Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
n11.com da Papara Cashback Programında!

n11.com da Papara Cashback Programında!

. Okuma süresi: 2 dk

Papara kullanıcıları bilir, Papara’da bütçeni kolayca yönetir ve finansal özgürlüğün tadını çıkarırsın. Papara Card’ın ise seni asla borçlandırmaz, harcamalarını kolayca takip etmeni ve Cashback ile anında nakit kazanmanı sağlar. Koşullara, sürelere bağlı olmadan sabit markalarla yapılan sabit anlaşmalar sayesinde Papara Card ile anında nakit kazanırsın. Bunları birçok Paparalı zaten biliyor. Peki, n11.com’un da Cashback’e dahil olduğundan haberdar mısın? Eğer haberin yoksa bunu bildirmekten mutluluk duyarız!

Papara Card’ınla Türkiye’de online alışveriş denince akla ilk gelen sitelerden biri olan n11.com’da yapacağın alışverişlerde artık nakit kazanabilirsin. Bu anlaşmadan yararlanmak için yapman gerekenler ise çok basit.

Papara Card’ınla n11.com’da harcarken kazan!

n11.com’da yaptığın harcamaların %5’inin anında hesabına nakit olarak geçmesi için alışverişinde ödeme yöntemi olarak Papara Card’ını kullanmalısın. Ekim 2020 sonuna kadar, n11.com’dan giyim, elektronik, kozmetik, market ve kitap dahil pek çok farklı kategoride Papara Card’ını kullanarak yaptığın harcamalarda aylık toplam 50 TL nakit kazanırsın. Eğer hâlâ Papara’nın finansal özgürlüklerle dolu dünyasına katılmadıysan saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup, ihtiyaçlarına en uygun Papara Card’ı seçebilir ve oldukça havalı bir Papara Card’a sahip olabilirsin. Hemen Cashback avantajlarından faydalanmaya başlamak için tıkla.

Cashback’te başka neler var?

Papara’da kullanmayı unutacağın puancıklara, koşullara ya da şartlara yer yok. Sabit markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde harcadıkça kazanacağın Cashback var. Her geçen gün daha fazla markanın dahil olduğu Cashback’te harcama yaptığın neredeyse her alanda Papara Card’ını kulanarak anında nakit kazanırsın.

Cashback’te ne ararsan bulabileceğin kategorileri de burada senin için sıraladık. Bu kategoriler,

Video, Eğlence, Dizi & Film, Müzik, Eczane, Kargo, Kitap & Kırtasiye, E-Scooter, Araç Kiralama, Takı & Aksesuar, Market, Online Alışveriş, Giyim, Online Giyim, Ulaşım ve Teknoloji'dir.

Gördüğün gibi neredeyse tüm ihtiyaçların için Papara Card’ından kolaylıkla harcama yaparsın. Nereye, ne kadar harcayabilirim diye düşünmeden anlaşmalı markalardan Papara Card’ınla harcama yapar ve anında nakit kazanırsın. Programa dahil olan tüm markaları ve nakit iade oranlarını hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen ana sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Eğer Papara Card’ın yoksa da buradan ayrıntılı bilgiye ulaşıp, sana uygun olan kartlardan birini seçebilirsin.