Papara Card’ınla yapabileceklerini senin için sıraladık!

Papara

İçindekiler

Sevgili Paparalı! Saniyeler içinde ücretsiz oluşturduğun Papara hesabınla anında 7/24 tüm para transferlerini gerçekleştirebildiğini, faturalarını ödeyebildiğini ve işlemlerinde borçlanmamanın yanı sıra bütçeni de yönetebildiğini zaten biliyorsun.

Şimdi ise dünyanın her yerinde kullanabileceğin Papara Card’ınla neler yapabileceğini tekrardan seninle paylaşmak istedik. İşte Papara Card’ınla yapabileceklerin!

Papara Card’ının yönetimi sende!

Asla borçlanma derdi yaşatmayan ve hesabındaki bakiyeye göre harcamanı sağlayan Papara Card’ının yönetimi tamamen sendedir. Papara’nın sana sunduğu kart seçenekleri ise şöyledir:

Tüm Papara Card’larını yönetmek tamamen senin elindedir. İster tek tuşla Papara Card’ını internet alışverişine açıp/kapayabilir, istersen de harcama limiti belirleyebilirsin. Ayrıca dilediğin an Papara Card şifreni de kolayca değiştirebilirsin. Bütün bu işlemleri ise sadece birkaç adımda yaparsın. Gördüğün gibi kart yönetimin Papara'yla tahmin edemeyeceğin kadar hızlı ve basittir.

Harcama grafiklerin gölgen gibi takipte 🕵️‍♀️

Papara Card’lar bir tek borçlandırmamakla kalmıyor, sana bütçe yönetimi konusunda da destek oluyor. Yaptığın alışverişlerin takibini bir türlü düzene oturtamıyorsan, henüz Papara’nın ayrıntılı harcama grafikleri özelliğiyle tanışmamışsın demektir.

Harcama takip grafikleriyle Papara Card’ınla yaptığın tüm harcamaları ayrıntılı bir şekilde takip eder, bütçeni bilirsin. Böylece neye, ne kadar harcadım diye düşünmene gerek kalmaz, Papara ile farklı kategorilerdeki tüm harcamalarını detaylı bir şekilde incelersin.

Dileklerine kavuşturan; harcadıkça kazandıran Cashback

O sıkıldığın ve alıştığın kampanya ve koşullara Papara’da yer yok. Papara’da Cashback ile anlaşmalı olunan markalarda alışveriş yapar, ödemelerinde de Papara Card’ını kullanarak anında nakit kazanırsın. Kazandığın bu nakit, Papara hesabına ışık hızında geçer. Artık hayallerindeki gibi harcadıkça kazanır, Cashback ile dileklerine kavuşursun!🧞‍♂️

Küsuratları iyiliğe dönüştür

Yuvarla özelliği sayesinde Papara Card'ınla yapacağın alışverişlerdeki küsuratları bir üst tutara yuvarlayarak farkı seçtiğin sivil toplum kuruluşuna aktarabilirsin.

Papara Card’ın yok mu?

Seni düşünen ve kazandıran bir Papara Card’ın yoksa kolayca sana en uygun Papara Card’ı seçerek kullanmaya başlayabilirsin. Tabii bunun için önce bir Papara hesabının olması gerekir. Saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını aşağıdaki butona dokunarak oluşturabilir ve Papara Card kullanarak kazanmaya hemen başlayabilirsin.


Papara