Papara Cashback ile Sonbaharın Tadını Çıkarabileceğin 6 Spotify Listesi

Papara

İçindekiler

Biliyorsun ki sonbahar, müzik dinlemenin eşsiz huzur verdiği anların başında gelir. Çünkü, mevsimsel değişimler ruh halini etkiler. Böyle zamanlarda kendine yönelip müzik dinlemek istersin. Şanslısın ki moduna göre dilediğin parçaya erişebileceğin, devasa arşivi olan Spotify var. Her ay belirli tutar ödediğin abonelik ücretiyle birlikte istediğin parçayı dinler, moduna özel şarkı listesi de oluşturabilirsin. Ödediğin ücret için ise endişelenmene hiç gerek yok. Çünkü, Papara Cashback ile üyelik ücretinin yarısı hesabına anında geçer. Yani, Paparalılar hem keyifli zaman geçirir hem de harcadıkça kazanır. Eğer, Papara’nın Cashback hakkında bilgin yoksa veya daha fazla yararlanabileceğin fırsatlardan haberdar değilsen buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin.

Bu yazımız da ise, sonbahar ayları gelmişken Spotify’da dinleyip, yüzde yüz verim alabileceğin harika müzik listeleri önereceğiz. Kahven ve battaniyen hazırsa başlayalım :)

1- Autumn Vibes 2020

Yabancı popüler müziğe meraklıysan, Spotify’daki Autumn Vibes 2020 listesi tam sana göre. İçerisinde The Weeknd, Sia, Sam Smith ve Adele gibi isimlerin bulutlu havalarda en iyi giden şarkılarını bulabileceğin Autumn Vibes’ı dinlemek için tıkla.

2- Autumn Classical

Eğitim ya da iş hayatımıza evden devam edeceğimizin kesin gibi göründüğü Sonbahar aylarında, arka planda zihnini dinlendirmek için dinleyebileceğin en iyi seçeneklerden birisi klasik müzik. Spotfiy’daki Autumn Classical çalma listesi de 5 saat 16 dakikalık süresiyle bir iş gününü atlatacak motivasyonu sana vermeye yetecektir. Autumn Classical listesini dinlemek için tıkla.

3- Sonbahar Şarkıları

MüzikPlay’in hazırladığı Türkçe şarkılardan oluşan “Sonbahar Şarkıları” dinleme listesi, sonbaharı düşününce otomatik olarak hüzünlenenler için harika şarkılar barındırıyor. İçerisinde Teoman, MFÖ, Göksel ve Nükhet Duru gibi şarkıcıların melankolik şarkılarını bulabileceğin Sonbahar Şarkıları listesini dinlemek için tıkla.

4- Fall Alternative

Popüler müzik pek bana göre değil diyenlerdensen, şimdilik içerisinde 302 şarkının bulunduğu Fall Alternative dinleme listesi, sonbahar aylarında ruhunu doyurmak için tam ihtiyacın olan şey olabilir. Fleet Foxes, José Gonzales, Bon Iver ve Florence + The Machine gibi şarkıcı ve grupların en sevilen şarkılarını içeren Fall Alternative listesini dinlemek için tıkla.

5- Autumn Study Sessions LoFi

Bir şeyler okurken, ders çalışırken ya da bir iş üzerinde çalışırken en çok tercih edilen müzik türlerinden bir diğeri ise şüphesiz Lo-Fi. Sonbaharın hafif serin havasında maksimum konsantrasyonu yakalayabileceğini düşündüğümüz Autumn Study Sessions LoFi listesi, daha çok sözsüz müzikleri içerisinde barındırıyor. Bu harika “arkada çalsın” listesini dinlemek için tıkla.

6- Autumn in the 90s

Listemizdeki son madde de 90’lar rock klasiklerinden bir türlü vazgeçemeyenler için. The Cranberries, Pearl Jam, Nirvana, Wild Strawberries gibi grupların pek de hareketli olmayan şarkılarının listelendiği Autumn in the 90s, 16 saatlik hüzünlü bir zaman yolculuğuna çıkmak isteyenler için en iyi seçeneklerden birisi. Listeyi dinlemek için tıkla.

Papara Cashback ile Spotify’ı limitsiz ve reklamsız dinle!

Spotify Premium kullanıcısı değilsen ve müzik dinlemeyi seviyorsan büyük ihtimalle Spotify’ın aylık 10 saatlik müzik dinleme limitine takılmışsındır. Araya girip müzik keyfini bölen reklamlardan bahsetmemize herhalde gerek bile yoktur. Spotify abonelik ücreti bütçeni aşıyorsa sana harika bir haberimiz var. Saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup Papara Cashback Programı ile Spotify abonelik ücretine yarı fiyatına indirebilirsin. Hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak için tıkla.

Papara Cashback