Papara Cashback ile gelal harcamalarından anında %50 nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Papara Cashback ile kazandıran markalar arasına gelal da katıldı. Kargo hizmetlerine yeni nesil çözümler getiren gelal uygulaması artık Papara’yla çok daha kazançlı. Papara Card’ından yapacağın tüm gelal harcamalarından %50 oranında anında nakit kazanabilirsin.

Artan kargo ihtiyaçlarından Cashback’le tasarruf sağla

Özellikle birçok işi evden çıkmadan halletmeye çalıştığımız pandemi sürecinde Papara olarak zamandan, mekândan ve tabii ki bütçenden tasarruf etmeni sağlayarak hayatını kolaylaştırmanın peşindeyiz. Bu yüzden aynı amacı güden markalarla bir araya geliyor, senin için yeni hizmetler geliştiriyoruz.

Günümüzde kargo göndermeyen ya da almayan var mı? İnternet alışverişlerinde, kişisel gönderilerimizde, bazen nakliye amaçlı ve bazen de kurye ihtiyacımız dolayısıyla kargo hizmetlerini sıkça kullanıyoruz. Kuşkusuz pandemi sürecinde kargo ihtiyacı eskisine oranla oldukça arttı.

Bu kadar sık kullanılan bir hizmeti senin için nasıl daha tasarruflu hale getirebiliriz diye düşündük. Nihayetinde Cashback’le kazandıran markalar arasına gelal’ı da ekledik. Şimdi Papara’yla yaptığın tüm gelal harcamalarının %50’sini anında nakit olarak kazanabilir, kargolarını en ekonomik şekilde gönderebilir ya da alabilirsin.

Papara Black Card, Papara Lite Card ya da Sanal Kart sahibi olman fark etmez; Papara Card’ın ile Cashback’te anlaşmalı olduğumuz markalarda yapacağın harcamalardan her ay sabit oranlarda nakit kazanırsın.

Tüm finansal işlemler için sadece Papara Card yeter!

Banka ve kredi kartlarına mecbur olduğunu düşünüyorsan henüz Papara’yla tanışmamışsın demektir. Çünkü Paparalılar dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar tüm finansal işlemleri için Papara Card’ın yeterli olduğunu bilirler. Diğer tüm ödeme araçlarıyla yapabileceğin her şeye ve çok daha fazlasına Papara Card’la sahip olabilirsin.

Papara Card’ın diğer kartlardan farkı ne dersen; Papara Card ön ödemeli bir alışveriş kartıdır, yani limitleri sen belirlersin. Sahip olduğun bakiyeyi harcayacağın için borçlanmazsın, kontrolü elinde tutarsın. Yüklü kart ekstreleriyle karşılaşmaz, kontrolden çıkmış harcamalarla boğuşmazsın. Her türlü havale işlemini 7/24 anında, beklemeden ve ücretsiz olarak yaparsın. Papara’yla faturalarını kolayca öder, ödediğin faturaları da işlem geçmişi ve detaylı grafiklerle kolayca takip edersin. Papara Card’ını ister internette istersen fiziki olarak yaptığın harcamalarda kullanırsın.

Papara’da hesap açmak gibi Papara Card sahibi olmak da hangi kartı istediğin fark etmeksizin ücretsizdir. Üstelik Papara’da kart ücreti, aidatı, hesap işletim ücreti gibi kesintiler de yok. Kısaca, Papara Card ekonomik, pratik, hızlı ve güvenli çözümlerle işlerini kolaylaştırır.

Papara’da tüm finansal ihtiyaçların için kazançlı çözümler bulacağına eminiz. O yüzden bir an önce www.papara.com adresinden sitemizi ziyaret ederek, Papara’nın özgürleştiren dünyasını keşfetmeye başlayabilirsin.

Harcadıkça nakit kazandıran Cashback

Anlaşmalı olduğumuz markalardan yapacağın Papara Card’lı harcamalardan her ay sabit oranlarda Cashback, yani nakit kazanabilirsin. Bu bazen tüm bir markayı bazen de belirli bir kategoriyi kapsar. Şimdi gelal’ın da dahil olduğu ve her ay güncellenen markaları, kategorileri, bunlardan kazanabileceğin Cashback oranlarını mobil uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden Cashback menüsünden takip edebilirsin.

Harcamalarından kazandığın Cashback’leri hesabında biriktirebilir, hemen harcayabilir veya Papara Card’ınla istediğin bir ATM’den nakit olarak çekebilirsin. İşte bu kadar kolay.

💡
Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir. Güncel Cashback markalarına Cashback sayfasından ulaşabilirsin. 
CashbackPapara