Netflix üyelik ücretleri ve Papara Cashback

Papara

İçindekiler

Bu yazıyı 27 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Netflix üyelik planlarının güncel ücretleri için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsin.

Her Papara Card'ın ile yapacağın Netflix üyelik harcamanın 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Netflix'te satın alabileceğin üç ayrı paket vardır. Bu paketlerden bütçene uygun olanı seçerek Netflix'te yer alan içeriklere ulaşabilirsin. Netflix ödemeni Papara Card ile yaparak Cashback ile harcadıkça nakit kazanabilirsin. Her Papara Card'ın ile yapacağın Netflix üyelik harcamanın 30 TL'si hesabına anında nakit olarak geri döner. Bu program 2023 sonuna kadar devam edecek.

Netflix paketleri

Temel Yayın Planı: Aylık 63,99 TL'dir. Bu paket ile standart çözünürlükteki (SD) dizileri, filmleri tek bir cihazdan izleyebilir, telefonuna ve tabletine içerik indirebilirsin.

Standart Yayın Planı: Aylık 97,99 TL'dir. Bu paket ile yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri aynı anda iki cihazdan izleyebilir ve kullandığın iki cihaza içerik indirebilirsin.

Özel Yayın Planı: Netflix'in en çok tercih edilen paketi olan Özel Yayın Planı ayda 130,99 TL'dir. Bu paket ile birlikte yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri dört cihazda birden izleyebilir, bu cihazlara içerik indirebilirsin.

💡
Netflix paketlerinin güncel fiyatlarını Netflix resmî internet sitesinden takip edebilirsin.

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Papara'da harcadıkça nakit kazanmanı sağlayan Cashback'te Netflix dışında pek çok marka var. Spotify, YouTube Premium, Steam, PlayStation gibi aboneliklerini Papara'yla yönetebilir, harcamalarında anında nakit kazanabilirsin. Güncel Cashback markalarına buradan ulaşabilirsin.

Papara'nın teknolojik özelliklerini kullanmak ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanmak için aşağıdaki butona dokunarak hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin.

Cashback