Netflix Temmuz 2020 takvimi

Papara

İçindekiler

Özellikle yaşadığımız bu pandemi döneminde hepimizin evdeki en gözde aktivitelerinden biri haline geldi; Netflix izlemek. Son günlerde hayatımız biraz da olsa normalleşme yoluna girmiş gibi görünse de Netflix yine boş vakitlerimizin önemli bir kısmını kaplamaya devam edecek gibi gözüküyor. Her ne kadar Netflix'in daha eksiksiz bir liste yayımlaması bekleniyor olsa da, gelin temmuz ayı takvimi ile ilgili bugüne kadar duyduklarımıza bir göz atalım.

Sevilen dizilerden yeni bölümler

Cable Girls (5. Sezon)

Cable Girls 5. Sezon

1920'lerde Madrid'de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadının; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine de birinci elden şahit olduğu dizinin yeni bölümlerini 3 Temmuz'dan itibaren izlenmek mümkün.

The Umbrella Academy (2. Sezon)

The Umbrella Academy 2. Sezon ne zaman

Süper kahramanların olduğu bir akademide yer alan ve birbirleriyle pek anlaşamayan karakterlerin, kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya gelişinin anlatıldığı serinin uzun zamandır beklenen 2. Sezon bölümleri 31 Temmuz'da Netflix Türkiye'de izlenebilecek.

Yeni diziler

Unsolved Mysteries

Yeni diziler Netflix

Stranger Things ekibinin Netflix için uyarladığı, ikonik dizi Unsolved Mysteries, her bölümünde gizemli bir suça odaklanıyor. 1987-2010 yılları arasında uzun bir yayın hayatı geçiren dizinin yeni bölümlerinin, 1 Temmuz'da yayınlanması bekleniyor.

Hook

Haftalık K-drama serisi 4 Temmuz'da Netflix’te başlıyor.

The Underclass

The Underclass adlı haftalık K-drama serisini 5 Temmuz'dan itibaren izlemek mümkün.

Japan Sinks 2020

Netflix 2020 temmuz yeni animeler

Art arda yaşanan şiddetli depremlerin Japonya'da kargaşaya yol açtığı bir dönemde, sıradan bir ailenin geçtiği sınavın konu edildiği dizi. Sakyo Komatsu'nun çok satan bilim kurgu romanının yönetmen Masaaki Yuasa (Devilman Crybaby) imzalı ilk animasyon uyarlaması olan Japan Sinks, 9 Temmuz'da Netflix Türkiye'de.

Stateless

Netflix Temmuz 2020 yeni eklenen diziler

Kadrosunda Cate Blanchett'ın yer aldığı dizide, bir tarikattan kaçan kabin memuru, işkenceden kaçan bir mülteci, geleceği olmayan işinden kaçan genç bir baba ve ülkeyi sarsan bir skandala karışan bürokratın hayatlarının kesişmesi konu ediliyor. Diziyi 8 Temmuz'dan itibaren izlemek mümkün.

Netflix Türkiye, temmuz ayında yeni birçok filmi de arşivine ekleyecek. İşte bunlardan bazıları:

Filmler


Anna Frank-Parallel Stories (2019)

Netflix’e yeni gelen filmler

Helen Mirren'in, soykırımdan kurtulan 5 kadının hikâyesini anlattığı filmini, 1 Temmuz'dan itibaren Netflix Türkiye'de izleyebileceğiz.

The Old Guard (2020)

Netflix yayın takvimi Temmuz 2020

Başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı, aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Old Guard filmi, 10 Temmuz’da Netflix’te yayımlanacak.

The Kissing Booth 2 (2020)

Netflix Temmuz 2020 yeni filmler

Beth Reekles'ın aynı isimli romanından uyarlanan ve ülkemizde Delidolu adıyla Netflix'te 2018 yılı içerisinde izleyicilerinin beğenisine sunulan The Kissing Booth filminin devam filmi, 24 Temmuz`dan sonra Netflix Türkiye`de izlenebilecek. Filmde, ilk öpücüğünü lisesinin bahar festivalinde düzenledikleri bir oyun ile deneyimleyen genç bir kızın hikayesini anlatılıyor.

Mesafeli normalleşme sürecini yaşadığımız, bu sıcak temmuz ayında evde oturmayı biraz daha katlanılır kılacağını düşündüğümüz film ve dizilerden bahsederken; Netflix harcamanın bir kısmını Cashback ile anında nakit olarak kazanabileceğini hatırlatmak isteriz.

Netflix'te satın alabileceğin üç ayrı paket vardır. Bu paketlerden bütçene uygun olanı seçerek Netflix'te yer alan içeriklere ulaşabilirsin. Netflix ödemeni Papara Card ile yaparak Cashback ile harcadıkça nakit kazanabilirsin. Cashback ile 46 TL'ye kadar olan Netflix ödemenin %50'si Papara hesabına anında nakit olarak geçer. Netflix ödemenden her ay en fazla 23 TL nakit kazanabilirsin.

İyi seyirler!

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Bu yazı 03.01.2023 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı Netflix'te devam etmektedir.

Her ay Papara Card ile yapacağın toplam 46 TL'ye kadar olan harcamanın %50'si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 23 TL nakit kazanabilirsin.
Keşfet