Papara Card nedir?

Papara

İçindekiler

Papara, banka hesaplarına ve kredi kartlarına olan bağımlılığa son veriyor. Harcamalarını, ödemelerini ve her türlü finansal işlemini gerçekleştirmek için yepyeni ve özgür bir çözümün var. Papara ile kart borcu kavramını hayatından çıkarır ve yerine asla borçlandırmayan, üstüne kazandıran bir seçenek koyarsın.

Papara’da ihtiyacına göre seçebileceğin Papara Card seçeneklerin var. İster internet harcamaların için Papara Sanal Kart oluşturup anında kullanır, istersen de sana uygun olan Papara Card’lardan birini seçerek hem fiziksel hem de online harcamalarında dilediğin gibi kullanır ve işlemlerini gerçekleştirirsin.

Şimdi gel Papara Card ailesinin üyelerini tanıyalım.

Papara Card neden farklıdır?

Papara Card Black, Gray, Almond ve Teal olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle sunulur. Seni anlayan, renkleriyle seni anlatan kart Papara Card ile internet üzerinden yaptığın tüm finansal işlemleri gerçekleştirebilirsin. Hiçbir Papara Card’ın aylık ücreti ya da aylık aidatı yoktur. Papara Metal Card ve Batman Card dışındaki tüm Papara Card’lar da ücretsizdir.

Papara Card, yüksek limitler, sınırsız işlemler ve ATM’lerden para çekebilme imkânı sunar.

Papara Card nasıl alınır?

Papara Card başvurunu Papara hesabın üzerinden saniyeler içinde yapabilir, e-ticaret kanallarını kullanabilir veya sana en yakın anlaşmalı mağazayı ziyaret edebilirsin.

Yoksa hâlâ Paparalı değil misin? O zaman hızlıca bir hesap açmaya ne dersin? Papara’da hesap açmak tamamen ücretsiz ve çok kolay. Bunun için papara.com adresini ya da mobil uygulamamızı kullanabilirsin. Hesabını açtıktan sonra “Papara Card” menüsünde yer alan “Yeni Kart Ekle” seçeneğinden seni yansıtan rengi seçebilir ve Papara Card için başvuru yapabilirsin. Kart başvurun tamamlandıktan sonra Papara Card'ın 10 iş günü içinde sana teslim edilir. Papara Card’ını teslim aldıktan sonra Papara hesabına kartını tanımlayarak anında kullanmaya başlayabilirsin. İşte bu kadar!

Papara Card için başvuru yaptığın an Papara hesabın sözleşmeli hesaba geçirilir. Sözleşmeli hesabın içeriğini uygulamamız ve internet sitemizden öğrenebilirsin.

Papara hesabına para yatırmak çok kolay

Papara Card’ınla birçok banka ATM’sini kullanarak Papara hesabına para yatırabilir ya da hesabından para çekebilirsin. Bunun yanı sıra herhangi bir Papara Card’ı kullanmadan sadece telefon numaranla PTT ve Teknosa şubelerini kullanarak da hesabına para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Papara Card’ınla ve hesabınla yapabileceklerinin sınırı yok.

Papara Card nerede, nasıl kullanılır?

Papara Card’ını nerede, ne kadar kullanacağın tamamen sana kalmış. Diğer ödeme araçlarını ve banka kartlarını kullanabildiğin her yerde Papara Card’ını da kullanabilirsin. Papara Card dünyanın her yerinde geçerlidir. İster yurt içinde ister yurt dışında ister fiziki ve ister internet üzerinden yapacağın alışverişlerde kartını güvenle kullanabilirsin. Kısaca, hesabını ve kartının limitlerini kendin belirler, seni borçlandırmayan Papara Card’ını güvenli kullanırsın.

Ayrıca tüm Papara Card’lar temassız ödeme özelliğiyle alışverişlerin esnasında sana zaman kazandırır.

Artboard-2-copy-2_2x

Cashback ile harcamalarından anında nakit kazan!

Anlaşmalı olduğumuz markalardan yapacağın tüm alışverişlerde her ay belirli oranlarda nakit kazanırsın. Kazanabileceğin güncel Cashback oranlarını mobil uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsin. İster Papara hesabını istersen Papara Card'ını kullan. Cashback’ten yararlanabilmen için Paparalı olman yeter.

Eğer Papara ve Papara Card hakkında merak ettiğin daha çok şey varsa seni papara.com adresine bekliyoruz.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara