Oyuncular için Papara ile oyun ve dijital kod (e-pin) alma kolaylığı

Papara

İçindekiler

Papara, teknolojiyle finansı birleştirip hayatı kolaylaştırırken oyunsever Paparalıları da unutmuyor! Video oyunlarının maceralar, hikâyeler, akıl almaz mekânlar ve karakterlerle dolu renkli dünyasının birçok Paparalı için bir tutku olduğunu biliyor, sevdikleri oyunlara kolayca ulaşma konusunda oyunseverleri destekliyoruz.

Video oyunlar 70’li yıllardan beri hayatımızda. Gelişen teknolojiye paralel olarak çeşitlenen oyunlara ulaşmak da giderek kolaylaşıyor. Biz de neden Papara’nın bu ulaşıma da katkısı olmasın ki diye düşündük. Finansal teknoloji dediğin sınır tanımamalı değil mi? Sonuçta, Papara hesabın üzerinden en sevilen, en çok oynanan ve en yeni oyunlara hemen ulaşabilmeni sağlayacak kısayollar ekledik. Hadi gel, oyunsever Paparalılara özel bu özelliklere yakından bakalım.

Oyun dünyasının kapısı Papara oyun & dijital kod (e-pin) ile açılıyor

Papara hesabın üzerinden tüm finansal işlemlerini; para transferi, fatura ödeme, QR kod ile ödeme, harcamaları grafiklerle takip etme, anında ücretsiz Papara Sanal Kart ya da tek kullanımlık Hayalet Sanal Kart oluşturma, abonelik takip etme, harcamaları bölüştürme ve kolayca bağış yapma gibi aklına gelen ya da gelmeyen her işlemi tek bir uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebileceğini biliyorsun. Peki, hesabını kendin belirlediğin, borçlanmadan harcamanın rahatlığını yaşadığın Papara hesabınla video oyun ve dijital kod harcaması yapabileceğinden de haberdar mıydın? Papara’nın bu özelliğini zaten kullanıyorsan harika! Ancak henüz kullanmadıysan ve merak ediyorsan, hatta Papara hesabın yoksa, senin için işlemleri en başından hemen anlatıyoruz.

1- Papara hesabına giriş yap ya da Papara hesabı oluştur

Papara hesabın yok mu? Endişelenme. Papara’da tüm işlemler gibi hesap açma da ışık hızında gerçekleşiyor. Öncelikle papara.com adresine git ya da uygulamamızı indir. Hesap Aç butonuna dokun. Ad, soyad, e-posta ve cep telefonu bilgilerini girerek ya da Facebook ve Google hesaplarınla Papara hesabını anında oluştur.

2- Papara hesabına para yatırma

Papara hesabına ne kadar para yatıracağın sana kalmış. Ancak unutma, ne zaman istersen hesabına 7/24 ücretsiz para yatırabilirsin. Çünkü Papara’da kısıtlamalara yer yok. Papara hesabına ise ATM’lerden kartsız işlemle, PTT, TeknoSA ve CarrefourSA şubelerinden ya da sahip olduğun bir banka hesabından Papara hesabına anında para yatırabilirsin.

3- Papara hesabıyla nasıl oyun ve dijital kod (e-pin) alınır?

Hesabına giriş yaptığında, kullanıcı dostu arayüzümüzde Ödemeler menüsü karşına çıkacak. Tüm elektrik, su, doğalgaz, internet faturalarını ödeyebileceğin hatta istersen birçok dernek ve vakfa bağış yapabileceğin bu menünün altında Oyun & Dijital Kod kısa yolunu da göreceksin. Kısa yola dokunarak oyun dünyasının en popüler ve en sevilen oyunlarını görebilirsin. Sen de Steam için Steam Cüzdan Kodu, League Of Legends için Riot Points, Pubg Mobil için 60 UC, Metin2 EP için dijital kod satın alabilir, Google Play’e bakiye yükleme ya da App Store iTunes Bakiyesi yükleme gibi birçok işlemi yapabilirsin. Alacağın dijital kod bedeli dışında herhangi bir ücret ödemeyeceğini de unutma. Ödeme işlemin gerçekleştiğinde kod/pin bilgisi ekranda yer alır. Pinler hem cep telefonuna SMS olarak hem de e-posta üzerinden tarafına gönderilir. Aldığın dijital kodları ve diğer tür kredileri sana verilen kodu, oyun içinden ya da oyuna ait web sitesinden tanımlayarak oyununa yükleyebilirsin.

E-pin (Dijital Kod) nedir diyenlere...

E-pin aslında “Electronic Personal Identification Number” ifadesinin kısaltmasıdır ve video oyunları için tüm dünyada geçerliliği olan bir ödeme yöntemidir ve dijital kod olarak da bilinir. Satın aldığın e-pin, ilgili oyun ya da platformlarda belli bir krediye sahip olmanı sağlar. Diğer bir ifadeyle oyuncuların “oyun parası” olarak bildikleri şeydir. E-pin fiyatları, oyun firmaları tarafından belirlendiği için birbirlerine göre farklılık gösterir. Aldığın e-pinler sayesinde oyun içinde eşyalar, ekstra görevler ya da karakterin için yetenekler satın alabilirsin.

Papara ile tüm finansal işlemlerin kolay, hızlı, bütçe dostu ve güvenli

Eğer hâlâ Paparalı değilsen, 7/24 tüm finansal işlemlerini gerçekleştirebileceğin, Papara Card’ların avantajlarından yararlanabileceğin, bütçenin kontrolünü tamamen elinde tutarak tam anlamıyla ayağını yorganına göre uzatabileceğin bir Papara hesabına sahip olmak çok kolay. Hemen uygulamamızı indirerek, hiçbir ücret ödemeden aramıza katılabilir ve yine hiçbir ücret ödemeden istediğin Papara Card’a sahip olabilirsin.

Keşfet