Papara Card nedir? Papara Card nereden alınır?

Papara

İçindekiler

Papara Card nedir, Papara’da kaç çeşit kart vardır, Papara Card’a nasıl sahip olursun gibi merak ettiğin soruların yanıtlarını bu yazımızda seninle paylaşıyoruz. Dünyanın her yerinde geçerli, harcadıkça anında nakit kazandıran Papara Card hakkında bilmen gereken her şey ve Papara Card nereden alınır, sorusunun yanıtı burada.

Papara Card (Black Card, Lite Card, Batman Card, Metal Card, Sanal Kart, Hediye Kartı ve Hayalet Kart) nereden alınır?

Papara Card’ları tek tek tanıtmadan önce Papara Card’ı nereden satın alabilirsin, bilgi verelim. Papara Lite Card’ı anlaşmalı satış noktalarından, diğer kartları ise Papara uygulaman alabilirsin. Papara Lite Card satın alabileceğin satış noktaları;

 • CarrefourSA
 • Trendyol
 • D&R
 • hepsiburada
 • Teknosa
 • n11.com
 • kidega
 • istegelsin

Papara’nın diğer kartlarını (Black Card ve Batman Card’ı Papara hesabın üzerinden talep edebilirsin. Kartın adresine teslim edilir. Papara Metal Card’ı da yine Papara hesabın üzerinden talep edebilirsin. Metal Card stoğumuz kısa bir süre sonra yenilecektir. Stok yenilendiğinde bilgi almak istersen ‘Gelince Haber Ver’ butonuna dokunabilirsin.

Papara Sanal Kart, Papara Hayalet Sanal Kart ve Hediye Kartı’na sahip olmak istersen Papara uygulaman üzerinden sanal kartını kolayca oluşturabilirsin.

Papara Card nasıl alınır?

Papara Card nasıl alınır sorusunun cevabı oldukça basit. Ancak Papara Card’a sahip olmak için öncelikle Papara hesabının olması gerekir. Papara hesabını papara.com adresinden veya Papara uygulamasını indirerek saniyeler için ücretsiz olarak oluşturabilirsin. Papara hesabını oluşturduktan sonra dilediğin Papara Card’ı kolayca alabilirsin. İşte adım adım Papara Card nasıl alınır sorusunun cevabı…

 • Papara Black Card nereden alınır? Papara Black Card’ı, Papara hesabın üzerinden talep edebilirsin, kartın ücretsiz olarak adresine gönderilir. Kartını teslim aldıktan sonra Papara hesabında aktive ederek anında kullanmaya başlayabilirsin.
 • Papara Lite Card nereden alınır? Yukarıda bahsettiğimiz gibi Papara Lite Card’ı anlaşmalı satış noktalarından satın alabilirsin.
 • Papara Batman Card nereden alınır? Tıpkı Black Card gibi Batman Card’ın da adresine teslim edilir. Papara Batman Card’a tek seferlik 75 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsin.
 • Metal Card nereden alınır? Metal Card için stoğumuz kısa bir süre sonra yenilecektir. Stok yenilendiğinde bilgi almak istersen ‘Gelince Haber Ver’ butonuna dokunabilirsin.
 • Papara Hediye Kartı nasıl oluşturulur? Hediye kartını saniyeler içinde oluşturup, markayı ve tutarı belirleyelim dilediğin kişiye armağan edebilirsin.
 • Papara Hayalet Kart nasıl alınır? Tek kullanımlık Hayalet Kart’ını Papara hesabın üzerinden anında oluşturabilirsin.
 • Papara Sanal Kart nereden alınır? Sanal Kart’ını yine Papara hesabın üzerinden saniyeler içinde oluşturup online harcamalarında kullanabilirsin.  
Papara Card > Yeni Kart > Black Card İste
Papara Card > Yeni Kart > Batman Card Satın Al
Papara Card > Yeni Kart > Metal Card > Gelince Haber Ver
Papara Card > Yeni Kart > Hediye Kartı Gönder > Marka Seç > Alıcı Seç > Tutarı Belirle > İşlemi Tamamla
Papara Card > Yeni Kart > Hayalet Sanal Kart Oluştur
Papara Card > Yeni Kart > Sanal Kart Oluştur

Papara Black Card nedir?

Papara Black Card, ismine özel hazırlanan bir ön ödemeli karttır. Papara Black Card’ı kullanmaya başladığında daha yüksek limitlerin ve işlemlerin geçerli olduğu sözleşmeli hesaba geçmiş olursun. Temassız ödeme yöntemi olan Papara Black Card için herhangi bir aidat ya da masraf ödemezsin. Limitlerini kendin belirler, internet harcamalarına açıp/kapatabilir ve tüm ATM’lerden kolayca para yatırıp çekebilirsin.

Dünyanın her yerinde kullanabileceğin ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanabileceğin Papara Black Card hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru talebinde bulunmak istersen detaylara ilgili içerik üzerinden ulaşabilirsin.

💡
İlgili içerik: Papara Black Card

Papara Lite Card nedir?

Sırada birbirinden güzel renk seçeneğine sahip Papara Lite Card var.  Anlaşmalı satış noktalarından kolayca alıp anında kullanmaya başlayabileceğin Papara Lite Card’ın gri, yeşil, pembe ve sarı olmak üzere 4 farklı rengi vardır. Papara Lite Card’ı satış noktalarından alırken 5 TL ücret ödersin ancak endişelenme! Diğer Papara Card’larda olduğu gibi Papara Lite Card da ücretsizdir. Kartını Papara hesabında aktif ettiğinde ödediğin 5 TL anında hesabına iade edilir. Üstelik kullanım sürecin boyunca kart ücreti, aidat, kullanım ücreti adı altında senden hiçbir ücret talep edilmez.

Tüm Papara Card’lar gibi Papara Lite Card’ı da dünyanın her yerinde zahmetsizce kullanabilirsin. Papara Lite Card’ına dilediğin ATM’den para yatırabilir, internet harcamalarına açıp kapatabilir, alışverişlerde temassız ödeme özelliğinden yararlanabilir ve Cashback ile harcadıkça nakit de kazanabilirsin. Papara Lite Card ile ilgili detaylı bilgiye ilgili içerik üzerinden ulaşabilirsin.

💡
İlgili içerik: Papara Lite Card

Papara Sanal Kart

Şimdi sırada internet alışverişleri için ideal çözümlerden biri olan Papara Sanal Kart var. Papara Sanal Kart'ını saniyeler içinde oluşturarak online harcamalarında dilediğin gibi kullanabilirsin. Her ay 10 adet Sanal Kart oluşturma hakkın vardır ve ilki ücretsizdir. Sahip olduğun Papara Sanal Kart’ları dilediğin gibi isimlendirebilir ve istediğin zaman kullanıma açıp kapatabilirsin. Bir Sanal Kart’ını kapatıp yeniden açtığında ise bilgilerin değişmez. Papara Sanal Kart’ın limitini sen belirler, ve Cashback ile harcamalarından nakit kazanabilirsin. Sanal Kart hakkında daha fazla bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

💡
İlgili içerik: Papara Sanal Kart

Hayalet Sanal Kart

Hayalet Kart, güvenliğinden emin olmadığın internet sitelerinde sadece tek seferlik kullanabileceğin bir sanal karttır. Hayalet Kart, tek kullanımdan sonra otomatik olarak yok olur, böylece kart bilgilerinin kaydedilmesi gibi endişelerin olmaz. Hayalet Kart’a sahip olmak da çok basittir. Kartını saniyeler içinde ücretsiz oluşturup anında kullanabilirsin, harcaman gerçekleştikten sonra ise hiçbir aksiyon almana gerek olmaz, kartın kendiliğinden kapanır. Hayalet Sanal Kart hakkında detaylı bilgi için ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

💡
İlgili içerik: Papara Hayalet Sanal Kart

Hediye Kartı

Hediye Kartı, sevdiklerine armağan göndermenin en dijital ve kolay yolu. İster Paparalı olsun ister olmasın, dilediğin kişiye anında Hediye Kartı gönderebilirsin. Hediye Kartı göndermek için marka veya kategoriyi seçip limiti belirlemek yeterli, başka hiçbir işlem yapmana gerek olmaz. Seni hediye alma derdinden kurtaran Hediye Kartı’nın kullanım süresi ise 1 yıldır ve kartta ne kadar bakiye varsa ona göre harcama yapılır. Hediye Kartı hakkında detaylı bilgiye ilgili içeriğimizden ulaşabilirsin.

💡
İlgili içerik: Papara Hediye Kartı

Metal Card

Papara Metal Card, Türkiye’nin ilk metal kartıdır ve prestij göstergesidir. 18 gram paslanmaz çelikten üretilen Metal Card yurt dışında üretilmektedir. Alışılagelmiş kartlardan farklı bir tarza sahip olan Papara Metal Card hakkında detaylı bilgi almak istersen ilgili içeriğimize göz atabilirsin.

💡
İlgili içerik: Papara Metal Card 

Papara Card'lar Cashback ile daha kazançlı

Cashback, Papara’nın tüm kullanıcılarına sunduğu bir sadakat programıdır. Papara Card ile Cashback markalarında yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit kazanır, bütçene destek olursun. Kazandığın tutar, Papara hesabına anında nakit olarak yansır. Hangi Papara Card’a sahip olduğun fark etmeksizin, onaylı ve sözleşmeli Papara hesabınla Cashback'ten faydalanabilirsin. Kazandığın nakiti ister anında harcayabilir, istersen de ay sonunda toplu alabilirsin. Bütçe dostu Cashback’i keşfetmek ve hangi markaların olduğunu öğrenmek istersen ilgili içeriğimiz aşağıda.

💡
İlgili içerik: Papara Cashback

Aramıza katıl

Papara’da hesap açmak da, Papara Card’a sahip olmak da çok kolay. Şimdi sen de saniyeler içinde Papara hesabını ücretsiz oluşturarak aramıza katılabilirsin. Daha hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için şimdi aşağıdaki butona tıkla, aramıza katıl.

Papara