Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Papara Black Card Nedir?

Papara Black Card Nedir?

. Okuma süresi: 2 dk

Papara, banka hesaplarına ve kredi kartlarına olan bağımlılığa son veriyor. Harcamalarını, ödemelerini ve her türlü nakit işlemini gerçekleştirmek için yepyeni ve özgür bir çözümün var. Papara ile kart borcu kavramını hayatından çıkarır ve yerine borçlandırmayan, kazançlı hesap kavramını koyarsın.

Papara’da ihtiyacına göre seçebileceğin Papara Card seçeneklerin var. İster Papara Sanal Kart oluşturup anında harcar, istersen de sana uygun olan Papara Black Card ya da Papara Lite Card’lardan birini seçerek dilediğin gibi kullanır ve işlemlerini gerçekleştirirsin.

Şimdi gel Papara Card ailesinin en zengin içerikli kartı olan Black Card’ı birlikte inceleyelim.

Papara Black Card’ın diğer Papara Cardlar’dan farkı nedir?

İnternet üzerinden yaptığın tüm finansal işlemleri herhangi bir Papara Card’ınla gerçekleştirebilir, Papara avantajlarından faydalanabilirsin. Hiçbir Papara Card’ın aylık ücreti ya da aidatı yoktur. Yani tüm Papara Card’lara ücretsiz sahip olabilirsin.

Papara Black Card’ın farkı ise en yüksek limitli olması ve ATM’lerden para çekebilme imkânı sunmasıdır. Daha geniş hacimli işlemler ve daha fazla kullanım alanı için Papara Black Card’ı kullanabilirsin.

Papara Black Card nasıl alınır?

Black Kart başvurunu Papara hesabın üzerinden saniyeler içinde yapabilirsin. Yoksa hala Paparalı değil misin? O zaman hızlıca bir hesap açmaya ne dersin? Papara’da hesap açmak tamamen ücretsiz ve çok kolay. Bunun için papara.com adresini ya da mobil uygulamamızı kullanabilirsin. Hesabını açtıktan sonra “Papara Card” menüsünde yer alan “Yeni Kart Ekle” seçeneğinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin. Kart başvurun tamamlandıktan sonra AGT kargo ile Papara Black Card’ın 10 iş günü içerisinde sana teslim edilir. Black Card’ını teslim aldıktan sonra Papara hesabında kartını tanımlayarak anında kullanmaya başlayabilirsin. İşte bu kadar!

Papara Black Card için başvuru yaptığın an Papara hesabın sözleşmeli hesaba geçirilir. Sözleşmeli hesabın içeriğini mobil uygulamamız ve internet sitemizden öğrenebilirsin.

Papara hesabına para yatırmak çok kolay

Papara Card’ınla birçok banka ATM’sini kullanarak Papara hesabına para yatırabilir ya da hesabından para çekebilirsin. Bunun yanı sıra herhangi bir Papara Card’ı kullanmadan sadece telefon numaranla PTT ve Teknosa şubelerini kullanarak da hesabına para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Papara Card’ınla ve hesabınla yapabileceklerinin sınırı yok.

Papara Black Card nerede, nasıl kullanılır?

Papara Card’ını nerede, ne kadar kullanacağın tamamen sana kalmış. Diğer ödeme araçlarını ve banka kartlarını kullanabildiğin her yerde Papara Card’ını da kullanabilirsin. Tüm Papara Card’lar gibi Papara Black Card da dünyanın her yerinde geçerlidir. İster yurt içinde ister yurt dışında ister fiziki ve ister internet üzerinden yapacağın alışverişlerde kartını güvenle kullanabilirsin. Kısaca, hesabını ve kartının limitlerini kendin belirler, seni borçlandırmayan Papara Black Card’ını güvenli kullanırsın.

Ayrıca tüm Papara Card’lar temassız ödeme özelliğiyle alışverişlerin esnasında sana zaman kazandırır.

Cashback ile harcamalarından anında nakit kazan!

Anlaşmalı olduğumuz markalardan yapacağın tüm alışverişlerde her ay belirli oranlarda nakit kazanırsın. Kazanabileceğin güncel Cashback oranlarını mobil uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsin. İster Papara hesabını istersen Papara Cardlar’ını kullan. Cashback’ten yararlanabilmen için Paparalı olman yeter.

Eğer Papara ve Papara Black Card hakkında merak ettiğin daha çok şey varsa seni papara.com adresine bekliyoruz.