Öğrenciler için yeni nesil harçlık kartı: Papara Edu Card

Papara

İçindekiler

Sonbaharın geldiğini en iyi öğrenciler bilir. Çünkü, sonbahar demek okulların açılması demek. Öğrenciler, okul hayatında bir tek derslerde aldığı eğitimi değil, sosyalleşmeyi, sorumluluk almayı ve tasarruf etmeyi de öğreniyor. Şimdiden kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenen öğrenciler, gelecekte de daha başarılı oluyor. Papara da öğrencilerin sorumluluk almaları, tasarrufu öğrenmeleri ve ihtiyaçları olduğunda para sıkıntısı çekmemeleri için Papara Edu Card’ı sunuyor.

Papara Edu Card nedir?

Papara Edu Card, öğrenciler için sunulan bir harçlık hesabıdır. Papara’nın diğer kartları gibi temassız özelliği vardır ve seni asla borçlandırmaz. Hesabındaki bakiyeye göre harcama yapar ve harcarken de Papara Cashback Programındaki markalardan nakit kazanırsın. Velin, ihtiyacın olduğunda Papara Edu Card’ına 7/24 ücretsiz harçlık gönderebilir ya da günlük, haftalık veya aylık olarak harçlık planı oluşturabilir. Sen de ister okul kantininde istersen de velinin kullanımına izin vermesiyle POS cihazı geçen noktalarda ve internette dilediğin gibi harcama yapabilirsin.

Nakit taşıma, Papara Edu Card’ın ile temassız öde

Artık nakit taşımana gerek yok. Ödemelerini temassız yapman senin ve çevrendekilerin sağlığını korumak için bir tedbirdir. Hem sağlığın açısından hem de kolaylığın için Papara Edu Card’ınla ödemelerini temassız gerçekleştirebilirsin. Üstelik, temassız ödeme ile kantinlerde ya da dışarıda yaptığın harcamalarda para üstü beklemene gerek kalmadan, ödemeni anında yaparsın. Böylece, teneffüslerde kantin sırası bekleme derdinden ve zaman kaybetmekten kurtulursun. Papara Edu Card’ınla teneffüslerin senin olsun, iyi dinlenmeler!

Anında para iste, özgürce harca

Papara Edu Card’ında paran bittiğinde endişelenmene gerek yok. Acil paraya ihtiyacın olduğunda velinden ya da Papara hesabı olan yakınlarından anında para isteyebilir, para sıkıntısı yaşamaz ve zor durumda kalmazsın. Üstelik sen de aynı şekilde para gönderebilirsin, hem de 7/24 ücretsiz.

Velinin izin vermesiyle Papara Edu Card’ınla internette de keyfince harcama yapabilirsin. Böylece, internet alışverişleri için bir başkasının kartına ihtiyacın olmaz. Papara Edu Card’ın ile internette de alışveriş yapabilir ve özgürce harcayabilirsin.

Bütçeni yönet, tasarruf et

Harcama yapmak güzel, peki bütçe yönetmek de öyle mi? Evet, Papara Edu Card’ın ile daha sistemli ve kolay olarak bütçe yönetimini ve tasarruf etmeyi öğrenirsin. Velinin sana belirlediği günlük, aylık ya da haftalık harçlık programına göre harcamalarını kontrol altına alır ve hesabındaki tutara göre harcama yaparsın. Dilersen 10 adete kadar Birikim Hesabı açarak para biriktirmeye de başlayabilirsin. Tüm bunlar gelecekte bütçe yönetimi konusunda sana büyük avantaj sağlar. Kendi bütçene göre şimdiden harcama yapmak hem özgür hissettirir hem de neye ne kadar harcayacağını hesabındaki tutara göre bilmeni sağlar. Ayrıca, önceki ay ya da haftalarda neye ne kadar harcama yaptığını düşünmene de gerek olmaz. Papara Edu Card’ından yaptığın harcamaları grafiklerle takip edebilir ve buna göre tedbirlerini alabilirsin. Kısaca, kendi bütçeni yönetmek gibisi yoktur! Sen de bütçeni yönet, tasarruf et.

Gördüğün gibi Papara Edu, öğrenciler için çok avantajlı. Eğer Papara Edu Card kullanmıyorsan buradan hemen bir hesap oluşturabilir ve daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsin. Sen de Papara Edu’lu ol, yeni nesil harçlığını kullan.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara