Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Netflix üyelik ücretleri ve Papara Netflix Cashback fırsatı

Netflix üyelik ücretleri ve Papara Netflix Cashback fırsatı

. Okuma süresi: 3 dk

Netflix, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popüler. 7’den 70’e her yaştan izleyiciye hitap eden geniş ve zengin içeriği sayesinde günümüzde 190 ülkede yayın yapan platformun kullanıcı sayısı, 2021 başı itibariyle dünyada 203 milyonu, Türkiye’de ise 3,5 milyonu aştı.

Piyasaya ilk adımını film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı amacıyla atan Netflix, bir süre DVD satışı ve kiralama alanında hizmet verdi. Ancak sektörün yavaşlamasıyla birlikte iş alanını genişletmek için internet üzerinden izlenebilir filmler yayınlamaya başladı. Günümüzde ise aylık bir abonelik ücreti karşılığında tüm üyeleri ile geniş bir içerik kütüphanesini paylaşan Netflix, tüm dünya üzerindeki en popüler eğlence platformlarından biri.

Bugün üyelerine binlerce film ve diziyi çeşitli dil ve altyazı seçeneğiyle izleme imkânı sunan programın en büyük artılarından biri de kullanıcıya göre özelleşebilmesi. İçeriği bu kadar geniş bir platform “acaba ne izlesem” sorusunun cevabını bulmanı biraz zorlaştırıyor olabilir. Ancak Netflix’in buna da pratik bir çözümü var. İzleme geçmişini, attığın beğeniler ya da seçtiğin türler sayesinde ana sayfanda sana özel önerilen dizi ve film içeriklerini görüntüleyebilir, izlemek istediğin yayına arşivlerin içinde kaybolmadan ulaşabilirsin. Ayrıca Netflix ülkende ve dünyada en çok tercih edilen içerikleri de haber veriyor.

Netflix her yerde!

Netflix izleyiciyi her açıdan özgürleştiriyor. Sana ne izlediğinizi unutturacak kadar uzun süren reklam kuşaklarını, web siteler üzerinden takip ettiğin diziler yüzünden karşılaştığınız virüsleri ya da ulaşılamayan kaynaklar arasında dolaşıp durmayı geride bırak.

Netflix üyelik ücretleri

Netflix’in ihtiyacına yönelik hazırladığı, farklı özellikler içeren paketleri sayesinde izlemek istediğin içeriklere hem ekonomik hem güvenli hem de yasal bir şekilde ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsin. Üstelik sadece televizyonlarla değil, her türlü akıllı cihazla da uyumlu olan Netflix’i tablet ve telefonda da rahatça kullanabilirsin.

Netflix üyelik planları ve Netflix ücretleri

Sen de nihayet Netflix dünyasına girmeye mi karar verdin? Şimdiden çok memnun kalacağını söyleyebiliriz. Önce Netflix üzerinden üye olmalısın. Üye olduktan sonra Netflix’in farklı yayın planlarını inceleyebilir, kullanım amacına en uygun paketi seçebilir sonra da ödemeni gerçekleştirerek anında Netflix’in sahip olduğu tüm içeriğe erişebilirsin.

Netflix’in sunduğu yayın planları şöyle:

Temel Yayın Planı: Ayda 26,99 TL üyelik ücretiyle, standart çözünürlükteki (SD) dizileri, filmleri tek bir cihazdan izleyebilir, telefonuna ve tabletine içerik indirebilirsin.

Standart Yayın Planı: Aylık 40,99 TL ödeyerek yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri aynı anda iki cihazdan izleyebilir ve kullandığın iki cihaza da içerik indirebilirsin.

Özel Yayın Planı: Netflix'in en çok tercih edilen paketi olan Özel Yayın Planı’na ayda 54,99 TL ödeyerek dahil olabilirsin. Bu planla birlikte yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri dört cihazda birden izleyebilir, bu cihazlara içerik indirebilirsin.

Papara Netflix %50

Papara’yla Netflix’e üye olmak hem güvenli hem de hesaplı!

Netflix'e üye olmanın en ekonomik yolu Papara'dan geçiyor. Çünkü Papara, Netflix üyelik ücretlerinin yarısını karşılıyor ve her ay 15 TL'ye kadar kazanç elde etmeni sağlıyor. Papara'nın Cashback ile kullanıcılarına sunduğu bu ayrıcalık sayesinde Netflix'in eşsiz içeriğine çok uygun ücretlerle ulaşabilir, dünyada çok ses getiren yerli ve yabancı binlerce dizi ve filmin tadını çıkarabilirsin.

Eğer Papara Sanal Kart, Papara Black Card ya da Papara Lite Card seçeneklerinden birine sahipsen, Cashback avantajlarından anında faydalanabilirsin. Ancak Papara hesabın yoksa, hemen papara.com adresinden ücretsiz hesap açabilir ve yine ücretsiz olarak oluşturacağın Papara Sanal Kart ile Netflix ödemelerini yapabilirsin.