Okula dönüş alışverişinde Cashback ile nakit kazan!

Papara

İçindekiler

Bir buçuk senelik bir aranın ardından nihayet yüz yüze eğitime geri dönüyoruz. Uzaktan eğitim her ne kadar bazılarımız için pek çok avantaja sahip olsa da, okuldaki ortamın yerini hiçbir şeyin tutmadığı bir gerçek. Okula dönüşün en eğlenceli kısımlarından birisi de şüphesiz okul alışverişi. Tarzına en uygun kırtasiye gereçlerini alman için ise elinde harika bir fırsat var: Papara Cashback.

Bu yazıda harcadıkça nakit kazanarak okul alışverişini en hesaplı şekilde yapabilmen için harika Cashback fırsatlarından oluşan bir liste hazırladık. Okula ve alışverişe hazırsan başlayalım. :)

İhtiyacın olan tüm kırtasiye ürünleri bkmkitap’ta

Hem kitap hem hobi ürünleri hem de kırtasiye malzemeleri için en geniş kataloglardan birisini sunan bkmkitap, okula dönüş alışverişin için ihtiyacın olan her şeyi sunuyor. Şu anda özel olarak okula dönüş kampanyası sunan kmkitap’tan sırt çantası, defter, kalem ve diğer ihtiyaçlarını uygun fiyata alırken, ödemeni Papara Card’ınla yaparak anında nakit kazanabilirsin.

CarrefourSA’nın okula dönüş indirimlerini kaçırma!

Okula dönüş döneminde oldukça dikkat çekici kırtasiye kampanyaları sunan CarrefourSA’dan da eksiklerini tamamlayabilirsin. Her ay CarrefourSA'da Papara Card'ın ile yapacağın toplam 500 TL'ye kadar olan harcamanın %5'i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin.

Daha fazla seçenek için n11.com ve GittiGidiyor’da %5 Cashback fırsatı!

CarrefourSA mağazaları ve bkmkitap’ta aradığın ürünleri bulamadıysan hiç üzülme! Türkiyenin en büyük e-ticaret platfomlarından GittiGidiyor ve n11.com da Cashback ile anlaşmalı markalar arasında! Okula dönüş alışverişi ile ilgili aklına gelen her kategoride yüzlerce ürün bulabileceğin n11.com ve GittiGidiyor’da Papara Card’ın ile yaptığın alışverişlerden ayda 50 TL’ye kadar anında %5 nakit kazanabilirsin.

Teknoloji alışverişinden %3 Cashback kazanmak için TeknoSA

Okul döneminde internet ortamındaki bilgilere erişebileceğin tablet, dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar aksesuarlarına ihtiyaç duyma ihtimalin de oldukça yüksek. Teknolojik ürün ihtiyaçların için en güvenilir adres ise tabii ki TeknoSA. TeknoSA mağazaları ya da TeknoSA.com.tr’den Papara Card’ın ile yapacağın tüm alışverişlerden ayda 50 TL’ye kadar alışverişinin %3’ü oranında anında nakit kazanabileceğini unutma!

Okula dönüş için de ‘Banka değil, Papara!’

Papara, sadece okula dönüş harcamalarında değil, yapacağın pek çok kategorideki harcamada anında nakit kazandırarak bütçeni daha iyi yönetebilmeni sağlar. Aynı zamanda 7/24 ücretsiz para transferi, acil durumlarda telefon rehberindeki bir yakınından para isteyebilme, bağış yapabilme veya harcamaları bölüştürme, Oyun & e-pin satın alma, İstanbulkart’a bakiye yükleme talimatı verebilme gibi kısayolları ile Papara tam sana göre.

Hemen Paparalı olup kendine en yakışan Papara Card’ı seç, finansal özgürlük dünyasına katıl! Üstelik hiçbir ücret ödemeden! Saniyeler içinde Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona tıkla.

Bu içerik 6 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. bkmkitap, n11, GittiGidiyor ve Teknosa Cashback programları sona ermiştir. CarrefourSA Cashback programı devam ediyor. Güncel Cashback markalarına bu adresten ulaşabilirsin. 
Cashback