Netflix ve Exxen'in yeni Türkçe içeriklerini Cashback ile kazanarak izle!

Papara

İçindekiler

Dijital platformlarının günlük hayatlarımızda her geçen gün daha fazla yer kapladığı bir gerçek. Özellikle pandemi döneminde büyük bir patlama yapan bu platformlar sayesinde neredeyse tüm içerikleri tükettik. :) Durum böyle olunca da, hem yerli platformlar hem de Netflix gibi global markalar daha fazla içerik üretmeye başladı, Türkçe içerikler özelinde yaptıkları yatırımları büyük oranda artırdılar. Artık çevrimiçi dizi ve film izleme platformlarında o kadar fazla yerli içerik var ki, takip etmekte zorlanıyorsan kesinlikle haklısın. Biz senin işini kolaylaştırmak ve son yerli işleri kaçırmaman için bir liste hazırladık. Bu arada; Netflix ve Exxen abonelik ödemelerini Papara Card’ın ile yaparak anında %50 nakit kazanacağını unutma. Şimdiden iyi seyirler!

Leyla ile Mecnun

2010’lu yılların efsane dizisi Leyla ile Mecnun, özellikle Y jenerasyonunun gözünde bambaşka bir yere sahip. Çok şanslıyız ki bu mükemmel dizi tekrardan başladı! Erdal Bakkal, İsmail Abi ve tabii ki Mecnun yeniden aramızda. Bunca yıldan sonra tüm ekibiyle tekrardan ekranda olan Leyla ile Mecnun’u Exxen’de izleyebilirsin.

Aşk 101

Pandemi döneminin ilk haftalarında birkaç günlüğüne de olsa bizi doksanlara ve lise günlerine döndürmeyi başaran Aşk 101, uzun bir aranın ardından ikinci sezonu ile geri döndü. Bu sezon kadroya yeni bir isim de ekleyen dizi hem müzikleri hem mekanları hem de isyankar tavrı ile harika bir hafta sonu geçirmek isteyenler için tüm bölümleriyle Netflix’te.

Bir Yeraltı Sit-Com’u

2020 yılında bir anda YouTube Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri hâline gelen Hasan Can Kaya, izlenme rekorları kıran Konuşanlar formatını Exxen’e taşıdıktan sonra bir sit-com denemesi ile karşında. Genelde bir aile içinde geçen olayları konu alan Bir Yeraltı Sit-Com’una, ana dilinde komedi izlemeyi özleyenlerdensen göz atabilirsin.

Kin

Netflix Türkiye, yerli diziler kadar Netflix orijinal filmleri ile de Türkiye’de oldukça aktif. Bunun son örneği ise, 8 Ekim’de yayınlanacak “Kin” adlı film. Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Duygu Sarışın gibi isimlerin yer aldığı polisiye filmde, bir başkomiserin terfisinden hemen sonra kendini içinde bulduğu karmakarışık bir intikam hikayesi anlatılıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise İkinci Bahar ve Yeditepe İstanbul gibi efsanevi dizilerin yönetmenliğini yapmış Türkan Derya oturuyor.

İyi ki Yapmışım

Türkiye’nin yaşayan efsanelerinden Metin Akpınar’ın otobiyografik belgeseli İyi ki Yapmışım, oyuncunun tiyatro sahnesi ile tanışması, Türkiye izleyicisini kabare tiyatro kavramı ile tanıştırması, sinema ve televizyon hayatı ve daha fazlasına dair gülümseten detaylarla dolu. Türkiye’nin kültür-sanat alanında yakın geçmişine de ışık tutan belgesel için tam bir Pazar akşamı seyirliği diyebiliriz.

Olağan Şüpheliler

Exxen’in iddialı projelerinden Olağan Şüpheliler, eşleri sebebiyle kendilerini bir suç hikayesinin ortasında bulan üç kadını merkezine alıyor. Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen’ın ana kadroyu oluşturduğu suç temalı dizi, heyecanlı bir hafta sonu arıyorsan Exxen’de seni bekliyor.

Netflix ve Exxen aboneliklerinden anında nakit kazan!

Pek çok marka ve kategoride yaptığın harcamalardan farklı oranlarda anında nakit kazandıran Cashback Netflix, Exxen, YouTube Premium ve Spotify abonelik ödemelerinden tam olarak %50 oranında nakit kazanmanı sağlıyor. Netflix ve Exxen abonelik ücretinin yarısını anında nakit olarak kazanmak için yapman gereken tek şey, ödemelerinde Papara Card kullanmak. Hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluştur ve tamamen ücretsiz olan Papara Card’lardan kendine en uygun olanını seç.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

Keşfet