Papara Card nereden alınır? Birkaç adımda Papara Card başvurusu

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Bildiğin gibi Papara Card kullandığın diğer kartlara benzemez; seni borçlandırmaz, tam tersi harcadıkça kazandırır. Bir Papara Card için aylık kart aidatı veya kullanım bedeli ödemezsin. Dünyanın her yerinde, internette ve ATM’lerde kullanabilir, yaptığın harcamaları da ayrıntılı grafiklerde kolayca takip edersin. Kısaca Papara Card’lar hem bütçe dostudur hem de kullanımı oldukça keyifli ve avantajlıdır.

Peki, Papara Card’lar neler ve Papara Card nereden alınır, biliyor musun? Cevabın hayır ise bu yazımızda hangi Papara Card’ı nereden alacağını ve Papara Card başvurusunun nasıl yapılacağını öğrenebilirsin.İşte 8 farklı ve birbirinden çekici özelliklere sahip Papara Card’lar ve hangi Papara Card nereden alınır, Papara Card’a nasıl başvurulur sorularının cevapları.

Papara Batman Card ve nereden alınır?

Papara Batman Card, kara şövalyenin ve arka planda anti-kahraman joker olmak üzere birtakım Batman karakterlerinin resmedildiği bir kart. Tüm ATM’lerde ve her yerde kullanabileceğin bu kartın görünümüne bayılacaksın. Seni demode olmaktan alıkoyacak ve havana hava katacak bu kart ile Cashback ile harcadıkça nakit de kazanırsın. Kartın aidat gerektirmemesi ve temassız ödeme özelliği taşıması da cabası.

Papara Batman Card’a sahip olmak istersen Papara hesabın üzerinden kolayca başvura yapabilirsin. Papara Batman Card’ın ücreti 75 TL’dir. Başvuruda bulunduğun bu kartın adresine teslim edilir, daha sonra aşağıdaki adımları takip ederek kartını hesabında birkaç saniye içerisinde tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsin.

Papara Card > Yeni Kart > Batman Card Tanımla

Papara Batman Card hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz at.

İlgili içerik: Papara Batman Card

Sanal Kart nedir ve nasıl oluşturulur?

Papara’da sadece fiziki kartlar değil, sanal kartlar da vardır. Saniyeler içinde oluşturabileceğin Sanal Kart, Papara hesabındaki paranı internet alışverişlerinde kullanmana olanak tanır. Sanal Kart oluşturmak için şu adımları sırasıyla takip etmen gerek:

Papara Card > Yeni Kart > Sanal Kart Oluştur

Tüm işlem bu kadar. Sanal Kart ile ilgili daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Sanal Kart

Hayalet Sanal Kart nedir ve nasıl oluşturulur?

Hayalet Sanal Kart, ilk harcamanın ardından otomatik olarak devre dışı kalan bir sanal kart. Hayalet Sanal Kart sayesinde güvenliğinden şüphelendiğin internet platformlarında gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmem mümkün olur. Çünkü Hayalet Sanal Kart, ilk harcamadan sonra senin hiçbir aksiyon alaman gerek olmadan otomatik olarak yok olur. Hayalet Sanal Kart’ı aşağıdaki adımları izleyerek kolayca oluşturabilirsin:

Papara Card > Yeni Kart > Hayalet Sanal Kart Oluştur

Hayalet Kart hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Hayalet Sanal Kart

Hediye Kartı nedir ve nasıl oluşturulur?

1 yıl kullanım ömrü olan Hediye Kartı, yüzlercesi arasından seçtiğin bir markada, Papara kullanıcısı olan veya olmayan bir tanıdığına hediye edebilirsin. Anında veya ileri bir tarih için gönderebileceğin Hediye Kartı’nın alıcısı, kart sayesinde belirlenmiş markadan alışveriş yapabilir. Hediye Kartı hediye göndermenin en hızlı, kolay ve ayrıca orijinal halidir.

Hediye Kartını aşağıdaki adımları izleyerek sevdiklerine iletebilirsin:

💡
Papara Card > Yeni Kart > Hediye Kartı Gönder

Hediye Kartı hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Hediye Kartı

Papara Lite Card nedir ve nereden alınır?

Papara Lite Card, Papara’nın fiziki kartlarından biridir. Ödemelerde sağladığı kolaylıkların yanı sıra tasarımıyla da öne çıkar. Pastel tonlarda yeşil, pembe, sarı ve gri 4 farklı renk seçeneğine sahip olan bu kart türü kullanım özgürlüğü sağlar.

Papara Lite Card’a sahip olmak istersen, anlaşmalı satış noktalarından kolayca alabilirsin. Papara Lite Card’ı alırken 5 TL ücret ödersin. Ama endişelenme. Papara Lite Card’ı hesabında aktive ettiğinde ödediğin 5 TL hesabına anında yansır, böylelikle para ödememiş olursun.

Papara Lite Card’a aşağıdaki anlaşmalı satış noktalarından alabilirsin:

 • CarrefourSA
 • D&R
 • Hepsiburada
 • Teknosa
 • n11.com
 • Kidega
 • İstegelsin
 • Trendyol

Almış olduğun Papara Lite Card’ını kullanmadan önce aktive etmek için şu adımları izlemelisin:

 1. Papara hesabında oturum aç
 2. Papara Card sayfasına gelip Yeni Kart Ekle kısmına tıkla
 3. Lite Card Tanımla butonuna tıkla
 4. Lite Card bilgilerini girdikten sonra Aktive Et butonuna tıkla

İşlem tamam!

Papara Lite Card  hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Lite Card

Papara Black Card nedir ve nereden alınır?

İsme özel hazırlanan Papara Black Card, sözleşmeli hesaplar için verilen ön ödemeli bir kart. Temassız ödeme avantajı taşıyan Papara Black Card’ı kullanırken bir aidat veya ek bedel ödemene gerek yok. Dilediğin ATM’den anında para yatırabileceğin ve çekebileceğin kartın limitini de kendin belirlersin. Kartı dilediğin zaman internet ödemelerine açabilir ve kapatabilirsin. Papara Black Card’ın diğer kartlardan farklı olarak sunduğu hizmet ise daha yüksek limitli işlemlerdir. Çünkü Black Card’a sahip olanlar sözleşmeli hesaba geçmiş olur. Papara Black Card’ı olanların ayrıca Papara hesabından başkasının IBAN’ına da 7/24 ücretsiz para gönderme olanağı vardır.

Papara Black Card’ı çok kolay bir şekilde edinmen mümkün. Black Card talebi için aşağıdaki adımları izlemen yeterli:

 1. Web site veya mobil uygulama üzerinden hesabına giriş yap
 2. Papara Card menüsünü aç
 3. Yeni Kart Ekle seçeneğine dokun
 4. Black Card İste seçeneğine dokun ve talebini gerçekleştir.

İşte bu kadar basit. Başvurunun ardından Papara Black Card, AGT kargo ile 10 iş günü içinde adresine teslim edilir. Kartını tanımladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsin.

Ek ücretlere ve sınırlara takılmadan, dünyanın her yerinde özgürce kullanabileceğin Papara Black Card hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Black Card

Papara Metal Card nedir ve nereden alınır?

Gri tonları, lazer işlemesi, 18 gr ağırlığı ve en önemlisi de metal alaşımından üretilmiş olmasıyla ön plana çıkan Papara Metal Card bir premium göstergesidir.

Türkiye’de bir ilk olan Papara Metal Card, temassız ödeme dahil bir karttaki tüm gerekli özellikleri barındırıyor. Papara Metal Card satış noktalarında bulunmaz. Bunun yerine kart için başvuru yapman gerekir. Metal Card için 1.000 TL olan bir defaya mahsus kart bedeli ödersin. Ardından bu ayrıcalıklı kart adresine teslim edilir.

Metal Card için 0850 340 0340 numarasını arayabilir ve başvuruda bulunabilirsin.

Papara Metal Card hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Metal Card

Papara Edu Card nedir ve nereden alınır?

Bu kart hem öğrencilerin hem de velilerinin hayatını kolaylaştırır. Öğrencilere özel hazırlanan Edu Card, tıpkı diğer Papara Card’larda olduğu gibi Cashback ile harcadıkça nakit de kazandırıyor. Öğrencileri nakit taşıma derdinden kurtaran Edu Card’a sahip olmak da çok kolay. Lite Card’da olduğu gibi Edu Card da anlaşmalı satış noktalarından alınabiliyor. 5 TL karşılığında alınan Edu Card, Papara hesabında aktive edildiğinde ödenilen tutar anında iade ediliyor. Papara Edu Card’ı aşağıdaki satış noktalarından ulaşabilirsin.

 • CarrefourSA
 • D&R
 • Hepsiburada
 • Teknosa
 • n11.com
 • Kidega
 • İstegelsin
 • Trendyol

Papara Edu Card hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

İlgili içerik: Papara Edu Card

Papara Card seçenekleriyle finansal özgürlüğü deneyimle

Dünyanın her yerinde ve internette kullanabileceğin Papara Card’lar, bankacılık konusundaki ihtiyaç ve beklentilerin düşünülerek yapılandırıldılar. Papara Card’ın senin için geliştirdiği teknolojik özellikleri ise şunlardır;

 • Abonelikler özelliği: Platform üyeliklerini tek bir yerden takip edip yönetmeni sağlar.
 • Aylık özet ekranı: Bir ay içerisinde yaptığın tüm harcamaları kolayca görüntülersin.
 • Ayrıntılı grafikler: Nerede, ne kadar harcama yaptığını grafiklerde kategori bazlı inceleyebilirsin.
 • Bölüştür özelliği: Papara Card ile yaptığın ödemeleri yakınlarınla saniyeler içinde hesaplaşırsın.
 • Cashback: Anlaşmalı Cashback markalarında yaptığın Papara Card’lı harcamalarda anında nakit kazanarak bütçene destek olursun.
 • ATM’lerden para çekme/yatırma: Papara Card’lar ile ATM’lerde para yatırma/çekme işlemlerini kolayca gerçekleştirirsin. Hangi Papara Card’la ATM’lerden para yatırıp/çekebileceğini buradan öğrenebilirsin.
💡
Akbank ATM’lerinde para yatırma ve çekme işlemlerinin ücretsiz olduğunu hatırlatırız.

Kullanım kolaylığı, bütçe yönetimi ve özgürlüğü sunan 8 çeşit Papara Card’dan dilediğine hemen sahip olabilirsin. Papara Card için öncelikle Papara hesabının olması gerektiğini de unutma.

Daha hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için hala geç değil, aşağıdaki butona tıklayarak bu ayrıcalıklı dünyaya adım atabilirsin. Papara hesabını ücretsiz oluşturmak için tıkla.

Papara