n11.com’da 1.000 TL’ye kadar olan harcamana anında %5 nakit

Papara

İçindekiler

Paparalılar internet harcamalarından kazançlı çıkıyor. Cashback ile harcadıkça kazanıyor, kazandıkça kazanıyor. Birçok kategoride geniş ürün seçeneği ile internetten alışveriş yapmayı kolaylaştıran n11.com’da yapılan harcamalardan da anında nakit kazanarak daha çok harcama yapabilme imkanı buluyor. Nasıl mı? İşte detaylar…

1.000 TL’ye kadar olan harcamana %5 Cashback

Papara Cashback ile Türkiye’nin başarılı online alışveriş siteleri arasında yer alan n11.com’da harcadıkça nakit kazanabilirsin. Yaşamın her alanındaki ihtiyaçlarını kolayca bulabileceğin n11.com’da, Papara Card’ınla yapacağın ödemelerde her ay 1.000 TL’ye kadar olan harcamandan anında %5 nakit kazanırsın.

Elektronik, moda, ev & yaşam, spor & outdoor, kitap, müzik, film, oyun, kozmetik, kişisel bakım ve çok daha fazlası n11.com’da bulabilir, Papara Card’ın ile yaptığın harcamalarından anında nakit kazanabilirsin. n11.com’da Cashback ile kazançlı çıkmak için tek yapman gereken ise ödeme yöntemi olarak Papara Card kullanmak. Ücretsiz Papara Card’lardan hangisini kullanırsan kullan sonuç değişmez, harcadıkça nakit kazanırsın.

n11.com’da Papara Card ile ödeme yaparak her ay 1000 TL’ye kadar olan harcamalarından kazanacağın Cashback oranı %5’tir. Her ay en fazla 50 TL nakit kazanabilirsin.

Cashback ile harcadıkça kazan

Papara’nın bütçeye katkı sağlayan Cashback programını bilmeyen kaldı mı? Cevabın hayır olduğunu tahmin etsek de, kısaca Cashback programı hakkında bilgi verelim. Cashback, Papara’da yapılan harcamalarda anında nakit kazandıran bir sadakat programıdır. Paparalılar, Papara Card’ları veya Papara ile öde yönteminin geçerli olduğu birçok marka ve kategoride Cashback ile harcadıkça nakit kazanır. Kazanılan tutar Papara hesabına anında geçer. Paparalılar Cashback kazançlarını anında ya da ay sonunda toplu olarak alabilir, dilerlerse ATM’lerden nakit olarak çekebilirler.

Kısaca yaptığın harcamalarda anında nakit kazandıran bu program tamamen bütçene katkı sağlamak için var. Cashback programı hakkında daha fazla bilgi için ilgili yazımıza göz atabilirsin.

İlgili yazı: Cashback programı nedir? Nasıl çalışır?

Cashback’te başka neler var?

Papara’da prosedürlerin hiçbirine yer yok. Sabit markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde harcadıkça kazanacağın Cashback var. Her geçen gün daha fazla markanın dahil olduğu Cashback’te harcama yaptığın neredeyse her alanda anında nakit kazanabilirsin.

Harcadıkça nakit kazabileceğin kategoriler: Video, dizi& film, müzik, ulaşım, otopark & vale, kahve, kişisel bakım, e-scooter, mobilya & beyaz eşya, giyim, market, teknoloji, araç kiralama, yeme & içme ve online alışveriş.

Borçlanma, kazan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Hemen Dene

Papara Card ile ayrıcalıkları yaşa

Ayrıcalıklı finansal hizmetler için Papara Card yanında. Fiziki harcamaların için Papara Black Card ya da Papara Lite Card sahibi olabilir, internet harcamaların için de Sanal Kart ya da Hayalet Sanal Kart kullanabilirsin. Üstelik hiçbiri için ücret ödemeden! Papara Card’ın ile yaşayacağın diğer avantajlara da kısaca göz atalım:

  • Dünyanın her yerinde geçerlidir: Papara Card’lar dünyanın her yerinde ve internette geçerlidir, dilediğin gibi kullanabilirsin.
  • Tüm ATM’lerde geçerlidir: Fiziki Papara Card’ların tüm ATM’lerde geçerlidir. Bunun için belirli bir ATM aramana gerek kalmaz. Papara uygulaman içerisinden sana en yakın ATM’yi görebilir, daha sonra da işlemini gerçekleştirebilirsin. Unutmadan, Papara Black Card’ın ile her ay ATM’lerden 500 TL’ye kadar ücretsiz bir şekilde para yatırabilir ya da çekebilirsin. Papara Lite Card sahibiysen de ATM’lerden her ay 500 TL’ye kadar yapacağın para yatırma işlemlerin ücretsiz olur.
  • Platform abonelikleri tek bir yerden yönetilir: Müzik, dizi & film, video ve çok daha fazlası için birçok platforma üyeliklerimiz var. Bu platformlar o kadar çoğaldı ki artık hangisine üye olup ödeme yaptığımızı takip bile edemiyoruz. Çünkü bunun için hangi kartla işlem yapıldığını bilmek gerekiyor. Eğer senin de benzer bir sorunun varsa ya da tek bir yerden tüm ödemelerini takip etmek istiyorsan doğru yerdesin. Papara Card’lar ile yaptığın tüm platform ödemelerini Papara’nın abonelikler özelliği ile tek bir yerden kolayca takip edebilir ve yönetebilirsin. Dilediğin zaman aboneliğini durdurur, dilediğin zaman da tekrar kullanıma açabilirsin. Üstelik bunun için ilgili platforma girmen bile gerekmez. Tüm kontrol Papara hesabındadır.
  • Kolayca harcama takibi yapılabilir: Papara’da bilinmeyen harcamalara yer yok. Aylık özet ekranı ve ayrıntılı grafiklerle yapılan tüm harcamalar kategori bazlı kolayca görüntülenir. Her ay nerede, ne kadar harcama yaptığını görüntülemenin abartısız en kolay yolunu test etmek için şimdi Papara Card ile harcama yap ve aylık özet ekranı ya da harcama grafiklerine göz at. Daha sonra ne demek istediğimizi anlayacaksın. 🙂
  • Hesap bölüştürülebilir: Grup harcamalarının o bitmek bilmeyen ücreti paylaşma klasikleri… Ne kadar can sıkıcı değil mi? Papara’nın en pratik özelliklerinden biri olan bölüştür, hayatını tahmin edemeyeceğin kadar kolaylaştırıyor ve grup harcamalarını senin için bölüştürüyor. Şimdi sen de bölüştür özelliğini kullanarak Papara Card ile yaptığın ödemeleri kolayca hesaplaşabilirsin. Bunun için yaptığın ödemeyi bulup, kiminle bölüşmek istediğini seçmen yeterli. Daha sonra bölüştür, ücreti senin yerine hesaplaşır. Bölüştür özelliği ile ilgili daha fazla bilgi almak istersen detaylara buradan ulaşabilirsin.
  • Dilediğin an açıp kapanabilir: Yönetimi çok kolay Papara Card’larını tek bir yerden istediğin zaman internet harcamalarına açıp/kapatabilirsin. Fiziki Papara Card’larının temassız ödeme özelliğini de yine aynı şekilde anında açabilir ya da kullanıma kapatabilirsin. Papara Card’ına harcama limiti belirlemenin de senin elinde olduğunu hatırlatırız.
  • Cashback ile anında nakit kazanılabilir: Bu yazımızda Cashback’ten bahsettiğimizi biliyoruz. Ama Papara Card’ın sunduğu ayrıcalıkları sıralarken Cashback’e değinmeden edemedik. Papara Card sadece bütçe yönetimi ve kontrolü için değil, gördüğün gibi harcamalarında da kazandırıyor. Cashback ile harcadıkça kazanacağın markaları öğrenmek için yukarıda linkini paylaştığımız ilgili yazımıza göz atabilirsin.

Ayrıcalıklı finans deneyimi için bize katıl

Papara’nın finansal özgürlüklerle dolu dünyasına katılmadıysan saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluşturabilir ve Papara Card’lardan dilediğine ücretsiz sahip olabilirsin. 7/24 ücretsiz para transferi, harcadıkça kazandıran Papara Card, tek bir yerden hızlı ve kolay fatura ödemeleri ve aklına gelen/gelmeyen tüm finans işlemlerini en iyi deneyimle gerçekleştirmek için aşağıdaki linke tıkla ve hemen aramıza katıl. Ayrıcalıklı finans deneyimini sevenlerin Papara’yı tercih ettiğini unutma.

PaparaCashback