Bayramda durmak yok; 7/24 işlem var. Banka değil, Papara!

Papara

İçindekiler

Heyecanla beklediğimiz Kurban Bayramı sonunda geldi. Öncelikle tüm Paparalıların bayramı kutlu olsun! Bolca dinlenmeli, gezmeli, eğlenmeli ve harcamalı bir tatil bizi bekliyor. Bilen bilir, ama bilmeyen varsa diye o alışılagelmiş kısıtlamaların hiçbirinin Papara’da olmadığını hatırlatmak isteriz. Eğer haberin yoksa hemen söyleyelim; Papara ile dilediğin an aklına gelen tüm finansal işlemleri, bayram tatilinde bile kısıtlama olmadan gerçekleştirebilirsin. Çünkü Papara 7/24 yanında. Hep söylediğimiz gibi, banka değil, Papara!

Bayram tatilinde finansal özgürlüğün tadını çıkar!

Artık pek çoğumuz yanımızda nakit taşımak yerine ödemelerimizi temassız olarak, kart ya da Papara QR kod ile güvenli bir şekilde yapıyoruz. Durum böyle olunca da hesaplarımıza özgürce erişebilmek ve işlem yapabilmek her zamankinden daha önemli hâle geliyor. Nakit para deneyimini son teknolojilerle dijitale taşıyan Papara, hesabındaki tüm parayı nakit para kadar özgürce yönetebilmeni sağlar. Klasik bankacılık sistemlerinden bağımsız bir teknolojiyle çalışan Papara, bankaların getirdiği resmî tatillerde EFT yapamama gibi kısıtlamalara takılmadan, 7/24 özgürce çift yönlü para transferi yapabilmeni sağlar. Papara ile tatil döneminde yapabileceklerin sadece bununla sınırlı değil. İşte bayram tatili süresince seni zor durumlardan kurtarabilecek 3 harika Papara özelliği:

Anında para iste ya da gönder

Paparalıların en sevdiği hayat kurtaran Papara özelliklerinden birisi, acil durumlarda yakınlarından para isteyebilmek ya gönderebilmek. Papara uygulamamız üzerinden rehberden isim seçerek Paparalı yakınlarından ücretsiz ve hızlı para isteyebilir, yine aynı şekilde isme ya da başkasının IBAN’ına ışık hızında ücretsiz olarak para gönderebilirsin. Böylece tatil döneminde yaşanabilecek zorlu durumları hem kendin hem de yakınların açısından için kolayca aşabilirsin. Papara’nın para isteme özelliği hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsin.

Tatil hesabını bölüştür

Daha önce arkadaşlarınla tatile çıktıysan kesin yaşamışsındır; arkadaşlarla çıkılan tatillerdeki en büyük sorunlardan biri hesapların bölüştürülmesi sırasında yaşanır. İster ortak kiralanan bir ev olsun, ister arkadaşlarla çıkılan bir akşam eğlencesi, hesabın adaletli bir şekilde bölüştürülmesi, ileride kimsenin üzülmemesi için oldukça önemli. Papara sayesinde ortak ödenen hesapların yanlış bölüştürülmesi ihtimali ortadan kalkar. Papara Bölüştür özelliği ile hesabını eşit bir şekilde bölüştürür, arkadaşlarından ödemeyi anında alırsın.

Tatil harcamanı ayrıntılı grafiklerle incele

Tatil dönemi, bütçe takibini kaybetme olasılığının en yüksek olduğu zamanlardan biri. Ancak Paparalıların böyle bir sorunu yok! Papara ile yaptığın tüm harcamaları kategorik olarak, ayrıntılı grafiklerle inceleyebilir, tatil için ayırdığın bütçenin üstüne çıkma riskini ortadan kaldırabilirsin. Ayrıca, Paparalıların bir başka favorisi Cashback’te, Papara Card’ın ile yaptığın harcamalardan anında nakit kazanabilir ve bütçene destek olabilirsin. Üstelik koşulsuz, şartsız... Güncel Cashback markalarını papara.com’dan inceleyebilirsin.

Paparalı ol

Hemen Paparalı ol, tatilde hiçbir kısıtlamaya takılma! Tatile sadece günler kalmış olabilir, ama Paparalı olmak için tek ihtiyacın olan şey birkaç saniye! Hemen kendine ücretsiz bir Papara hesabı oluşturabilir, Papara Lite Card satış noktalarından kartını alıp kullanmaya başlayabilirsin. Saniyeler içinde Papara hesabı oluşturup tatilinde de finansal özgürlüğü elden bırakmamak için aşağıdaki butona dokun.

Papara