Ödemelerini Papara ile yap, finansal kontrolü asla kaybetme!

Papara

İçindekiler

Başlarda para transferleri ve ödemeler gibi temel finansal işlemleri çağa ayak uydurmak ve daha da kolaylaştırmak gibi özelliklerle öne çıktıysak da, bugün Papara bir finansal süper uygulama olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her ay yepyeni özellikler eklenerek büyüyen Papara’da her şey birbirine entegre ilerliyor; bu büyük kolaylık sayesinde Papara’nın en temel özelliklerinden olan ödeme yapma özelliği de finansal hayatını olumlu yönde etkiliyor. Finansal hayatının kontrolünü kolaylaştıran Papara’nın ödeme özelliklerini senin için derledik. İşte ödemelerini Papara ile yaparak kazanacakların:

Tüm ödeme ve harcamalarını tek ekranda takip et

Papara Card’larınla yaptığın tüm ödemelerin takibini Papara hesabın üzerinden yapabilirsin. Tabii ki finansal hayatını çağın gerekliliklerine uygun biçimde yaşayabilmen için, ödeme ve harcama grafiklerini de buna uygun şekilde tasarladık: Ödeme ve harcamalarını sıralı bir liste hâlinde görmekten sıkıldıysan Papara’nın renkli, minimal ve son derece anlaşılır harcama grafikleriyle neye, ne kadar para harcadığını net bir şekilde görür ve finansal kontrolü elinde tutarsın. Ayrıca Otomatik Ödeme Talimatı ile düzenli ödemeler yaparak gerçekleştirdiğin ödemeleri takip edebilirsin.

Fatura ödemelerini asla kaçırma!

Papara uygulaması ya da web sitesi üzerinden tüm faturalarını güvenle ödeyebilir, sonraki aylar için ödemelerini otomatik hâle getirebilirsin. Otomatik ödeme yapmak istemiyorsan, her fatura için hatırlatıcı kurarak son ödeme tarihinden önce ödemelere hazırlıklı olabilirsin. Ay sonunda ise ödemeler ekranından hangi fatura için ne kadar ödeme yaptığını grafiklerle görebilir ve önceki dönemlerle karşılaştırmalar yapabilirsin.

Papara ile tüm ödemeler için bir kısa yol var!

Papara’nın Ödemeler bölümünde yapabileceklerin faturalarla sınırlı değil: İstanbulkart bakiye yükleme, en sevdiğin oyunlara Dijital Kod satın alma gibi kısa yollara da Papara üzerinden kolayca erişebilirsin.

Papara Card’ın ile abonelikler de kontrol altında

Gördüğün gibi faturada gözden kaçabilecek ya da ne olduğu bilinmeyen hiçbir ödeme yok! Fatura giderlerin ve diğer ödemelerin dışında Papara Card’ın ile Netflix, Spotify ya da YouTube Premium gibi platformlara yaptığın ödemelerinin takibi de oldukça basit. Üstelik ödeme takibi de yine parmaklarının ucunda! Nasıl takip edeceğini öğrenmek için hemen videomuzu izle.

Papara ile bağış yapmak çok kolay!

Papara ödeme menüsüne son eklenen “Bağış Özelliği” ile, pek çok vakıf ve kuruluşa saniyeler içinde bağış yapabilirsin. Her geçen gün yeni kuruluşlar eklediğimiz Papara Bağış Özelliği ile Darüşşafaka Cemiyeti, Hayvan Hakları Federasyonu, Kadın Dayanışma Vakfı, UNICEF, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve çok daha fazlasına anında bağış yaparak gelirinin bir kısmını ihtiyaç sahiplerine ayırabilirsin. Ayrıca Yuvarla özelliğiyle, alışverişlerindeki küsuratları otomatik olarak sivil toplum kuruluşlarına bağışlayabilirsin.

Paparalı ol

Papara Card ile finansal özgürlük dünyasına saniyeler içinde adım at! Tüm ödemelerini kolayca yapabileceğin ve takip edebileceğin Papara, 7 milyondan fazla Paparalıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hâlâ aramıza katılmadıysan, hiçbir kart ücreti, kart aidatı, hesap ücreti ödemeden saniyeler içinde Paparalı olabilirsin. Hemen bir Papara hesabı oluşturup istediğin Papara Card’ı seçmek için aşağıdaki butona dokun.