Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Card nedir? Papara Card Nereden alınır?

Papara Card nedir? Papara Card Nereden alınır?

. Okuma süresi: 4 dk

Papara Card, 11 milyonu aşkın Paparalının finansal işlemleri için dünyanın her yerinde ve internette özgürce kullanabilecekleri bir karttır. Yönetimi oldukça pratik olan Papara Card’lar asla borçlandırmaz, aksine harcadıkça kazandırır. Hâlâ kullanmaya başlamadıysan ya da bir Papara Card’a nasıl sahip olacağını henüz bilmiyorsan, merak ettiğin tüm detayları aşağıda senin için paylaşıyoruz.

Papara Card, Papara hesabındaki paranın internet ya da fiziksel harcamalarda ayrıca ATM’ler dahil birçok yerde kullanabileceğin ön ödemeli karttır. Papara Card’lar, kredi kartının aksine borçlanmadan harcama yapmanı ve limitleri senin belirlemeni sağlar. Kısaca kontrollü ve gerçekçi bir para yönetimi sunar.

Papara’da kullanım alanı ve ihtiyacına yönelik Papara Lite Card, Papara Black Card, Papara Sanal Kart, Hayalet Sanal Kart, Hediye Kartı ve şimdilik kapalı beta durumunda olan Papara Metal Card olmak üzere altı çeşit Papara Card vardır.

Papara Black Card nedir?

Papara Black Card, ismine özel hazırlanan bir ön ödemeli karttır. Sahip olduğun Papara hesabını kullanarak Papara uygulaması ya da papara.com üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin. Papara Black Card’ı kullanmaya başladığında daha yüksek limitlerin ve işlemlerin geçerli olduğu Sözleşmeli hesaba geçmiş olursun. Temassız ödeme yöntemi olan Papara Black Card için herhangi bir aidat ya da masraf ödemezsin. Limitlerini kendin belirler, internet harcamalarına açıp/kapatabilir ve tüm ATM’lerden kolayca para yatırıp/çekebilirsin.

Dünyanın her yerinde kullanabileceğin ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanabileceğin Papara Black Card hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru talebinde bulunmak istersen tüm detaylara buradan ulaşabilirsin.

Papara Lite Card nedir?

Sırada birbirinden güzel renk seçeneğine sahip Papara Lite Card var. :) Anlaşmalı satış noktalarından kolayca alıp anında kullanmaya başlayabileceğin Papara Lite Card’ın gri, yeşil, pembe ve sarı olmak üzere 4 farklı rengi vardır. Papara Lite Card’ı satış noktalarından alırken 5 TL ücret ödersin ancak endişelenme! Diğer Papara Card’larda olduğu gibi Papara Lite Card da ücretsizdir. Kartını Papara hesabında aktif ettiğinde ödediğin 5 TL anında hesabına iade edilir. Üstelik kullanım sürecin boyunca kart ücreti, aidat, kullanım ücreti adı altında senden hiçbir ücret talep edilmez.

Tüm Papara Card’lar gibi Papara Lite Card’ı da dünyanın her yerinde zahmetsizce kullanabilirsin. Papara Lite Card’ına dilediğin ATM’den para yatırabilir, internet harcamalarına açıp/kapatabilir, alışverişlerde temassız ödeme özelliğinden yararlanabilir ve Cashback ile harcadıkça nakit de kazanabilirsin. Papara Lite Card ile ilgili detaylı bilgiye buradaki yazımızdan ulaşabilirsin.

Papara Lite Card'a sahip olmak için uğrayabileceğin satış noktalarını ise aşağıda senin için paylaşıyor ve seni en kısa sürede bekliyoruz. Papara Card satış noktaları;

D&R, hepsiburada, gittigidiyor, Kidega, n11.com, İstegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com, CarrefourSA Online Market ve Teknosa’dır.


Papara Sanal Kart

Şimdi sırada internet alışverişleri için ideal çözümlerden biri olan Papara Sanal Kart var. Papara Sanal Kart'ını saniyeler içinde oluşturarak online harcamalarında dilediğin gibi kullanabilirsin. Her ay 10 adet Sanal Kart oluşturma hakkın vardır ve ilki ücretsizdir. Sahip olduğun Papara Sanal Kart’ları dilediğin gibi isimlendirebilir ve istediğin zaman kullanıma açıp/kapatabilirsin. Bir Sanal Kart’ını kapatıp yeniden açtığında ise bilgilerin değişmez. Papara Sanal Kart’ın limitini sen belirler, ve Cashback ile harcamalarından nakit kazanabilirsin. Daha fazla bilgi için buradaki yazımıza göz atabilirsin.

Hayalet Sanal Kart

Hayalet Kart, güvenliğinden emin olmadığın internet sitelerinde sadece tek seferlik kullanabileceğin bir sanal karttır. Hayalet Kart, tek kullanımdan sonra otomatik olarak yok olur, böylece kart bilgilerinin kaydedilmesi gibi endişelerin olmaz. Hayalet Kart’a sahip olmak da çok basittir. Kartını saniyeler içinde ücretsiz oluşturup anında kullanabilirsin, harcaman gerçekleştikten sonra ise hiçbir aksiyon almana gerek olmaz, kartın kendiliğinden kapanır.

Hediye Kartı

Hediye Kartı, sevdiklerine armağan göndermenin en dijital ve kolay yolu. İster Paparalı olsun ister olmasın, dilediğin kişiye anında Hediye Kartı gönderebilirsin. Hediye Kartı göndermek için marka veya kategoriyi seçip limiti belirlemek yeterli, başka hiçbir işlem yapmana gerek olmaz. Seni hediye alma derdinden kurtaran Hediye Kartı’nın kullanım süresi ise 1 yıldır ve kartta ne kadar bakiye varsa ona göre harcama yapılır.

Papara Card'lar Cashback ile daha kazançlı

Cashback, Papara’nın tüm kullanıcılarına sunduğu bir sadakat programıdır. Cashback markalarından yapacağın alışverişlerle her ay sabit oranlarda nakit kazanırsın. Kazandığın bu tutar Papara hesabına anında geçer. Hangi Papara Card’a sahip olduğun fark etmeksizin, onaylı ve sözleşmeli Papara hesabınla Cashback'ten faydalanabilirsin. Markaların güncel nakit kazanma oranlarını ve hangi kategorileri kapsadığını papara.com ya da uygulama üzerinden takip edebilirsin. Kazandığın nakiti ister anında harcayabilir, istersen de ay sonunda toplu alabilirsin.

Artboard-2_2x-4

Papara Card Nereden Alınır?

Paparalılar'ın maksimum faydası gözetilerek tasarlanmış her Papara Card, kullanım kolaylıkları, ekonomik olmaları ve güvenilirlikleri sebebiyle günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Eğer henüz bir Paparalı değilsen, hemen papara.com adresinden ya da Papara uygulamasını indirerek ücretsiz bir hesap açabilirsin. Papara Lite Card’ı satış noktalarından temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. Uygulama ve web sitesi üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilir ve mobil uygulama veya papara.com üzerinden Papara Sanal Kart, Hayalet Kart veye Hediye Kartı oluşturabilirsin.

Hemen bir Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokunup birkaç saniye ayırman yeterli.

Buton-kucuk-14