Papara Card’ınla yapabileceklerini senin için sıraladık!

Papara

İçindekiler

Sevgili Paparalı! Saniyeler içinde ücretsiz oluşturduğun Papara hesabın ile anında 7/24 tüm para transferlerini gerçekleştirebildiğini, faturalarını ödeyebildiğini ve işlemlerinde borçlanmamanın yanı sıra bütçeni de yönetebildiğini zaten biliyorsun.

Şimdi ise dünyanın her yerinde kullanabileceğin Papara Card’ın ile neler yapabileceğini tekrardan seninle paylaşmak istedik. İşte Papara Card’ın ile yapabileceklerin!

Papara Card’ının yönetimi sende!

Asla borçlanma derdi yaşatmayan ve hesabındaki bakiyeye göre harcamanı sağlayan Papara Card’ının yönetimi tamamen sendedir. Papara’nın sana sunduğu üç farklı kart seçeneği ise: Papara Black Card, Papara Lite Card ve anında ücretsiz oluşturup, internet harcamalarında kullanabileceğin Papara Sanal Kart’tır.

Tüm Papara Card’larını yönetmek tamamen senin elindedir. İster tek tuşla Papara Card’ını internet alışverişine açıp/kapayabilir, istersen de harcama limiti belirleyebilirsin. Ayrıca dilediğin an Papara Card şifreni de kolayca değiştirebilirsin. Bütün bu işlemleri ise sadece birkaç adımda yaparsın. Gördüğün gibi kart yönetimin Papara ile tahmin edemeyeceğin kadar hızlı ve basittir.

Harcama grafiklerin gölgen gibi takipte 🕵️‍♀️

Papara Card’lar bir tek borçlandırmamakla kalmıyor, sana bütçe yönetimi konusunda da destek oluyor. Yaptığın alışverişlerin takibini bir türlü düzene oturtamıyorsan, henüz Papara’nın ayrıntılı harcama grafikleri özelliği ile tanışmamışsın demektir.

Şimdiye kadar olmayan bir özellik olan harcama takip grafikleri ile Papara Card’ınla yaptığın tüm harcamaları ayrıntılı bir şekilde takip eder, bütçeni bilirsin. Böylece neye, ne kadar harcadım diye düşünmene gerek kalmaz, Papara ile farklı kategorilerdeki tüm harcamalarını detaylı bir şekilde incelersin.

Dileklerine kavuşturan; harcadıkça kazandıran Cashback

O sıkıldığın ve alıştığın kampanya ve koşullara Papara’da yer yok. Papara’da Cashback ile anlaşmalı olunan markalarda alışveriş yapar, ödemelerinde de Papara Card’ını kullanarak anında nakit kazanırsın. Kazandığın bu nakit, Papara hesabına ışık hızında geçer. Artık hayallerindeki gibi harcadıkça kazanır, Cashback ile dileklerine kavuşursun!🧞‍♂️

Papara Card’ın yok mu?

Seni düşünen ve kazandıran bir Papara Card’ın yoksa kolayca sana en uygun Papara Card’ı seçerek kullanmaya başlayabilirsin. Tabii bunun için önce bir Papara hesabının olması gerekir. Saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabını buradan oluşturabilir ve Papara Card kullanarak kazanmaya hemen başlayabilirsin.

PaparaPapara Cashback