıkla.

6- Autumn in the 90s

Listemizdeki son madde de 90’lar rock klasiklerinden bir türlü vazgeçemeyenler için. The Cranberries, Pearl Jam, Nirvana, Wild Strawberries gibi grupların pek de hareketli olmayan şarkılarının listelendiği Autumn in the 90s, 16 saatlik hüzünlü bir zaman yolculuğuna çıkmak isteyenler için en iyi seçeneklerden birisi. Listeyi dinlemek için tıkla.

Papara Cashback ile Spotify’ı limitsiz ve reklamsız dinle

Spotify Premium kullanıcısı değilsen ve müzik dinlemeyi seviyorsan büyük ihtimalle Spotify’ın limitlerine takılmışsındır. Araya girip müzik keyfini bölen reklamlardan bahsetmemize herhalde gerek bile yoktur. Spotify abonelik ücreti bütçeni aşıyorsa sana harika bir haberimiz var. Saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup Papara Cashback ile Spotify üyelik harcamanda anında 10 TL kazanabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Cashback