Papara Card’ların yeni arkadaşıyla tanış: Hayalet Sanal Kart

Papara

İçindekiler

Gün geçmiyor ki Papara’nın sunduğu sürprizler, eşsiz ürünler ve hizmetler bitsin. Muhteşem bir finans deneyimi yaşamanı sağlayan Papara, harcamalarını hızlı, güvenli ve ekonomik yapabilmen için yenilikler sunmaya devam ediyor. Şimdi ise yeni bir haberimiz var! Seni daha önce hiçbir yerde duymadığın havalı ve esrarengiz bir kart ile tanıştıracağız. Hayalet Sanal Kart 👻

Bir kere kullan, ardına bakma!

Papara Card’lar arasında seçim yapmanın zor olduğunu tahmin ediyoruz. Bu yüzden seni sınırlamıyor, dilediğin Papara Card’a sahip olmanı istiyoruz. Mağaza harcamaların için 5 farklı renk seçeneğine sahip Papara Card'ı, internet harcamalarında ise hızlı ve güvenli ödemelerin için Papara Sanal Kart’ı sunuyoruz.

Papara Sanal Kart internet harcamalarını güvenle yapabilmen için tasarlandı. Emin olmadığın bir internet sitesinden harcama yaparken Papara Sanal Kart’ı kullanarak risklerden kurtulur, alışverişini güvenle yapabilirsin. Bu tür harcamaların için ideal bir ödeme yöntemi olan Sanal Kart ayrıca fiziki bir kredi ya da banka kartı taşımanı da gerektirmez. Tüm Papara Card’larda olduğu gibi limitini senin belirlediğin Sanal Kart’a yeni bir seçenek daha getirerek Hayalet Sanal Kart’ı çıkardık.

İnternet sitelerinde kart bilgilerini kaydetmek istemiyorsan Hayalet Sanal Kart tam sana göre. Çünkü bu kartlar sadece bir kere kullanılıp, sonradan kapanıyor. Güvenli bir şekilde harcama yapmanın yanı sıra kart bilgilerinin kayıt olması gibi riskler yüzünden de endişelenmene asla gerek kalmıyor. Bu eğlenceli ve esrarengiz Hayalet Sanal Kart’a sahip olmak ise oldukça basit.

Hayalet Sanal Kart nasıl oluşturulur?

Güvenli olmadığını düşündüğün veya tek seferlik ödeme yapmak istediğin internet sitesi varsa Hayalet Sanal Kart aradığın tüm çözümleri sana getiriyor. Sadece tek bir sefer kullanabileceğin Hayalet Sanal Kart, diğer Papara Card’lar gibi Cashback ile anında nakit de kazandırıyor. İlk harcamandan sonra, herhangi bir şey yapmana gerek kalmadan kendi kendine kapanıyor.

Hayalet Sanal Kart’ını ister papara.com adresinden, istersen de Papara uygulamasından hesabına girerek anında oluşturabilirsin. Papara Card menüsünden Yeni Kart ekle butonuna dokunarak Hayalet Sanal Kart seçeneğini görebilirsin. Bu serüvene dahil olmak için Hayalet Kart Oluştur butonuna dokunman yeterli. Daha sonra, dilediğin gibi tek seferlik kullanımını gerçekleştirebilirsin.

Papara'nın ayrıcalıklı dünyasına katıl

Henüz Papara hesabın yok mu? Hiçbir ücret ödemeden ışık hızında Papara hesabını oluştur, dilediğin Papara Card’a ücretsiz sahip ol ve hayal bile edemeyeceğin finansal bir deneyim yaşa!

Papara