Papara Card’ından yaptığın harcamaları nasıl takip edersin?

Papara

İçindekiler

Alışveriş rutinleri gün geçtikçe değişti. Artık, çoğu harcaman için bir yerden başka bir yere gitmene ya da yanında nakit bulundurmana gerek yok. Çünkü, tüm bu işlemleri kullandığın kartınla kolayca gerçekleştirebiliyorsun. Mesela, kendine alacağın bir kıyafet için mağaza mağaza dolaşıp, zaman kaybetmek yerine online olarak alışverişini tamamlarsın.

Fakat, bu yeni ödeme rutininde beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaman için harcama takibi yapmayı da unutmaman gerekiyor. Sana kolaylık sunan olanakları bilip faydalanırsan sonradan karşına çıkabilecek maddi sıkıntıları yaşamazsın.

Tüm bunları sıkıntısız bir şekilde yapabilmen için Papara sana birçok kolaylık sağlıyor. Hesabındaki parana göre Papara ile harcama yapar, limitlerini de aşmazsın. Tüm ödemelerini tek bir hesaptan takip eder; hangi ay, nereye, nereden ve ne kadar ödeme yaptım diye de düşünmezsin. Ayrıca, Papara Card kullanarak yaptığın alışverişlerde harcamalarını kolaylıkla takip edebilirsin.

Neden Papara Card?

Çünkü, Papara Card tamamen seni düşünerek tasarlanmıştır, seni anlar. Kullandığın Papara Card hesabına anında para yüklemesi yapar, güvenli bir şekilde harcamalarını gerçekleştirirsin. Hesabını aşma gibi bir problem de söz konusu değildir.

Papara Card’ında bulunan grafik ekran özelliğiyle harcamalarını kolaylıkla görebilirsin. Bu grafikleri ve diğer ayrıntıları görmek için uğraşmana veya düşünmene gerek yok. İster uygulaman ister papara.com adresinden anında tüm harcama ve diğer bilgilerine anında ulaşırsın.

Ayrıca, bu harcama grafik ekranı sana kategorilendirme özelliği sunar. Ödemelerin arasında kaybolmadan, harcama kategorilerinden istediğin zaman, istediğin bilgiye ulaşırsın. Kategoriler sayesinde markete, gıdaya, giyime ya da hobilerine ne kadar harcadığını görür, hesabını bilirsin.

Harcamalar arasında daha fazla kaybolmayıp, hesabını bilmek için hemen sana uygun olan Papara Card’lardan birini seçmelisin.

Sana uygun Papara Card’ın hangisi?

Papara’da sana uygun ücretsiz kart seçenekleri vardır. Bu kartlar ile dilediğin gibi harcama yaparsın. Anında Sanal Kart oluşturup, internette harcar, Papara Card'lardan birini kullanarak da temassız ödeme ve diğer birçok özellikten faydanalanabilirsin.  

Peki, senin ihtiyacın hangi Papara Card?

Papara Card: Black, Gray, Rose, Almond ve Teal olmak üzere 5 renk seçeneğiyle sunulan ücretsiz Papara Card'larla temassız ödeme yapabilir, ATM’lerden para çekip/yatırabilirsin. Akbank ATM'lerinden yapacağın işlemlerde ise ücret ödemezsin. Ayrıca Cashback Programı ile harcadıkça anında nakit kazanabilirsin. Aylık kart ücreti ya da kart aidatı ödemezsin.

Metal Card: Papara'nın prestijli kartı Metal Card, yurt dışında, paslanmaz çelikten, sana özel olarak üretilir. Papara Card'ın tüm özelliklerini taşır. Sınırlı sayıda üretilen bir karttır. Eğer stoklarda varsa, tek seferlik kart ücreti ödeyerek prestijli Metal Card sahibi olabilirsin.

Batman Card: DC evrenine hayransan, Batman Card bu hayranlığını somutlaştırma fırsatı verir. Özel tasarımlı ve sınırlı sayıda üretilen Batman Card'a, tek seferlik kart ücretini ödeyerek sahip olabilirsin.

Papara Sanal Kart: Dünyanın her yerinde geçerli, her ay ücretsiz bir Sanal Kart hakkı ve Cashback ile nakit kazanırsın. Sanal Kart'ını internet alışverişlerinde güvenle kullanırsın.

Hayalet Kart: Güvenmediğin internet sitelerinde alışveriş yaparken kullanabileceğin Hayalet Kart, bir sanal karttır. Tek seferlik kullanabilirsin ve Papara'da ücretsiz oluşturabilirsin.

Hediye Kartı: Sevdiklerine ne hediye alacağına karar veremedin mi? Onlarca markadan kolayca üretebileceğin, bir yıl geçerli Hediye Kartı, sana hediye almanın en kolay yolunu sunar. Sen tutarı belirler, Paparalı olsun ya da olmasın sevdiğin kişiye Hediye Kartı'nı armağan edersin; hediye sahipleri, alışverişlerini kendileri yapar.

Hemen sana uygun olan Papara Card’ını seçerek ve hesabını bilerek harcama yapmanın keyfini çıkarabilirsin. Ayrıca, Cashback'te anlaşmalı olunan markalardan yaptığın Papara Card'lı harcamalarda anında nakit kazanabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.


Papara