Netflix üyelik ücretleri ve Papara Netflix Cashback fırsatı

Papara

İçindekiler

Netflix, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popüler. 7’den 70’e her yaştan izleyiciye hitap eden geniş ve zengin içeriği sayesinde günümüzde 190 ülkede yayın yapan platformun kullanıcı sayısı, 2021 başı itibariyle dünyada 203 milyonu, Türkiye’de ise 3,5 milyonu aştı.

Piyasaya ilk adımını film-dizi yapımcılığı ve dağıtımı amacıyla atan Netflix, bir süre DVD satışı ve kiralama alanında hizmet verdi. Ancak sektörün yavaşlamasıyla birlikte iş alanını genişletmek için internet üzerinden izlenebilir filmler yayınlamaya başladı. Günümüzde ise aylık bir abonelik ücreti karşılığında tüm üyeleri ile geniş bir içerik kütüphanesini paylaşan Netflix, tüm dünya üzerindeki en popüler eğlence platformlarından biri.

Bugün üyelerine binlerce film ve diziyi çeşitli dil ve altyazı seçeneğiyle izleme imkânı sunan programın en büyük artılarından biri de kullanıcıya göre özelleşebilmesi. İçeriği bu kadar geniş bir platform “acaba ne izlesem” sorusunun cevabını bulmanı biraz zorlaştırıyor olabilir. Ancak Netflix’in buna da pratik bir çözümü var. İzleme geçmişini, attığın beğeniler ya da seçtiğin türler sayesinde ana sayfanda sana özel önerilen dizi ve film içeriklerini görüntüleyebilir, izlemek istediğin yayına arşivlerin içinde kaybolmadan ulaşabilirsin. Ayrıca Netflix ülkende ve dünyada en çok tercih edilen içerikleri de haber veriyor.

Netflix her yerde!

Netflix izleyiciyi her açıdan özgürleştiriyor. Sana ne izlediğinizi unutturacak kadar uzun süren reklam kuşaklarını, web siteler üzerinden takip ettiğin diziler yüzünden karşılaştığınız virüsleri ya da ulaşılamayan kaynaklar arasında dolaşıp durmayı geride bırak.

Netflix üyelik ücretleri

Netflix’in ihtiyacına yönelik hazırladığı, farklı özellikler içeren paketleri sayesinde izlemek istediğin içeriklere hem ekonomik hem güvenli hem de yasal bir şekilde ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsin. Üstelik sadece televizyonlarla değil, her türlü akıllı cihazla da uyumlu olan Netflix’i tablet ve telefonda da rahatça kullanabilirsin.

Netflix üyelik planları ve Netflix ücretleri

Sen de nihayet Netflix dünyasına girmeye mi karar verdin? Şimdiden çok memnun kalacağını söyleyebiliriz. Önce Netflix üzerinden üye olmalısın. Üye olduktan sonra Netflix’in farklı yayın planlarını inceleyebilir, kullanım amacına en uygun paketi seçebilir sonra da ödemeni gerçekleştirerek anında Netflix’in sahip olduğu tüm içeriğe erişebilirsin.

Netflix’in sunduğu yayın planları şöyle:

Temel Yayın Planı: Ayda 37,99 TL üyelik ücretiyle, standart çözünürlükteki (SD) dizileri, filmleri tek bir cihazdan izleyebilir, telefonuna ve tabletine içerik indirebilirsin.

Standart Yayın Planı: Aylık 57,99 TL ödeyerek yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri aynı anda iki cihazdan izleyebilir ve kullandığın iki cihaza da içerik indirebilirsin.

Özel Yayın Planı: Netflix'in en çok tercih edilen paketi olan Özel Yayın Planı’na ayda 77,99 TL ödeyerek dahil olabilirsin. Bu planla birlikte yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri dört cihazda birden izleyebilir, bu cihazlara içerik indirebilirsin.

Borçlanma, kazan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Hemen Dene

Papara’yla Netflix’e üye olmak hem güvenli hem de hesaplı!

Netflix'e üye olmanın en ekonomik yolu Papara'dan geçiyor. Çünkü Papara, Netflix üyelik ücretlerinin yarısını karşılıyor ve 40 TL'ye kadar yapacağın Netflix harcamalarında her ay 20 TL'ye kadar kazanç elde etmeni sağlıyor. Papara'nın Cashback ile kullanıcılarına sunduğu bu ayrıcalık sayesinde Netflix'in eşsiz içeriğine çok uygun ücretlerle ulaşabilir, dünyada çok ses getiren yerli ve yabancı binlerce dizi ve filmin tadını çıkarabilirsin.

Eğer Papara Sanal Kart, Hayalet Sanal Kart, Papara Black Card, Papara Lite Card, Papara Edu Card veya Papara Batman Card seçeneklerinden birine sahipsen, Cashback ile harcadıkça kazanmaya anında başlayabilirsin. Papara hesabın yoksa da hesabını saniyeler içerisinde ücretsiz oluşturup Papara'nın ayrıcalıklı dünyasına dahil olabilirsin. Papara hesabını oluşturmak için şimdi aşağıdaki butona tıkla.

Papara Cashback