Sponsor değil, Papara

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı!

Hatırlarsan Haziran 2022'de, bizi başarılarıyla gururlandıran, ülkemizin en köklü ve güçlü takımlarından Beşiktaş Futbol A Takımı'nın konç sponsoru olmuştuk. Sponsorluk anlaşmamıza göre Beşiktaş Futbol A Takımı, üzerinde Papara logosunun yer aldığı konçlarla 3 yıl boyunca yeşil sahalarda olacak.

Ve şimdi, bizim için gurur verici bu sponsorluk anlaşmasını hem Papara’nın hem de Beşiktaş’ın ruhunu yansıtan reklam filmiyle taçlandırdık.

İlklere imza atmayı, başkalarına ilham vermeyi, cesur kararlar almayı, liderlik etmeyi, sevgi, saygı ve hoşgörüyü ilk sırada tutmayı Papara ile Beşiktaş’ın ortak değerleri olarak görüyoruz. Bu ortak değerlerden yola çıkarak ‘Sponsor değil, Papara’ diyoruz.

Beşiktaş taraftarı için Beşiktaş ilçesinin, stadyumun, formanın, antrenörün, kulüp başkanının, taraftarlığın ve desteğin ifade ettiği gerçek değerlere dikkat çekiyor, Papara’nın da Beşiktaş için bir sponsorun çok ötesinde olduğunu vurguluyoruz.

Aşağıda, çekimlerini Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlıların “sevda” olarak tanımladığı Beşiktaş Çarşı’da ve Beşiktaş taraftarı için “yuva” olan Vodafone Park’ta gerçekleştirdiğimiz reklam filmimizi izleyebilirsin.

Burası semt değil, sevda.

Bak, bu stad değil, yuva.

Mevzu forma değil, göğsündeki arma.

Hoca değil, yeri gelir, baba.

Sadece bir başkan değil, Seba.

Bizimkisi destek değil, feda.

Sponsor değil, Papara.

Beşiktaş'ın yanında.

Papara olarak başta Beşiktaş Futbol A Takımı olmak üzere Beşiktaş Jimnastik Kulübü çatısı altında farklı branşlarda mücadele eden tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

PaparaHaberler