Netflix üyelik ücretleri ve Papara Cashback

Papara

İçindekiler

Netflix'te satın alabileceğin üç ayrı paket vardır. Bu paketlerden bütçene uygun olanı seçerek Netflix'te yer alan içeriklere ulaşabilirsin. Netflix ödemeni Papara Card ile yaparak Cashback ile harcadıkça nakit kazanabilirsin. Cashback ile 46 TL'ye kadar olan Netflix ödemenin %50'si Papara hesabına anında nakit olarak geçer. Netflix ödemenden her ay en fazla 23 TL nakit kazanabilirsin.  

Netflix paketleri

Temel Yayın Planı: Aylık 45,99 TL'dir. Bu paket ile standart çözünürlükteki (SD) dizileri, filmleri tek bir cihazdan izleyebilir, telefonuna ve tabletine içerik indirebilirsin.

Standart Yayın Planı: Aylık 69,99 TL'dir. Bu paket ile yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri aynı anda iki cihazdan izleyebilir ve kullandığın iki cihaza içerik indirebilirsin.

Özel Yayın Planı: Netflix'in en çok tercih edilen paketi olan Özel Yayın Planı ayda 93,99 TL'dir. Bu paket ile birlikte yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri dört cihazda birden izleyebilir, bu cihazlara içerik indirebilirsin.

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Papara'da harcadıkça nakit kazanmanı sağlayan Cashback'te sadece Netflix yok. Papara Card'ın ile yaptığın harcamalarda anında nakit kazanabileceğin markalar: Netflix, Spotify, YouTube Premium, Amazon Prime, Exxen, Uber, Steam, PlayStation, CarrefourSA ve Hop'tur.

Papara'nın teknolojik özelliklerini kullanmak ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanmak için aşağıdaki butona dokunarak hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin.

Papara Cashback